Jump to content

Upit prednji farovi ?


vedranST

Recommended Posts

Dakle zanima me jel tko zna 100% dali pasu prednji farovi sa clia 3 phase 1 2005,2006..god na clia 3 phase 2 2009 redizajn ?svaka pomoc dobro dosla :)

Edited by vedranST
Link to comment
Share on other sites

u katalogu nudi od 12.2007. godine do 04.2009. godine da su farovi isti, a onda od 04.2009 da je druga vrsta a to je onda taj redizajn kada je stigao.

Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim po slikama za fazu 1 i fazu 2 su različiti, nepašu (prva slika faza 1, druga faza 2).

 

 

post-14075-0-31058700-1391430890_thumb.j

post-14075-0-45088700-1391430907_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Da po slici ne pase al uzivo kad gledas kad stoje jedan do drugog pare isti

Link to comment
Share on other sites

mozda se može i branik ovaj tvornički premodificirat.interesira me za stavit leće jeftinije promjenit oba dva fara neg leće + ugradnja u C-moda 1700kn...malo 2much :(

Edited by vedranST
Link to comment
Share on other sites

Ako već želiš biti nelegalan na cesti onda uzmi Osram Cool Blue Hyper žarulje. Jeftinije je, a xenoni te ionako zanimaju radi izgleda, a ne vidljivosti :)

Link to comment
Share on other sites

Ako već želiš biti nelegalan na cesti onda uzmi Osram Cool Blue Hyper žarulje. Jeftinije je, a xenoni te ionako zanimaju radi izgleda, a ne vidljivosti :)

 

Kako znaš...???

Link to comment
Share on other sites

Samo oem farovi sa socivima. A farovi sa ph2 na ph1 ne mogu. Vidis da sa strane imaju z razrez cik cak. Vidi se i na slici

Link to comment
Share on other sites

Borny bas zelim bit legalan zato i trazim sto trazim :) ...tesko nac far oem s lecom za phase 2

Link to comment
Share on other sites

ja koliko vidim razlika je samo u karambolci koja bi se trebala moci krojiti, ili da i njuu uzmes sa ph.1

Link to comment
Share on other sites

a vidjet cu .....zao mi je dirati ovu prednju masku od phase2 jel mi je ljepša od phase1 ...vidjet cu još...btw hvala

Link to comment
Share on other sites

Tu ces morat promjenit i blatobrane i branik zbog onog zazora. Neisplativo. Jos bi far i mogao stavit jer mislim da su rupe iste, ali ovo naknadno bi ti bilo kao saka na oko tj nebih ni mogao.

Link to comment
Share on other sites

zazor je samo na braniku, blatobran je 99% sam siguran identican

Edited by Dado86
Link to comment
Share on other sites

mozda se može i branik ovaj tvornički premodificirat.interesira me za stavit leće jeftinije promjenit oba dva fara neg leće + ugradnja u C-moda 1700kn...malo 2much :(

A misliš da možeš naći 2 fara od Ph2 sa tvorničkim lećama , za manje od te sume?

Plus bez druge obloge branika ti farovi se ne upasavaju bez većeg hemijanja.

Ja bih stavljao te leće , jer i meni Ph1 bolje izgleda od onog tupavog fronta Ph2

Link to comment
Share on other sites

kupi leće i odi kod Jensa u ZG... vrhunski decko radit i nitko do sada nije imao primjedbe..
ako trebas kontakt, pikni pm...

Link to comment
Share on other sites

kupi leće i odi kod Jensa u ZG... vrhunski decko radit i nitko do sada nije imao primjedbe..

ako trebas kontakt, pikni pm...

 

Potpis... to sam ja napravio kod Jensa... ugradi ti Morimoto u ovaj tvoj far i to je to... pa vidio si moj auto u Biogradu... pričao sam ti o tome...

 

Izgleda kao original... samo nemoj uzimat sa AngelEyes i to je to...

Link to comment
Share on other sites

Da ali bi mi trebao link za te lece sa ebaya ili odakle vec bas ti tvoji leca evado ako nije problem meni to sve isto izgleda :)

Link to comment
Share on other sites

Da, to su leće poput onih koje imamo ja i Evado. Mislim da sam ih ja kupio na Alibabi.

Kod narudžbe obvezno treba navesti da trebaš LHD (left hand drive) leće. Ovaj set na e-bayu izgleda sadrži i xenon žarulje s balastim ai ostalim potrebnim materijalom tako da je ovo jako povoljna cijena.

Moja preporuka je ako ne želiš da se ističeš bojom svjetla da uzmeš žarulje od 4300 K.

Edited by logan
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.