Jump to content

Reparacija letve volana 2300 kn?!


olympya

Recommended Posts

Za broj šasije od mog Clia izbaci četiri letve volana koje bi mogle ići na njega. Moja je SMI. Napominjem to jer bi prije bilo kakve nabave trebalo pogledati koja točno letva je gore i prepisati sve oznake s nje.

 

Za moj Clio je nova letva oko 2,000kn. Ne sjećam se više da li je potpuno nova ili nova reparirana. Hidraulička letva za moj stari R19 16V samo za usporedbu je bila 6,000kn kod koncesionara. Sve ovisi. Na Cliu ću izgleda i ja morati mijenjati letvu jer i nakon promjene spona i dalje ima lufta u njoj :(

Link to comment
Share on other sites

Rijesio sam tako da sutra šaljem u Zagreb u obrt Servoletve svoju staru za njihovu repariranu. I plaćam je 1000 kn a mogu i manje na taj način ako bi mi prebacili moje dijelove koji valjaju na onu.. Garancija godinu dana i čao, odamh će biti i namešten taj neki kut kao na mojoj i to je to. Valjda će biti ok

Link to comment
Share on other sites

A sutra će biti montirana. Rekao mi je da je imala lufta.. boo.. Bit će užitak voziti očito. Možda ne bude ni treslo pri kočenju mada ne vjerujem

Link to comment
Share on other sites

Samo da javim da je sa letvom sve kako treba i nadam se da će i biti. Reparacija 1200 kn u Servo letve, i 1400 ruke mehaničara, zglob vilice i optika.
Malo sam u depresiji jer mi je rekao da je jedva nekako doveo u red podvozje jer da mi je zadnji most uvijen. To da je jako malo al eto, baš san u k.. sada :(

Link to comment
Share on other sites

Boo nemam pojma kako je uvijen ni od čega. Auto je bio udaren u desnu stranu, ovako kako mi je na slici profila. Ali mi se čini da zbog toga se nije moglo to desit. Vožnja je ok, onako tko se malo kuži primjetit će da nešto nije kako treba ali inače većina ljudi neće ništa skužit.

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno kako je zadnji most uvijen? Ako nije bio udaren to je nemoguće. Jedino što natrag strada osim amortizera i opruga su seleni. Most je dobro zaštićen od korozije i robusno izveden.

Link to comment
Share on other sites

Neznam šta da vam kažem, možda je nekad bilo udareno.. Ja sam auto kupio sa 180 000 km, a šta je bilo prije toga neznam. Nije niš strašno, kao.. ali bilo bi mi draže da to možda nisam ni znao.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.