Jump to content

Renult Megane 1.5 dci,2003. "Supply anomaly"


dajmirenault

Recommended Posts

pitanje:

 

jesu ti povremenu gresku ponistili i nakon test voznje (ti ili mehanicari, svejedno) da li se opet pojavila? ako je, onda je povremena greska koja se pojavljuje svaki put kad palis auto...ako nije, onda je povremena greska koja se pojavljuje tu i tamo pa nije vazno...ako je u prvom slucaju, onda vidi malo jer ne bi trebalo ako ju poniste...

Link to comment
Share on other sites

Pa nije valjda samo pregled pumpe i dizni 1500 kuna?

Nije se zezati sa sistemom ubrizgavanja kod common rail motora, nagledao sam se dosta spaljenih klipova usljed neispravnih sistema...

Link to comment
Share on other sites

Kod jednog su mi rekli od 350 kn pa do 1000 za dizne a kod drugog od 750 pa do 1300 za dizne. Pretpostavljam da oni krenu od najjeftinijeg pa na dizne al svejedno.. Ma pogledati cu ja to al velim,posto nema tih metalnih spena u filteru,pa mi se ne čini hitno, morat cu to malo odgodit zbog financija. Jebiga ak on meni uzme 100€+ za dijagnostiku onda za popravak uzme još duplo..

Link to comment
Share on other sites

pitanje:

jesu ti povremenu gresku ponistili i nakon test voznje (ti ili mehanicari, svejedno) da li se opet pojavila? ako je, onda je povremena greska koja se pojavljuje svaki put kad palis auto...ako nije, onda je povremena greska koja se pojavljuje tu i tamo pa nije vazno...ako je u prvom slucaju, onda vidi malo jer ne bi trebalo ako ju poniste...

Iskreno ne znam dal su je poništili. Ja sam doso na promjenu jezika i on je sam na brzinu reko grešku koja se javila.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.