Jump to content

Koliko je prešao vaš Renault?


filipbabok

Recommended Posts

3 hours ago, direstraits said:

Đe gori? Daj pp aparat 

Uh dobro je sanjao sam 

pf-6268210c--giphy-1_1200x.gif?v=1596010

 

Ako se upali , malo ti je jedan

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, petak said:

Ako se upali , malo ti je jedan

Ah čuj kolega 

Ne podcjenjuj odlučnost i sposobnost pojedinca 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, direstraits said:

Nije bye bye, bajbaj

Pa jel nije trebalo bit pola milje i na labudicu i pravac servis da vide pravu robu

Link to comment
Share on other sites

Just now, dizna said:

Pa jel nije trebalo bit pola milje i na labudicu i pravac servis da vide pravu robu

Da. To je bila oklada. Ali tog čovjeka više nema. 🥺

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Dobio za nju 20k @pere. Nove gy Allseason, nova električna parkirna, eberspächer 5kW sa SIM aktiviranjem. Sve ispravno, sve radi. Umalo mi suza potekla. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To bi bilo ca. 2600€... neko ce se usrecit. Taj motorcic more poprilicno, a pogotovo uz kvalitetno odrzavanje i puno otvorene i AC. Ja jos uvijek zalim za svojim cliom 2004, tak da vjerujem ti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, direstraits said:

Dobio za nju 20k @pere. Nove gy Allseason, nova električna parkirna, eberspächer 5kW sa SIM aktiviranjem. Sve ispravno, sve radi. Umalo mi suza potekla. 

 

Zamal ga nisi dao kad si skužio koliko je dobar

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovo je auto samo za preko 90, vidis di mu počinje crveno..malo ispod kvarat rezervara

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

IMG_20240205_070104.jpg

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Kum mi ima tvingo na plin. Zanimljivo,auto ne može prikazati stvarnu kilometražu. Došao je do 399 000 i trebao prebaciti na 400. Počeo od nule. Očito nitko u Renaultu nije vjerovao da će netko s tvingom pokušati preći 400 tkm. 

IMG-20240204-WA0010.jpg

IMG-20240204-WA0009.jpg

Auto je na plin. 58 KS. Prvo kvačilo,alternator amortizeri i alnaser. Imao problema nešto sitno s ovjesom i svi ležajevi promijenjeni. Vozi ga od 107 tkm. Da ga vidite nebi mu ni 150 tkm dali. 

  • Like 5
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

ista stvar i na grande puntu, poslije 400 pokazuje samo crtice umjesto brojeva

  • Haha 3
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Imao kolega Mazdu 121 (Ford Fiesta s drugom značkom) i vozio je godinama kad jednom ulazi u birtiju i pita: "Hoće li netko kupiti Mazdu sa 12 km na satu?" Mi pogledamo na parking, ista mazda koju je i vozio, upitnik kao kuća. Veli: "Danas okrenuo 99 999 i kad je trebao okrenuti 100 000 vratilo se sve na nulu. Jedinice nema."  Išli gledati i stvarno nema. Mislim i dobro je izgledala za te kilometre osim prednjeg lijevog blatobrana i vrata u lagano drugoj boji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dado_sk said:

Kum mi ima tvingo na plin. Zanimljivo,auto ne može prikazati stvarnu kilometražu. Došao je do 399 000 i trebao prebaciti na 400. Počeo od nule. Očito nitko u Renaultu nije vjerovao da će netko s tvingom pokušati preći 400 tkm. 

Auto je na plin. 58 KS. Prvo kvačilo,alternator amortizeri i alnaser. Imao problema nešto sitno s ovjesom i svi ležajevi promijenjeni. Vozi ga od 107 tkm. Da ga vidite nebi mu ni 150 tkm dali. 

vidiš :) kad sam imao taj twingo su svi plašili da nije to za plin, da bu se raspalo odmah :) 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, AllesGut said:

vidiš :) kad sam imao taj twingo su svi plašili da nije to za plin, da bu se raspalo odmah :) 

Original ventili. Motor nije diran. Ne posustaje. Ne troši vodu ni ulje. Kaže mi da imaju posebne svjećice za plin i to je to. Taj motor ima tvorničku predinstalaciju za plin

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.