Jump to content

Nakon sudara bez auta


twingara

Recommended Posts

Od nekoliko osiguranja dobivam podsjetnice... ne mogu nikako zaboravit kad ističe osiguranje :-)

Link to comment
Share on other sites

tu ti je problem u Baoticu a ne u osiguranju.

ukratko nema ugovor jer nece da radi za njih

da ima ugovor samo mu potpišeš punomoc i bok.

kod mene u firmi imamo ugovor sa svim osiguranjima.

Link to comment
Share on other sites

tu ti je problem u Baoticu a ne u osiguranju.

ukratko nema ugovor jer nece da radi za njih

da ima ugovor samo mu potpišeš punomoc i bok.

kod mene u firmi imamo ugovor sa svim osiguranjima.

 

 

Ne problem je u osiguranju jer svatko od tih nesposobnjakovića i u upravnoj zgradi i u procjeni NE ZNA kako napraviti što i kako uopče isplatiti novac, koji je postupak da li isplačuju meni ili servisu i sl... U ovih mjesec dana sam se susrela sa toliko puno oprečnih informacija od njihove strane da je to strašno....

Moraju se i oni nekako "osigurati", ipak košta i materijal i vrijeme.

 

 

Ma znam ne krivim ja njih nikako... Samo komentiram kako je osiguranje glupo jer zezaju i stalno nešto drugačije kažu

Link to comment
Share on other sites

znaju oni dobro sve gledaj ovako

napraviš procjenu

ukoliko je procjenjena totalna šteta onda lova ide na tvoj racun isplate cifru i doviđenja

možeš ih tužiti itd.

kad napraviš procjenu ideš kod majstora sa procjenom

on popravi auto ukoliko je potreban naknadni izvid štete

zove procjenitelja itd

kad je auto gotov potpišeš punomoc na isplatu štete i gotovo.

osiguranja nude i nagodbu ljudi se zalete

ponude ti određenu cifru da isplate na racun pa sa tom

lovom radi sta hoceš dali možeš ili nemožeš popraviti auto tvoj je problem.

cim se ide na nagodbu od cifre koja je prethodno bila

određena procjenom kao potrebna za popravak auta

se oduzme minimalno 20, 30%

Baotic iz nekih njemu znanih razloga nece raditi za njih i to ti je tako.

Ima svakakvih osiguranja neka su bolja neka lošija

ali nitko ne bira koje auto sa kojim osiguranjem ce ti napraviti štetu na autu.

Neki servisi i majstori rade za sva osiguranja neki samo za određena

ja imam mišljenje da treba raditi za sve jer nisu ljudi krivi

sta neko osiguranje slabije placa ili se duže ceka na isplatu.

Link to comment
Share on other sites

znaju oni dobro sve gledaj ovako

napraviš procjenu

ukoliko je procjenjena totalna šteta onda lova ide na tvoj racun isplate cifru i doviđenja

možeš ih tužiti itd.

kad napraviš procjenu ideš kod majstora sa procjenom

on popravi auto ukoliko je potreban naknadni izvid štete

zove procjenitelja itd

kad je auto gotov potpišeš punomoc na isplatu štete i gotovo.

osiguranja nude i nagodbu ljudi se zalete

ponude ti određenu cifru da isplate na racun pa sa tom

lovom radi sta hoceš dali možeš ili nemožeš popraviti auto tvoj je problem.

cim se ide na nagodbu od cifre koja je prethodno bila

određena procjenom kao potrebna za popravak auta

se oduzme minimalno 20, 30%

Baotic iz nekih njemu znanih razloga nece raditi za njih i to ti je tako.

Ima svakakvih osiguranja neka su bolja neka lošija

ali nitko ne bira koje auto sa kojim osiguranjem ce ti napraviti štetu na autu.

Neki servisi i majstori rade za sva osiguranja neki samo za određena

ja imam mišljenje da treba raditi za sve jer nisu ljudi krivi

sta neko osiguranje slabije placa ili se duže ceka na isplatu.

 

Neda mi se ponavljati samu sebe. Osiguranje ne zna postupak koji treba napraviti, ne zna u koju poslovnicu se treba javiti, ne zna kako isplatiti novac.... To nije greška servisa nego nezanja  li nesposobnosti djelatnika u osiguranju. Pritom meni ni jednom nije bio problem to što ću morati sama otići ovjeriti sve u osiguranje, potpisati, odnjeti novac u baotić.. Ništa ništa od toga, samo me smeta što daju toliko krivih informacija i na kraju stranku pitaju a što su vam oni rekli koji je postupak da se to isplati.. Halooo? kako si to mogu dozvoliti?? Zar ja trebam znati što oni moraju napraviti da bi meni isplatili novac za štetu?? Jer ni jednog trena nije bio upitan iznos štete i račun. Sve je bilo dogovoreno i napravljeno po nalogu procjenitelja.

 

Ovo što ti pričaš apsolutno nema veze sa time na što se ja žalim,  a sam postupak znam izuzetno dobro tako da mi to ne treba posebno tumačiti....

Link to comment
Share on other sites

ako su oni nesposobni i neznaju svoj posao trebala si tražiti

od njih da ti nađu nekog sposobnog koji zna.

a ako je tako kako kažeš onda je te ljude najbolje poslati kuci i zaposliti druge

koji ce znati

Link to comment
Share on other sites

Kakva su to cobanska posla, zapravo znam imam ljude u osiguranju pa imam povratnu informaciju da se ljudi uhodavaju stalno dolaze novi koji ce otici jer ne bi spavali s nekim, pa mobing i ne zeli novom pokazati pa kirac palac ima svega i to ti na van izgleda da su nesposobni i ne iskusni nije ni cudo ko hebe vrijednog radnika samo mijenjaj rezi kajdr....

Link to comment
Share on other sites

twingara, stvarno bed. tek sad vidim temu. meni auto treutno zarađuje kruh i da mi se to dogodi bio bi u velikoj banani. totalno suosjećam s tobom i nije mi svejedno dok ovo čitam.

 

za auto češ se ti sam najbolje snaći. za naknadu štete bi ti svakako preporučio da uzmeš odvjetnika koji se bavi odštetama u slučaju sudara. neki čak specijaliziraju odštete protiv samo jedne osiguravateljske kuće i ne naplaćuju konzultacije.... i ne gube :)

 

kad nemaš odvjetnika živciraš se i imaš grč u želucu. kad imaš odvjetnika, onda imaš osmjeh od uha do uha i stvari puno brže idu. to ti govorim iz osobnog iskustva ;)

Link to comment
Share on other sites

Ništa strašno na autu, vilica, krajnica letve, blatobran i postrugana felga... ali dijelove je trebalo čekat, pa onda limara i sad na kraju lakirera... auto prodajem, jer mi treba veće... rezervirao sam jednog Bose scenica s dosta opreme :-) 1.6dci naravno

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

Hehe, bezecirao si ti tog Bose Scenica još puno prije ako me sjećanje dobro služi ;) 

 

Imam  predosjećaj da će biti osmjeh od uha do uha taj prvi đir kad češ ga voziti iz salona s probnim tablicama do doma :cool:

Link to comment
Share on other sites

Hehe, bezecirao si ti tog Bose Scenica još puno prije ako me sjećanje dobro služi ;)

 

Imam  predosjećaj da će biti osmjeh od uha do uha taj prvi đir kad češ ga voziti iz salona s probnim tablicama do doma :cool:

E da, tako nekako :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.