Jump to content

netko sa foruma? možda?


vlado112

Recommended Posts

3 hours ago, robyakarider said:

neka se nitko ne uvrijedi, ali radio sam dosta dvojki, i svaka je bila groblje, tako da nis cudno da se zapalila

jaooooo sine

i nebo plače

Ovo je vrlo vjerovatno neki leš od 1.4 benzinca domaceg, pfl naravno

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, macan said:

Neznam jel u takvim slučajevima pomaže aparat za gašenje i rezanje klema, mislim da sam aparat nema smisla bez skidanja spojeva, jel ce i dalje pržit, tj ovisno o kvaru..... 

na m2 je na akumulatoru osigurac, da moze se desiti da ne vrisne ako se ne stvori pun kratak spoj ali to je jako malo vjerojatno. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, hrvojexyz said:

jaooooo sine

i nebo plače

Ovo je vrlo vjerovatno neki leš od 1.4 benzinca domaceg, pfl naravno

 

Mislim da je 1.6 16v. 

A mozda je i 1.5 dci.

Mojoj frendici je prije 10 godina planuo daewoo matiz. Iskocilo vjerojatno crijevo od benzina i po ispusnoj grani. Pozar isti tren. Srecom na autocesti, stala odmah 4-5 auta i kombi sa aparatima i ugasili odozdo, i ispod kotaca (nema donje plastike autek) i tek onda su otvarali haubu. Pogorele uglavnom plastike i razne cijevi. Uglavnom nije  skupo prosla zahvaljujuci brzoj reakciji ljudi na cesti.

 

Bilo prije godinu il dve golf 7 planuo, DPF se rastalio i zspalio sve okolo.. auto izgorio do golog lima.

Edited by ivan.martinko
Link to comment
Share on other sites

da, DPF moze radit haos, a i katalizator.. (meni je otopio 2 senzora na mjenjacu recimo na RX-8)

I diesel ce se zapaliti ako zalije ispusnu granu koja je usijana.. ono sta je veci problem diesela je sta se teze gasi i ima mnogo vise energije u sebi... 

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.