Jump to content

Upit prednji farovi ?


vedranST

Recommended Posts

treba navesti da trebaš LHD (left hand drive) 

lijevi volan, desni volan

znači ovisi o tome kamo tuče svjetlost

Edited by penezic
Link to comment
Share on other sites

Oke puno hvala ..sutra dajem narudzbu LHD i xenon 4300 ...a kad dode dog ugradnju :)

Link to comment
Share on other sites

Ovako,

 

Kupio sam na Alibabi i to kinesku kopiju... jbg... tada nisam znao da je to kopija...

 

Ovo ti je original...

 

http://www.theretrofitsource.com/components/projectors/bi-xenon-morimoto-mini-h1-6-0.html#.UvD7SD1dXSc

 

Da danas idem ugrađivati - ugradio bi original jer sam vidio na jednom golfu V kako svijetli original Morimoto i puno homogeniji je snop nego moj...

 

Jest da je skuplji, ali je.eš 50$ kada ideš to sve raskopavati u faru...

 

vidim da je sada već 6. generacija... ja imam kopiju prve generacije... onaj golf koji je to imao, imao je mislim 4. generaciju Morimota...

 

U svakom slučaju palac gore !

 

I možeš staviti 5000K jer je potpuno bijela svjetlost... imao sam 6000K i maknuo jer je bilo plavkasto...

 

Imaš negdje na forumu Morimoto topic...

Link to comment
Share on other sites

Moze uc ko u ovaj link sto sam dao ?nek ude u destripcion !po ovoj deckripciji bi trebalo uzet 6000K? Molim brzi odgovor

Link to comment
Share on other sites

zazor je samo na braniku, blatobran je 99% sam siguran identican

 Nije isto! 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.