Jump to content

netko sa foruma? možda?


vlado112

Recommended Posts

E stvarno ima poremećenih psihopata u ovoj zemlji, takve treba na goli otok pa nek tamo tuckaju kamenje ostatk života.

Nema potrebe lakirat cijeli auto nego sa grubom polir pastom se to da skinut ali da ima posla, ima ga itekako.

Ili nešto poput ovog  - scratch remover.

Link to comment
Share on other sites

Yebo majku kožu bi mu trebalo zgulit (vinovniku ovog nedjela).

Link to comment
Share on other sites

bas to da glina 3M

sasvim dovoljna

Link to comment
Share on other sites

Al vidite ove felge sa crvenim obrubom, mozda je to ponukalo ovog ko je prefarbo auto, mislio da se radi o geyu nekom (jucer je bila gay parada u Zgu)

 

inace steta auta..

Link to comment
Share on other sites

nisam homofob ali mi nešto smrdi na te dečke koji vole dečke

Link to comment
Share on other sites

nebi reko, prije da su htjeli zakuhat da ovi zatucani majmuni koji idu gadat kamenjem tu paradu misle da je on jedan od "njih"...

Link to comment
Share on other sites

Boja na felgama definitivno nije gay za razliku od boje u sprayu, pa sad...

možda je imao kakav privjesak na retrovizoru koji se nije svido gay populaciji  :spin:

Link to comment
Share on other sites

Da , sa kad vidis nesto ofarbano odmah dijagnosticiras dali je boja u spreju ili je je to Pikasov rad.

 

French kaj sunce jako lupilo tam kod vas , a ? :sp:

Edited by hrvojexyz
Link to comment
Share on other sites

Mozda sam ja lud ali mi se ova strafta na ovako avangardnom autu bas svidja jesam li normalan?

daleko od toga da nije steta je i znam da se sigurno covijek osjecao cudno i neugodno nemali broj puta sam to osjetio zbog ovakvih slicnih poteza na vlastitom autu u stranim krajevima.

Link to comment
Share on other sites

malo nitro razrjeđivača i dobra polirka...

tocno tako.

namociš krpu sa nitrom

prvo obrišeš sa mokrom pa odmah za njom sa suhom

komadic po komadić,kad sve obrišeš onda poliranje.

sprej je monokomponentni pa ga brišeš sa nitrom

autolak je 2k tako da nitro treba stajati na njemu barem 5-10 minuta da bi ga mogao poceti nagrizavati.

može se ocistiti i sa benzinom samo ide slabije nego sa nitrom.

sta nikad niste vidjeli da je netko sa sprejem ofarbao rezervoar od motora

pa mu se boja isprala kad ga prolije ili zakapa prilikom tocenja.

Link to comment
Share on other sites

Tako sam i radio prije par godina kada je susjed farbao ogradu pored mog auta. Nikakvih problema s nitrom.

Link to comment
Share on other sites

još ako imaš onaj iz peveca koji je recikliran po 5-6 puta prije nego je išao u prodaju

nemaš straha jer nije agresivan

Link to comment
Share on other sites

dobri su mu prijatelji koji su mu rekli da mora lakirati auto zbog toga :D

Link to comment
Share on other sites

covjek je bio ljut pa onda uvelicava i sere bezveze....

prijatelji moš misliti i gdje to dođe lakiranje ovakvog auta 15 soma kuna, krov netreba niti lakirati koliko vidim

nek si tog prijatelja prijavi za gospodarski kriminal jer  uzeti 15 soma je pljacka

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...
37 minutes ago, trigi said:

Prvo zao mi ljudi što su izgubili auto.

I gledam i ne vjerujem da se i ICE auti mogu zapaliti. Baš sam mislio novi Megan EV gori... :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Neznam jel u takvim slučajevima pomaže aparat za gašenje i rezanje klema, mislim da sam aparat nema smisla bez skidanja spojeva, jel ce i dalje pržit, tj ovisno o kvaru..... 

Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno benzinac, nisam vidio da dizel tak plane..

Osim ak se nije rastopio DPF, al dvojka rijetko koja ga ima..

Edited by ivan.martinko
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

neka se nitko ne uvrijedi, ali radio sam dosta dvojki, i svaka je bila groblje, tako da nis cudno da se zapalila

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Baš to. I moj meho je rekao da je Meg 2 sranje, da se to ne može popraviti i da mu ne dolazim s time. NHF. Ali opet, tko zna... nisu baš poznati po tome da gore.

Meni se stari R19 kratko zadimio jer je moj prvi mehaničar debil preslabo stegnuo alternator pa je plus od alternatora doticao blok motora. Srećom pa sam odmah stao čim sam vidio da auto zacukava i da se pri tome gase lampice na tabli. Kada sam dignuo haubu vidio sam da mi je nagorila žica od alternatora prema akumulatoru i da se alternator pomaknuo.

Frendu se dogodilo da mu se nova Astra H stara 3-4 mjeseca zadimila na autoputu dok smo nas trojica išli na more. Puklo je visokotlačno crijevo i zasralo dieselom cijeli motorni prostor, podvozje, podnicu, zadnju haubu, zadnju šajbu i pragove. HAK-ovac je rekao da imamo sreće što je dizel jer bi benzin zapalio cijeli auto. Ovako smo se "samo" dimili.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

kad mogu gorit bmwi po cestama njemačke, valjda može i koji grob od megana 2

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.