Jump to content

R-Clio Mk1 F4R Maxi-Replica


kugla27

Recommended Posts

Gdje je moj dio za mjenjač, pričali smo kod Hansa nekidan?

 

Prijatelju daj me podsjeti izgleda da sam zbog pive zaboravio!

Link to comment
Share on other sites

Rekao si da ćeš ti dati tokariti pojačanje za mjenjač

 

Rekao sam ti ako ću radit za svoj JB3 mjenjač ali pošto sam kupio JC5 od sport pa neću svoj dirat ništa jer ga prodajem.

Da sam na tvom mjestu nebi ništa dirao jer koliko vidim ovaj moj JB3 drži 190ks.

Link to comment
Share on other sites

Evo digao auto na klocne za vikend i počele lagane zimske radosti u radioni.

 

Amortizeri rastavljeni i radit ćemo ploče s unibolima umjesto gornji guma amortizera.

7my6.jpg
 

Rastavljen prednji kraj za malo limarskih radova nakon Buzeta. :wall:

tpeb.jpg

 

ik4w.jpg
 

6y8p.jpg

 

8bxd.jpg
 

Skinuo OEM mosač motora i radit ću novi nosač aluminijski na tvrdo.

Slikat ću detalje kad počnem radit.

 

xm39.jpg
 

Za sad trkaći nosač-DrvenaFosna!!! :frajer:

 

x1n5.jpg
 

Edited by kugla27
Link to comment
Share on other sites

Vidim da je i hauba smršavila, koliko je sad teška?

 

Hauba vagana za vikend... 12.5kg :sad2:

Link to comment
Share on other sites

Kugla svida mi se ove ploce sa unibolima umjesto gumenih sto ces raditi? Reci mi radis li to sam ili ? Pitam jer to trebam mjenjati a strah me otici do Renaulta pogledati cijenu.Bili se dalo izraditi 2 seta mozda? :)

Link to comment
Share on other sites

Radit cu si to sam,ali cu ti se javit kad cu krenut radit da ti kazem koliko bi kostalo,mislim samo uniboli su negdje oko 300kn kom i ploce jos nekih...neznam

Javim ti...

Link to comment
Share on other sites

Hauba vagana za vikend... 12.5kg :sad2:

Skoro je deset kg spala.

Imam ti ja plastičnu haubu sa Dajakovog bivšeg clia ako si zainteresiran meni samo smeta?

Ako hoćeš poslikam je, nije baš top stanje, dobro bi joj došlo jedno osvježavanje.

Link to comment
Share on other sites

Skoro je deset kg spala.

Imam ti ja plastičnu haubu sa Dajakovog bivšeg clia ako si zainteresiran meni samo smeta?

Ako hoćeš poslikam je, nije baš top stanje, dobro bi joj došlo jedno osvježavanje.

naravno da me interesira...

poslikaj je I posalji mi u inbox

Link to comment
Share on other sites

Kugla svida mi se ove ploce sa unibolima umjesto gumenih sto ces raditi? Reci mi radis li to sam ili ? Pitam jer to trebam mjenjati a strah me otici do Renaulta pogledati cijenu.Bili se dalo izraditi 2 seta mozda? :)

Nije preporuka za svaki dan auto, jer lupa i neudobno za poludit. Imao ja na meganeu................... vjeruj mi

Link to comment
Share on other sites

Bilo mi jučer dosadno i skupio si par slikica sa utrka i pošto je gotova sezona za mene napravio si novu sliku koja će popunit moj zid.

Slobodno komentirajte sliku jer je još nisam dao radit pa je možda malo popravim.

Nisam imao neku veliku inspiraciju kad sam je radio...

 

7m8k.jpg
 

 

Link to comment
Share on other sites

Font gore lijevo nije baš najsretniji izbor, malo je kaubojski i previše zbijen/razvučen, bolje neki bez serifni tipa Arial/Helvetica, ne nužno ti fontovi, ali samo predlažem. Sjena na slikama ide gore desno, a na uzorku zastave gore lijevo pa bi to bilo dobro uskladiti, zadnja slika desno dole se čini više odvojena od ostalih, al možda mi se samo čini jer sam na mobu. Eventualno da razmisliš o layoutu gdje s obije strane imaš po recimo 3 male slike sa strane. Malo sam picajzla pa nemoj zamjerit na sitničarenju.

Link to comment
Share on other sites

Font gore lijevo nije baš najsretniji izbor, malo je kaubojski i previše zbijen/razvučen, bolje neki bez serifni tipa Arial/Helvetica, ne nužno ti fontovi, ali samo predlažem. Sjena na slikama ide gore desno, a na uzorku zastave gore lijevo pa bi to bilo dobro uskladiti, zadnja slika desno dole se čini više odvojena od ostalih, al možda mi se samo čini jer sam na mobu. Eventualno da razmisliš o layoutu gdje s obije strane imaš po recimo 3 male slike sa strane. Malo sam picajzla pa nemoj zamjerit na sitničarenju.

 

dobar savjet... :hey:

Link to comment
Share on other sites

Mozda crno-bijela slika odmah me povuklo na tu stranu zbog uzorka zastave eventualno izostavis neke detalje da ostanu crveni kao sto je lip retrovizori i crveno bijele gume na bankinama, maska felga... sto decentnije to bolje....

Link to comment
Share on other sites

Neznam gdje je Hans iskopao sliku ali evo dotičnog momenta...

 

u4es.jpg
 

Link to comment
Share on other sites

na Sljemenu je nije bilo a ovdje su je stavili... grrrrrr

 

7uod.jpg
 

Link to comment
Share on other sites

Počelo se lagano slagat pojačanje na mjenjač.

 

i2wv.jpg
 

we9x.jpg
 

sutra idem najvjerovatnije na glodalicu kod frenda ako je slobodna te poslije. :kava:

Link to comment
Share on other sites

Evo Hans je opet negdje iskopao ali cijeli scenarij... hehehe

 

Sve za televiziju!!! :D

 

k1.jpgk2.jpg

k3.jpgk4.jpg

k5.jpgk6.jpg

k7.jpgk8.jpg

Link to comment
Share on other sites

na petoj fotki izgleda kao da ce se auto podrobit a onda na preostalim fotkama magija, kao da je od celika :D

 

:snazan:

Link to comment
Share on other sites

da pogledoa sam vec bio video, kao da te odbilo natrag ko u igrici :)

 

da nisam smotao kotače sigurno bi se kotač pomaknuo unazad,mislim vilica bi najebala

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.