Jump to content

FIA Formula One World Championship


logan

Recommended Posts

Još tjedan dana je do prve ovosezonske utrke  a ja još nisam našao modus kako pratiti jedini sport koji volim. Da nakon više od 35 godina kako pratim F1 odustanem?? :sad2:

Na žalost izgleda da ni jedna od domaćih TV kuća nije otkupila pravo prijenosa za F1 sezonu 2014. Navodno će u nekom od MaxTV paketa biti kanal koji će prenosti utrke ali nsimo svi na MaxTV-u a taj paket će se posebno plaćati.

Ima li još kakvo rješenje, možda neki satelistki kanali? Ostatak prošle sezone sam pratio na raznim kanalima koje sam nalazio na internetu ali to je jadno rješnje zbog loše kvaliete slike i čestog zamrzavanja.

Edited by yutasknight
Link to comment
Share on other sites

njemački rtl za kvale i utrku a sport1 za treninge ;)...preko satelita

Edited by viry
Link to comment
Share on other sites

BBC One, preko net-a uz upotrebu Expat Shield-a koji glumi IP adresu iz GB pa se može gledati i na našim prostorima.

Link to comment
Share on other sites

BBC One, preko net-a uz upotrebu Expat Shield-a koji glumi IP adresu iz GB pa se može gledati i na našim prostorima.

 

expat je pun reklama i naporan je malo.

 

Moja preporuka je gledati preko google chrome-a uz addon ZenMate. U tom addonu se namjesti zemlja na uk i gleda se bez ikakvih problema i reklama.

Link to comment
Share on other sites

Ima sve trke na SLO2, nije kodirano i može se naći sa običnom antenom, ako je slovenija blizu...

Link to comment
Share on other sites

SLO2 uz MPEG4 ali kolega je iz Dubrovnika pa će to biti malo teže.

 

Koliko sam vidio MAX TV ima opet prava za prijenos i pokrenuli su kanal za F1.

 

Pretpostavka za sve ostalo je da imaš flat internet pristojne brzine...

Ako ti nije baš bitno gledati live na stranici http://www.filmon.com/tv/bbc-one

BBC One će ove nedjelje imati snimku od 14:00 - 16:00 (UK time)

 

a ako ti se da i malo petljati po PC-u....

instaliraj XBMC s par add-on'sa (MashUp - video add-on, Filmon - video add-on ili Navi-X - program add-on)

ima  puno o tome na youtube-u (da ne stavljam linkove) i uz malo truda, volje i strpljenja možeš pronaći Sky F1.

Link to comment
Share on other sites

ima masu streamova na kojima se da pogledati sa SKY-a ako se dobro sijecam...

 

jedan od tih je: http://www.ustream.tv/channel/the-pd-show/theater na kojem je bilo prijenosa u HD-u...sad nema nista, vidjet cemo za vikend dal ce pustati sta...ako ne ima raznih streamova, vipbox, itd...

Link to comment
Share on other sites

ajde onda ako netko sazna preko kojeg streama i gdje se moze pratit F1, bio bih zahvalan!! :)

Link to comment
Share on other sites

I.. jel netko pogledao utrku?

Ne vezano za rezultate meni je ovo koma...

 

Malo zafrkancije, ali... kako renault ima skoro najviše problema sa svojim agregatima

izgleda mi da su oni prvi shvatili koliko će biti loš zvuk pa su se bacili u razvoj sound efekata za R-link

To im je oduzelo popriličnu količinu vremena za napraviti pravi motor za ovu sezonu.

Edited by gradec
Link to comment
Share on other sites

To je istina, pričalo se o tome već, novi 1.6 motori se vrte na max 15000 okretaja dok su stari išli do 18000, mislim da je najviše do toga...

Link to comment
Share on other sites

Jbg. od onog urlika di ti trnci produ do ovog poludubokog mumljanja!steta!

Link to comment
Share on other sites

Za pocetak manjkaju 2 cilindra, 3000 okretaja i gotovo litra obujma... Moraju puno papati da pocnu zvucati kako treba, gledao sam utrku i bilo mi je cudno.

Link to comment
Share on other sites

manjkaju oni 6 cil. 2000 kubika i 5000 okretaja ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Evo može se izvuč da to i zvuči nekak.

 

 

da ne govorim kolko su oku ugodniji ti bolidi.

Link to comment
Share on other sites

2013. svaki drugi sa antifonima, 2014. ljudi lezerno gledaju nekakve drugorazredne bolide koji idu po stazi kao da to nije F1 u pitanju. Vise buke proizvedu ovi lokalni 1.1-1.2 cuneri sa bacvom 50 litara umjesto zadnjeg lonca. Necemo vise uzivati u pogledima iz kokpita uz cisti zvuk bez komentatora :( 
Meni osobno jedan od drazih

Edited by Chorka
Link to comment
Share on other sites

ja nisam gledao utrku ali me zanimaju vremena koja su bolidi/vozaci radili.. cisto usporedbe radi s 2013. godinom :)

ovako preko videa se i meni cini da su bolidi sporiji.... :nezna:

Link to comment
Share on other sites

ja nisam gledao utrku ali me zanimaju vremena koja su bolidi/vozaci radili.. cisto usporedbe radi s 2013. godinom :)

ovako preko videa se i meni cini da su bolidi sporiji.... :nezna:

 

ovogodišnje krame su sporije 4 sec od prošle godine.

Link to comment
Share on other sites

:l:  :doh:

 

Lažem!

 

2013

 

Pos No Driver Team Lap Time Of Day Avg Speed Time

1 7 Kimi Räikkönen Lotus-Renault 56 18:30:24 213.845

1:29.274

 

2014

 

Pos No Driver Team Lap Time Of Day Avg Speed Time

1 6 Nico Rosberg Mercedes 19 17:41:08 206.436

1:32.478

 

 

Također je žalosno šta je najbrži krug postignut u 19. krugu. Znači kasnije se svi prebacuju u eco mod i kruzaju stazom.

Edited by Blue_Fatal1ty
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.