Jump to content

R-Clio Mk1 F4R Maxi-Replica


kugla27

Recommended Posts

Bas mi je drago vidit ovakav projekt! Vec sam pomislio da si odustao od slaganja kad sam vidio da prodajes motor od sporta. Reci mi sto ti je sa starim motorom 1.8 ?

Link to comment
Share on other sites

Prodao sam jednom trkacu taj 1.8 motor,a ovaj sam prodavao jer sam imao u ponudi 197 ali na kraju sam odustao od svega...

Evo otpeljao prvu trku sam Clio-om,mogu samo reci da auto ide fenomenalno jedino sta mi spera fali

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo auto vagan na tehnickom u Buzetu.... 865kg sa punim tankom od 40lit.

Link to comment
Share on other sites

Evo auto vagan na tehnickom u Buzetu.... 865kg sa punim tankom od 40lit.

 

 

jel to lakši od 5ice?

 

samo ne u vrganje ići :D

Link to comment
Share on other sites

jel to lakši od 5ice?

 

samo ne u vrganje ići :D

a nije laksi,treba jos dosta radit da bi dosao na kilazu od 5ice.....

ovdje su tartufi aktuelni hehehehehe

Link to comment
Share on other sites

Evo i moj video iz prve vožnje na Buzetu 2013 sa ubijenim kapama na amortizerima prednjima.
Bilo je jako teško auto kontrolirat jer sam gubio nagib i špur po ravnom a kamoli po zavojima.
Utrka ipak završena na moju sreću na drugom mjestu.
Ja sretan,auto došao doma u voznom stanju. notworthy.gif

 

http://youtu.be/eWdmw_QEBac

 

Slike auta će bit sutra...

Edited by kugla27
Link to comment
Share on other sites

Dobro se ti s njim boriš svaka čast, malo te mjenjač zeza vidim da hoće iskočiti iz druge?

Link to comment
Share on other sites

dobra voznja, kida clio :)

ali od jedne ruke na volanu se jezim

 

imam električni volan od clia 2 i naštelan je na najmekse tako da nema problema sa jednom rukom vozit  :) 

 

Dobro se ti s njim boriš svaka čast, malo te mjenjač zeza vidim da hoće iskočiti iz druge?

 

mjenjač je super nego je desni nosač motora malo u komi pa nekad zna ispast iz druge kad se pusti gas :smile:

Link to comment
Share on other sites

Čekaj da stavi šperu! :D

 

električni volan je podešen na najmekše jer meni tako paše pa je servo isti na mjestu i na 180km/h,tako da neće bit velike razlike ja se nadam!!! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Zamjenio puknuti ventilator od sporta... 

 

nz2v.jpg
 

d212.jpg
 

lrwk.jpg
 

Link to comment
Share on other sites

Vaganje Buzet 2013. samnom u autu a ja imam 100-102kg

 

Treba još malo podesit visine auta tako da se kilaža izjednaći i onda će bit super.

 

0rpb.jpg
 

 

Link to comment
Share on other sites

Dopeljao auto u radionu poslije trke naravno u voznom stanju sa malo posla na limariji.

 

Naravno malo jači miniwash i polirka i spremni za drugu utrku :fucka:

 

lk6n.jpg
 

jr4k.jpg
 

muhu.jpg
 

Edited by kugla27
Link to comment
Share on other sites

električni volan je podešen na najmekše jer meni tako paše pa je servo isti na mjestu i na 180km/h,tako da neće bit velike razlike ja se nadam!!! :cool:

ja isto drljim jednom rukom, tako da nemoj mislit da te ne razumijem ;)

Link to comment
Share on other sites

ja isto drljim jednom rukom, tako da nemoj mislit da te ne razumijem ;)

 

Ma ja samo jednom rukom vozim na blagim brzim i jakim sporim jer najvjerovatnije moram mjenjat brzine...ma dobro je to sve

 

Na onboardu šiber izgleda ko da imaš panoramski krov, predobro! :)

Šperu nutra i sam gas!

 

Stavi sam kameru odokativno jer nikad nisam imao GoPro i ispalo je dobro.

Edited by kugla27
Link to comment
Share on other sites

Što ćeš sa vratima imam ti ja dvoje lijevih vrata, ako želiš dostavim ti ih idući tjedan u zg ako mi se poklopi, pare nisu problem para nema :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.