Jump to content

Ne pale se svjetla kod otvaranja desnih vrati


olympya

Recommended Posts

Vidim i da ih ima na kineskim siteovima...

Pretpostavljam da ne idu one koje imaju CAN otpor...

Link to comment
Share on other sites

Hm... Ja sam shvatio da je ta pojava uzrokovana prevelikim otporom... pa je bolje koristiti bez otpora i manjom snagom. Ali ako može super.

Link to comment
Share on other sites

Onda bi bilo najbolje da probas ako možeš. Ja sam stavljao sa CAN om radile su ali su bile plave pa sam mijenjao za ove. Ove memaju CAN.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ože neki link na te žaruljice ili di ih ima kupit u ST (najpovoljnije) i za koliko otprilike.

Jučer malo šetao forumom (nisam dugo) i primjetim ovu temu imam isti problem. Doša doma izvadija sijalicu iz suvozačevih vrata i voila senzor da su vrata otvorena + svitlo kod nogu opet radi!

Proba san stavit novu žarulju, običnu 5w5 iz seta rezervnih žarulja ali nema pomoći pa bi probao stavit tu tu SMD pa vidit oće li to riješit problem.

Link to comment
Share on other sites

Hoće, to će ti sigurno riješiti problem.

 

Chipoteka, Italvideo, bilo koji dućan autodijelova. Cijena 20-tak Kn/par, pa naviše.

Link to comment
Share on other sites

Evo zva san prijatelja u Revitalisa i imaju oni 12 kn/par i 20 kn/par pa iden probat.

Link to comment
Share on other sites

Problem riješen sa ovim 12 kn/par, ovih 20 kn/par nije bilo.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.