Jump to content

Renault Megane 2 1.5dci 2004g


renault2

Recommended Posts

Ja mislim da ima 1 forumaš iz Zagreba, ali nisam siguran. Većina ih je iz Turkmenistana. :lol:

Opis kvara je za 5. :wacko:

Sent from my mobitel, debeli prsti sitna tipkovnica

Link to comment
Share on other sites

French je u elementu :D . Ne možeš odmah čovjeka napadati možda se ne zna izraziti.

Link to comment
Share on other sites

evo danas sam bio kod majstora za auspuh i sad lik ga podigne gore , i zacepi auspuh i vidi sve je super sve 5. I stisnemo gas i opet sve u redu kaze nigdje ne pušta Sve je super. Hmm sad je pitanje šta bih sad to moglo biti , auto je servisiran prije 1 i pol godinu  , znaci mjenjao sam zupcasti filtere sve , ulje . A auto je prosao od tada nekih  10 000 km tu negdje , i vozi se na malim relacijama.

Link to comment
Share on other sites

Ajde ti negdje ubrzaj na tu neku brzinu i onda stisni kvačilo da se motor smiri pa slušaj jel galami. Ne mora biti auspuh.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.