Jump to content

Reparacija letve volana 2300 kn?!


olympya

Recommended Posts

Danas doznao da će me toliko koštati reparacija. Molim vas recite mi jeli to normalno ili wtf? :-o
 

Link to comment
Share on other sites

Šta ne rade to u Šulekovoj za debelo manje novaca? Link
 

Kod njih sam platio reparaciju kočionih cilindara 150 kn. Već sam pisao da ih se više nije moglo kupiti jer se ne proizvode a oni su to popravili u istom danu tj. za par sati. Tada su popravljali i letve volana i druge razne stvari. Oni ne rastavljaju pa je to jedini problem dok postoje neki na Žitnjaku koji i skidaju.

Link to comment
Share on other sites

Pajdo na otpad i rabljenu trazi!!!meni je otisla i na otpadu nasao (samo pazi da auto nije stuceno naprijed)...cijena 1000kn

Link to comment
Share on other sites

Šta će s onom s otpada kada je vjerovatno ista ili lošija nego njegova? Ako ju repariraju u Šulekovoj biti će kao da je kupio novu a ne vjerujem da će platiti tu cifru. Još mu daju i garanciju.

Edited by Hrc555
Link to comment
Share on other sites

Kod nas je kompletna reparacija letve do max 125 evra plus montaža iste , tako da je ta suma malo pojaka.

Link to comment
Share on other sites

oko 1000kn u vrapčanskoj pored vep hidraulike 

 

2500 je puno previše

Link to comment
Share on other sites

sta ce sa polovnom ?onda neka si kupi novu?! jel ni reparina nije nova pa tok lijepo nek si uzme novu 4800 + ruke u renault servisu i nek se počasti sa 1000 Eura i onda bude zadovoljan sigurno .mozda covjek nema para?u današnje vrijeme i 200kn je previše.....izvini sto ti misliš da polovna ne valja :excl:

Edited by vedranST
Link to comment
Share on other sites

Ma nemam pojma, nova je pun k.. našao sam u Auto Hrvoje imaju za 1200 kn, provjerena, ispitana. Polovna znači. To je donekle bar provjereno. Šta ću sada ić na neki otpad i uzet neku koja mi može riknut u 10-20 000 km. Je da na repariranu imam garanciju i znam da bi bilo odrađeno majstorski ali jbg, previše mi je. Jer sam kupio sve za veliki servis prije par dana

 

Ako netko zna da je nešto provjereno i netko ko neće zahebat, recite

Edited by olympya
Link to comment
Share on other sites

Onda se vozi s takvom dok ne crkne ako već nije skroz crkla :) Moj brat se vozi s "pokvarenom" već godinama jer mu  treba auto i ne može biti dan ili dva bez njega pa čeka dok skroz ne crkne :)
Što te košta nazvati Gumi Metal u ponedjeljak pa pitati koliko košta?

Link to comment
Share on other sites

Ne vozim se, stvar je u tome da je auto već kod mehaničara i na dizalici te je letva skinuta. A ja sam ga danas zvao da ću ipak nešto smislit da ne dajem 2300 +200 poštarine za letvu nego da ću sam nešto smislit. Zvat ću ga da.
Znači on reparira za 1000 kn?

 

I koliko sam shvatio letva je ista za sve lagune od 2001-2005 g?

Edited by olympya
Link to comment
Share on other sites

Ja ti samo mogu dati preporuku za decke iz gumametala. Frend mehanicar je slao vec par kocionih celjusti (ukljucujuci i moju) kod njih na reparaciju gumica i uvijek bude ekspresno gotovo. Posaljes im postom, drugi dan dobiju i uglavnom taj dan naprave i posalju nazad, osim ako je neki veci zahvat. Za letvu ne znam kakva je procedura, ali nazovi i pitaj. S druge strane, ne znam koliiko je letva teska, ali mi se cini 200kn puno za postarinu. 

Link to comment
Share on other sites

Nazvat ću ih u ponedijeljak onda, a poštarina.. bit će nešto manje od 100 kn za svaki smjer. Al dobro lako za poštarinu.

Link to comment
Share on other sites

Dobro reparirana stvar može bit ko nova,mada ne uvijek,npr.turnine i sl.

Al recimo reparirana letva ne vidim zake ne bi bila dobra ko nova.

Zato bez svađe.

Link to comment
Share on other sites

Prestanite sa  :davez:

Opominjem prvi i zadnji put, nastavite i slijedi crveni karton !

Edited by mata73
Link to comment
Share on other sites

Pajdo na otpad i rabljenu trazi!!!meni je otisla i na otpadu nasao (samo pazi da auto nije stuceno naprijed)...cijena 1000kn

 

pricas za letvu za clio 3?

Link to comment
Share on other sites

Da

 

znaci to me ceka... jer preko neravnina mi lupa desni kotac lagano. Iritirajuce je jako.

Link to comment
Share on other sites

znaci to me ceka... jer preko neravnina mi lupa desni kotac lagano. Iritirajuce je jako.

Pa ne mora odma letva bit

Mozda ti je spona, krajnik ili kugla otisla

Link to comment
Share on other sites

to će ti bit onaj vrag na vilici, to je i meni... krajnik ili kugla neznam ..

ili stabilizator. Nije to niš strašno

Edited by olympya
Link to comment
Share on other sites

Jel mi može onda reć netko ako zna dali su letve sve iste za lagune 2001-2005 ? Kažu da je svejedno dali je 1.6, 1.9, 2.2 itd.. zna netko?

Link to comment
Share on other sites

Jel mi može onda reć netko ako zna dali su letve sve iste za lagune 2001-2005 ? Kažu da je svejedno dali je 1.6, 1.9, 2.2 itd.. zna netko?

Odgovara letva na sve lagune

Link to comment
Share on other sites

Baš sam danas tu temu načeo sa kumom. Ista stvar, neki serviser htio uzeti poznaniku 2800 za reparaciju letve. Na kraju saznao da tu letvu nosi 300 m dalje do lika koji ima obrt i reparira letvu za 800kn????!!!! Dao je reparirati kod njega i otišao do frenda mehaničara.  Ovaj mu stavio letvu gore za 400kn. Sve skupa dakle 1200kn.

 

Šteta što si tako daleko, ali da ima lovaca u mutnom ima i to jako puno.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.