Jump to content

LED lampice na kontrolnoj ploči - odlemiti


olympya

Recommended Posts

Nema potrebe reparirati ECU od zračnih jastuka. Auto se spoji na clip i pokrene program za resetiranje centrale. Nakon resetiranja se stavi novi (polovni) jastuk i to je to. Nešto mi je sumljivo to što pokazuje grešku vozačevog zračnog jastuka, da nije "otišla" zavojnica kako mata navodi?

Link to comment
Share on other sites

A tko mi to može resetirati? U renault servisu? A sunjivo je i meni što prikazuje toga u volanu, a ovog u sjedalu kojeg uopće nema ne prikazuje..

Link to comment
Share on other sites

Svatko tko ima CLIP. Ne treba ići u ovlašteni za to.

Link to comment
Share on other sites

Aha, ma preko iste te stvari se spojio i frend. Baš za Renault.. samo opet nema te mogućnosti za resetirati. Ono što su ostale kao neke zapamćene greške bude narančaste boje to se izbriše. Ali to što je crveno valjda se ne može.. jooo

Link to comment
Share on other sites

Aha, ma preko iste te stvari se spojio i frend. Baš za Renault.. samo opet nema te mogućnosti za resetirati. Ono što su ostale kao neke zapamćene greške bude narančaste boje to se izbriše. Ali to što je crveno valjda se ne može.. jooo

Ono što je označeno kao trenutna greška i ne može se izbrisati je u kvaru. Znaš li možda kod i naziv greške?
Link to comment
Share on other sites

Ono što je označeno kao trenutna greška i ne može se izbrisati je u kvaru. Znaš li možda kod i naziv greške?

A neznam ne kod i naziv. Moram vidit sam sa sobom dali mi se isplati sve to jer 300 kn vamo, 300 onamo, airbag, zatezač... Imam za napraviti veliki servis :o

Treba mi puno evra.. a auto vjerojatno neću ni vozit više od godinu dana još..

Link to comment
Share on other sites

Evo, lampice su sređene. Skinuo ploču, taknuo sa markerom ledicom, ubacio malo papira i sada izgleda predivno. Ne mogu vjerovati da ne svijetli :spin:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.