Jump to content

Laguna 2 kartica


manzzetta

Recommended Posts

1. da, to je ocito, al nemam pojma di mu je sad problem jer je radilo dok je u staroj bilo.

2. ajd probaj sliku ponovo otvoriti.

3. jesam, em su na kartici tri botuna, em ima one senzore u bravama.

4. on ne prima ni sa rezervne ni sa nove koju sam "pravio" znaci nije do kartice.

6. evo gledam i da me j*bes ne vidim da igdi ista fali.

 

Zivci su mi na rubu znanosti, sta ja moram nediljom u 10 sati navecer radit

Link to comment
Share on other sites

1. onda se na kucistu ne poklapaju sa prekidacem na kartici. Rastavi i probaj bez plastika stiskati prekidace.

2. otvorio ponovo i ne razaznajem skoro nista. Gledam na mob.

3. znaci to je radilo prije

4.ako je prije radilo sa rezervnom onda si s ovom pojebao citac

5. otvarao nekoliko razlicitih citaca ali ne mogu se sjetiti gdje bi ovaj komad isao. Vjerujem da nije onaj ispod kartice koji pritisce prekidac jer on je u obliku T

Link to comment
Share on other sites

1. Probao, nista, ono svijetli ali ne zakljucava, a i otključava svako 10ti put. cudno

2. ma poanta je da sam klemu presavio, pa se pitam je li mozda do toga.

3. e to ne znam, jer sam prije u jednoj temi to spomenuo, otkad je u mene, taj hf nikad nije funkcionirao,a znam da ga ima.

4.kako je to moguce? sta mi je sad cinit? 

 

btw. evo nakon sat vrimena probavanja, citac prepoznao karticu. i jednu u drugu. i aj ti sad budi pametan, moja pretpostavka je da je do vlage bilo. koliko sam sritan sto je proradilo, toliko sam iznerviran sto ne znam uzrok problema. ovo mi je vec peta stvar da se pokvari i popravi sama od sebe.

Link to comment
Share on other sites

Nije do mikroprekidača jer na kartici s tri tipke nema mikroprekidača,već se limićima kojima se ostvaruje kontakt. Meni isto nije radilo zaključavanje, ali sam ga uspio popraviti (ni sam ne znam kako). Mijenjao sam kućište i sve uredno radi. Jedini problem je što tipke treba pritiskati kao konj da otključa, a i handsfree samo ponekad radi (baterija). Auto uredno prepoznaje karticu i pali. Sada karticu s tri tipke koristim kao rezervnu zato što mi to upiranje ide na živce.

Edited by usrmaatre
Link to comment
Share on other sites

Da, u i mene je tako, ova s dva dugmeta, rezervna, je puno lipsa za koristit, osjetiš onaj klik, a ova originalna boze sačuvaj, dok je gola jos koloko toliko, al cim stavit plastiku priko nje uopće nemam pojma jesam li stisnuo ili ne. Zar je problem napraviti dvije iste kartice

Link to comment
Share on other sites

Preporučujem ti da karticu s tri tipke koristiš kao rezervnu, a ovu s dvije kao glavnu. Kartica s dvije tipke je puno jednostavnija, lakše se popravi ako zakaže, ugodnija je za korištenje itd.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Znaci mijenjao sam kućište kartice, i sad mi radi samo otključavanje, dok zaključavanje i auto lock ne. Iako svijetle na karticu kad uprem botune, auto ih ne prepoznaje. Upalit ga mogu. Jel postoji ikakvo programiranje, koliko se sjećam vidio sam i pročitao negdi a sad nems teorije da to nadem.

Link to comment
Share on other sites

Ta kartica s tri dugma je svima nepoznanica. Čak je izbjegavaju i profići ključari.

Link to comment
Share on other sites

Ma tio sam nju sebi, a caci ostavit ovurezervnu ni zbog čeg drugog nego zbog memorije sica. Al izgleda da ćemo i dalje istu koristit

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mi smo neki dan izgubili jedni karticu, što je najgore primarnu jer ova druga mi je već bila u raspadu lemljena, ljepljena uglavnom ostao sam sa lošijom. Zanima me sljedeće...mogu li kupiti preko oglasnika od neke slupane Lagune 2 karticu i prekodirati ju za svoj auto?? To bi me izašlo kao najeftinija solucija ako može

Link to comment
Share on other sites

Ne može, kartica se može kodirati samo jednom. Kad se naruči nova dolazi "prazna".

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.