Jump to content

Felge


neo111

Recommended Posts

Hvala kolege ma , 2-3 puta tjedno ga vozim i to po 15 ak km po danu , ove bi felge  samo od 5- 10 miseca a  od 10 - 5  vratia bi ove 16 koje sad iman ,  znaci kad bi ugradia 5x100 , nebi mora nista iznova montirat kad bi vraca 16 za zimu 4 x 100 ,  bilo bi kao  kratke rukave da mijenjam  za duge bez dodatnih busenja i placanja ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MilosB

    20

  • lucky77

    17

  • Blue_Fatal1ty

    15

  • neo111

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hvala kolege ma , 2-3 puta tjedno ga vozim i to po 15 ak km po danu , ove bi felge  samo od 5- 10 miseca a  od 10 - 5  vratia bi ove 16 koje sad iman ,  znaci kad bi ugradia 5x100 , nebi mora nista iznova montirat kad bi vraca 16 za zimu 4 x 100 ,  bilo bi kao  kratke rukave da mijenjam  za duge bez dodatnih busenja i placanja ?

 

pa da ne moraš ništa samo skineš adapter dolje i staviš stare felge. koji opće motor imaš ?

Link to comment
Share on other sites

1,6 16V , benzin 83 kw hahahah to nema veze sa felgama hihihi

 

ima bome! To su jako teške felge i auto će ti bit ko mrtva krava! :D

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahahah ma samo nek ne zapinje ako nas je 4 u autu toe sve sta trazim , a cabrio i je napravljen za sporu voznju da se gusta , zato i nepostoji rs verzija hihihi

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahahah ma samo nek ne zapinje ako nas je 4 u autu toe sve sta trazim , a cabrio i je napravljen za sporu voznju da se gusta , zato i nepostoji rs verzija hihihi

 

ok samo upozoravam! Jer znam po svom. Ajde baš me zanima kak će izgledat. Obavezno fotke kad to bude gotovo!

Link to comment
Share on other sites

Malo je OT ali surfam po Njuškalu i onda vidim OVO i sjetim se nea111:

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-laguna-coupe-3.0-dci-v6-automatik-oglas-7253483

Skoro sam se rasplakao kad sam mu vidio felge.

G

Zanima me kak će tebi ispast. :D

Gasne felge nisu popunjene , a kako ce mi ispast, pa ka na videu sa pocetka iste felge ista velicina isto auto ccc, vidis i sam da je vrh

Link to comment
Share on other sites

Ta felga koju ćeš ti uzet stoji odlicno na tom auto pogotovo ako je auto crn. Jedino je ovaj s tvog avatara 19" :p

Link to comment
Share on other sites

Kume , ako stavin 18 spustit cu ga i bit ce popunjen , ako stavim 19 bit ce popunjen sam od sebe a onda kad ih stavim i curice budem voza ovako cu ti mahnit hahah

Link to comment
Share on other sites

Ma ja te samo zajebavam za 19". Stavi 18" i spusti ga barem 3 cm i sve 5!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam racer ne šminker! :D i ovo je preteško i razmišljam o drugim felgama haha, al mislim da niš od toga pošto treba štedit za rs-a.

Link to comment
Share on other sites

Ja stedim za felge a on za rs-a , pa kazu da je drzava u krizi , kriza a rsovi se kupuju , kume uzmi na ebayu rs znak i zalipi na svoga

Link to comment
Share on other sites

Ja stedim za felge a on za rs-a , pa kazu da je drzava u krizi , kriza a rsovi se kupuju , kume uzmi na ebayu rs znak i zalipi na svoga

 

Kriza je da! Da nije kriza sad bih imao RS-a i nekog dizela kraj njega u garaži! a ovak nemam ni garažu... :D

Link to comment
Share on other sites

Felga mi je uzasna, podsjeca me na onu emisiju pimp my ride. A ovaj u megiju teski seljak. Mislim na video da se netko ne uvrijedi.

Link to comment
Share on other sites

Ma nebude na kraju nista niti stavio..

Link to comment
Share on other sites

Silvestar je na svom imao dobre felge i vrhunski sredio pilu:-)

Link to comment
Share on other sites

Tko voli neka izvoli, ako dečko želi i ima mogućnosti zašto ne?

Skup je to sport, pogotovo kad ideš na ove dimenzije felgi, 18" i više, gdje je cijena gume skoro jednaka cijeni felge....

Ista stvar je sa Silvestrom, ja bi na njegovom mjestu stao nakon spuštanja, felgi i prednjeg branika, ali to je moje mišljenje...

Ukusi se razlikuju....

Link to comment
Share on other sites

Meni su recimo te felge vrh na određenim modelima auta. Na crnog megane-a sjedaju ko budali šamar. Definitivno je to skup sport! Za takav setup treba bome i skup ovjes.

Link to comment
Share on other sites

ahahaha jbt facebook, sada trazim LIKE da stisnem na ovo od Blue_Fatal1ty vezano za krizu i garazu!

Edited by Goran89
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mislim da to nisu 17-ice...

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam prije par dana stavio nove felge na svog megana.. 17-ica.. nisam previse povecao potrosnju, a niti sam previse izgubio na udobnosti u voznji.. evo pogledajte pa recite kaj mislite, pozz

 

http://imageshack.us/photo/my-images/19/megaxf.jpg/

 

U pod s kozom!!!!

 

Mislim da to nisu 17-ice...

 

 

Jesu jesu :)

Link to comment
Share on other sites

Stavio sam 3 slike.. Ona prva slika je sa njegovim original 16"...

 

 

U pod s kozom!!!!

 

Ma zakucao bi ga ja odavno samo fali kesha... Da znas koliko sam sad utukao u sve oko auta, vjeruj mi, ponudio bi se da mi ti platis spustanje hehhe

 

P.s. ovaj tjedan idu crne matt folije, tak da sam stvarno dekintiran....

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.