Jump to content

Koliko je prešao vaš Renault?


filipbabok

Recommended Posts

1 hour ago, Danchibald said:


Daleko sam ja od tebe emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png
Evo moj na današnji dan 133 731 km

Dobar je to auto, kosta sicu a vrijedi vise od novca kojeg kosta.

Toliko nezahtjevan a vozi se odlicno...to je steta prodati, pogotovo takav kao tvoj sa smo 133 tkm.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobar je to auto, kosta sicu a vrijedi vise od novca kojeg kosta.
Toliko nezahtjevan a vozi se odlicno...to je steta prodati, pogotovo takav kao tvoj sa smo 133 tkm.

Zato ga i ne dam... A svako malo me netko pita hoću li ga prodati [emoji23][emoji23][emoji23]
Link to comment
Share on other sites

On 20. 01. 2023. at 19:03, Danchibald said:

Zato ga i ne dam... A svako malo me netko pita hoću li ga prodati emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Ista stvar. Na tehničkom, na servisu, na druženjima... prije godinu dana mi je lik na servisu ponudio 3000€ za njega. Treba mu za ženu i traži već mjesecima. Mislio sam da me zaj.... Veli lik: "otvori oglase, odi na Hrelić pa vidi šta možeš dobiti za 3.000€ i u kakvom stanju"

Htio sam zbog djeteta veći auto ali sad baš zbog njega neću. Lovu koju bi dao za auto sada investiram da bi jednog dana njemu bilo lakše porinut se u život. Vozimo Clia II do daljenjga dok je dobar i dok ide.

A moj ima 206.000km. Tvoj je novi auto :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ista stvar. Na tehničkom, na servisu, na druženjima... prije godinu dana mi je lik na servisu ponudio 3000€ za njega. Treba mu za ženu i traži već mjesecima. Mislio sam da me zaj.... Veli lik: "otvori oglase, odi na Hrelić pa vidi šta možeš dobiti za 3.000€ i u kakvom stanju"
Htio sam zbog djeteta veći auto ali sad baš zbog njega neću. Lovu koju bi dao za auto sada investiram da bi jednog dana njemu bilo lakše porinut se u život. Vozimo Clia II do daljenjga dok je dobar i dok ide.
A moj ima 206.000km. Tvoj je novi auto [emoji3]

Pa upravo to... Nekad bi htio samo malo više konja jer zna biti mrtva krava, ali onda se sjetim troškova servisa i održavanja i upalim si dobru muziku i lagano penzionerski dalje i opet stignem [emoji16][emoji16]
Jedino što mi na njemu fali je tempomat i da ima retrovizore na struju, ponajviše zbog grijanja/odmagljivanja istih...
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

27 . 02. 2023

Kupljen polovni u AMG Salonu sa negdi oko 150 000 km koliko se sićan.

Prominjeno :

-2 puta pločice i jednom diskovi

-1 put pakne

-2 put veliki servis

Izmjene ulja i filtera na 10 000 km..elf10w40

Rađen alternator nije bija punija bateriju.

Motor i getriba suvi ka barut.

 Sad ću morat dat radit da mi netko raskopa ventilator kabine i popravi.

Pljuc,,,pljuc,,,pljuc,,,da ga ne ureknen

 

      

20230227_182038.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kupio si ga 27.02.2023 i napravio 183333km do danas 03.03.2023, i stigao svakih 10000km mijenjati ulje? Kamo si zbrinuo toliko ulja u tih par dana? Novo si kupovao na pumpama ili si ga isto imao sa sobom?

18x5=90litara ulja

Koliko vas je bilo u autu? Kad si stigao jest i spavat? Dve distribucije si još uspio ugurati u tako kratak vremenski razmak.. Zanimljiva operacija, sigurno si logistiku dugo vremena kombinirao? Imam ja još pitanja.. Raspiši se, bit će još zainteresiranih.

 

 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Auto je kupljen u 6 misecu 2014 godine a godište je 2008.

Zaboravija san i letvu volana san prominija..zamjenska

Nosaći motora zamjenski i gumice balans štange original.

Prvi veliki servis san odma napravija a drugi 2020 u lito..

Edited by tomojure
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, laci said:

Kupio si ga 27.02.2023 i napravio 183333km do danas 03.03.2023, i stigao svakih 10000km mijenjati ulje? Kamo si zbrinuo toliko ulja u tih par dana? Novo si kupovao na pumpama ili si ga isto imao sa sobom?

18x5=90litara ulja

Koliko vas je bilo u autu? Kad si stigao jest i spavat? Dve distribucije si još uspio ugurati u tako kratak vremenski razmak.. Zanimljiva operacija, sigurno si logistiku dugo vremena kombinirao? Imam ja još pitanja.. Raspiši se, bit će još zainteresiranih.

 

 

Ja još čekam na pitanja i vidim da nema puno zainteresiranih.

Tvoja reakcija na moj post nije normalna.Topic se zove ...koliko je prešao vaš auto...

Ja sam stavio datum i ukratko išao napisati o mom autu gdje sam ga kupio i šta sam na njemu radio i za tim stavio sliku koja je slikana toga datuma,

Da si ti htio normalno shvatiti šta sam ja napisao nebi reagirao tako kako si reagirao nego bi jednostavno stavio lajk

Link to comment
Share on other sites

odgovor ti je glup kao i onaj na pitanje "nisam znao da eurosuper ide u 1.5 dci."

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan.martinko said:

nisam znao da 10w40 ide u 1.5 dci..

Pa moj ide i to dobro..potroši od 0,5 do 1 litre od servisa do servisa.Ovisi koliko ima auto puta koliko vozim bez gašenja motora

Link to comment
Share on other sites

u teoriji ako nema DPF, može ići, lijevam i ja u svog benzinca 10W40, ali u njega ide i po defaultu, a u dci ne ide nikako, ni po jednom manualu.. ide 5W40.

Link to comment
Share on other sites

Ne žem mjenjat s obzirom da sam tako poćeja.Jedino bih stavljao 5w40 u zimskom periodu da je ovdje kod nas hladno kao i unutrašnjosti jer je rjeđe.Za sada ostajem pri svome do kraja pa će mo vidit do kada.

Link to comment
Share on other sites

ako je izdržao do 333000km, onda lijevaj i dalje, samo sam htio reći da od početka to ulje nije za taj motor, uopće, ni od kad postoji 1.5 dci.. čak ni u clio dvojku iz 2001. u sve ide 5W40 a od 2009 5W30..

 

10W40 išlo je u 1.9 d bez turbine

Edited by ivan.martinko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sinkov Clio 1.6 16v "Ivica" 2003. 110 ks.

slika.thumb.png.02d17168b636ea3b4d41d7f35c059614.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Stari omašio si fudbal.

Baš ceo.

I uporan si u tome.

To sto si vozio u rikverc nama ne znaci ništa jako. Svi tu imamo respektabilne kilometre u portfelju pa malo stani na balun i iskuliraj.

Da se vratimo na temu. Gospođa krstarica gazi dalje.

 

 

BC9B33D5-BC9C-47F2-B50D-E61DBF271E7D.jpeg

Edited by laci
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Hm...vrlo upitno

Samo me zanima tko je i zašto izbrisao moje postove

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.