Jump to content

Da li bi itko chipao 1.4 16v 72kw?


Niko33

Recommended Posts

Placebo ko sto je u svoje vrijeme gljiva davala 8ks :D Isti placebo sam i ja imao sa svojim dci-em nakon mapiranja. Jer kao, da sad je mapiran mora ic bolje. I ne, nije da nisam poznavao svoj auto, znao sam ga u detalj ali jednostavno glava je bila uvjerena da je auto mapiran i da mora ici bolje i da se vozim s mapiranim autom. Drag s istim ali ne mapiranim autom je pokazao da auto ide isto kao i ne mapirani. Ali to nije tema. Tako da, ne kazem da ti nije dignuta snaga, ali isto tako nije da si s tim mapiranjem dobio nesto sto se osjeti u voznji. Tuniranje malog atmo motora je ko i kupovanje cvijeca kurvi sto bi reko jedan kolega s jednog drugog foruma :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Niko33

    22

  • newbie

    7

  • Zrmi RS

    5

  • dolac

    4

kak mapirani dci82 nije iso bolje od obicnog?

adiu je tibor digo na 105ks (tako kaze gospon tibor, kolko je imo, nije ni bitno) , i to je masakriralo ne cipanog... u svim rezimima...

Link to comment
Share on other sites

prijatelj nedavno cipao 1.5 dci 105 ks i bio na valjcima prije i poslije... mapa je od sedoxa (2100 kn placena)... grafove cu vam valjda imat ovih dana pa cu ih okacit na forum... ugl dobitak je i vise nego odlican, tj sto se tice snage i veci nego sta pise da se dobije a momenta je manje... 

 

i da mjerenje prije i poslje 150 kn :) tako da mislim da je izuzetno glupo ne otic na valjke kad se vec mapira auto... pogotovo kad se radi o tako maloj lovi...

Edited by hyko
Link to comment
Share on other sites

kak mapirani dci82 nije iso bolje od obicnog?

adiu je tibor digo na 105ks (tako kaze gospon tibor, kolko je imo, nije ni bitno) , i to je masakriralo ne cipanog... u svim rezimima...

Bio je problem na ECU i nije bio mapiran. Neznam kak i kaj a i Tiboru nije bilo najjasnije.

Ugl, htio sam rec da sam imao filing da nakon tog mapiranja auto bolje vuce a na kraju, ide isto :)

Link to comment
Share on other sites

bas sam bil na mapiranju kad i x3m (jedna on vise posjeta, je tak? :D)

sjecam se da je i tiboru bila muka od tvojeg dci-a hehe... upravo placeba me bilo strah pa sam uzel bratica i stopericu... stoperica je svoje rekla i opravdala lovu (po 1-5 sec na odredjenim medjuubrzanjima)... isto tak dok sam kasnije stal sa stock dci-om... sve jasno...  da sam i iso na mjerenje to bi mi bilo manje bitno, vaznije je vrijeme i osjecaj, a to se, bar kod mene, itekak poznalo... al barem jedna komponenta cini uspjeh :zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pročitao sve od početka do kraja sa svog stajališta s obzirom da imam 1.4 16v megane II, ne bi chipao nikad po meni nema ekonomske opravdanosti ni malo, to koliko auto ide bolje to je razlika izmedu punog i praznog rezevara ili malo manje dimenzije guma

Link to comment
Share on other sites

Molim moderatora da locka topic ili promijeni naslov iz " Da li  je itko chipao ..." u "Da li bi itko chipao..."

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.