Jump to content

FIA Formula One World Championship


logan

Recommended Posts

prvi put cujem za eco mod??

 

 

joooj tupko. :D nema ga. Sarkazam!

Link to comment
Share on other sites

Razmišljam si da opet počnem otvarat novu temu za svaku utrku. Postavljat ću statistike, slike i linkove na prijenos.

Ako će to zaživjet i ako će bit dovoljno ljudi koji prate i komentiraju nastavit ću to radit do daljnjeg.

Link to comment
Share on other sites

zvuk od formule je uzas. kad cec pricamo, ja mislim da je ovo najbolji zvuk ikad na formuli

 

 

1200kn mclaren :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Da li ima netko link ili snimku gdje mogu pogledati F1 VN Britanije od 6.7.2014.

Link to comment
Share on other sites

Probao sam pa bas i neće. Jel ima jos koja? Može i na PM ako ne smije javno.

Link to comment
Share on other sites

squirrelstreams googlajte za vrijeme vikenda, tamo bude odlican HD stream

Link to comment
Share on other sites

Da li ima netko link ili snimku gdje mogu pogledati F1 VN Britanije od 6.7.2014.

 

Taman danas pogledao snimku u HD-u, odlična utrka.

Link to comment
Share on other sites

Samo me kuri[emoji35]

Ja još nisam stigao, ali ću uskoro.

Zahvaljujem svima na pomoći!

Link to comment
Share on other sites

e bas to.. kakvo djete, i on bio svjetski prvak.. razmazeno deriste.... nemrem ga smislit nikak.... 

Link to comment
Share on other sites

danasnje testiranje 18" guma

 

10397228_808016845883154_449857996656194

Link to comment
Share on other sites

i objasnjenje zasto je mercedes ove godine toliko dominantan

 

 

bome svaka cast na ideji i realizaciji

Link to comment
Share on other sites

jel ovo neka sala s 18icama ili? nisam u toku, pa pitam..

sto se prednosti mercedesa tice, svaka im cast!!

Link to comment
Share on other sites

jel ovo neka sala s 18icama ili? nisam u toku, pa pitam..

sto se prednosti mercedesa tice, svaka im cast!!

Nije šala. :)

Izgleda ko kočija :zubo:

Nešto sam čitao da FIA želi ukinuti grijače guma, tako unesu još više dinamičnosti kad netko iziđe iz boxa na gumama na 30°C, i doleti mu netko sa staze sa gumama od 100°C, to je ogromna razlika. Sa ovim balonkama koje imaju jako visoku profil i time puno praznog prostora u sebi to je nemoguće jer bi se zbog tolike temperaturne razlike tlak u gumama drastično mijenjao i guma bi izlazila van sigurnosnih okvira

Edited by ZD1400RT
Link to comment
Share on other sites

e bas to.. kakvo djete, i on bio svjetski prvak.. razmazeno deriste.... nemrem ga smislit nikak.... 

 

Ja ga isto ne mogu vidjeti, ali dvoboj sa Alonsom je bio odličan i zapravo je režiser glup što je puštao team radio tokom dvoboja. Inače, u svakom dvoboju se vozači žale na nešto i time njihov tim vrši pritisak na drugi tim tj. na vozača s kojim se bore. U svakom sportu je tako, pogotovo među velikanima.

Link to comment
Share on other sites

nije nego zele pribliziti gume f1 cestovnoj upotrebi...tko danas nudi 13ke na svojim autima?

ovako bi se moglo vise eksperimentirati na vecoj dimenziji, kako bi se nudilo za obicne aute sto superiornije gume...

 

no cuo sam da ovako se gubi onaj mehanicki grip...neznam...

Link to comment
Share on other sites

mozda radi uvijanja gume? lakse je postic bocnu cvrstocu ako je sama bocnica kraca... po meni...

Link to comment
Share on other sites

Nije šala. :)

Izgleda ko kočija :zubo:

Nešto sam čitao da FIA želi ukinuti grijače guma, tako unesu još više dinamičnosti kad netko iziđe iz boxa na gumama na 30°C, i doleti mu netko sa staze sa gumama od 100°C, to je ogromna razlika. Sa ovim balonkama koje imaju jako visoku profil i time puno praznog prostora u sebi to je nemoguće jer bi se zbog tolike temperaturne razlike tlak u gumama drastično mijenjao i guma bi izlazila van sigurnosnih okvira

 

FIA bas zeli dokrajcit F1 sve mi se cini..... budu unjeli jos samo vise rizicnosti a ne dinamicnosti kad vozac izadje na "hlandim" gumama.... :doh:

 

Ja ga isto ne mogu vidjeti, ali dvoboj sa Alonsom je bio odličan i zapravo je režiser glup što je puštao team radio tokom dvoboja. Inače, u svakom dvoboju se vozači žale na nešto i time njihov tim vrši pritisak na drugi tim tj. na vozača s kojim se bore. U svakom sportu je tako, pogotovo među velikanima.

 

dvoboj je bio dobar, ali brate nemoj cmizdrit ko malo dijete.. sta mu se Alonso trebao maknut da ga prodje.... nije mi sjeo od prvog dana niti bude haha

 

nije nego zele pribliziti gume f1 cestovnoj upotrebi...tko danas nudi 13ke na svojim autima?

ovako bi se moglo vise eksperimentirati na vecoj dimenziji, kako bi se nudilo za obicne aute sto superiornije gume...

 

no cuo sam da ovako se gubi onaj mehanicki grip...neznam...

 

ma je zicer.. da to zele bi odavno napravili.. kakve veze imaju automobili za svakodnevnu upotrebu s bolidima F1?

sigurno ce na F1 tesitrat gume za automobile serijske proizvodnje.... bas tak ludi nisu....

 

mozda radi uvijanja gume? lakse je postic bocnu cvrstocu ako je sama bocnica kraca... po meni...

 

ali ce tante gume (po meni) orze pucat i trosit se.. jer kad pogledas super slow motion "balonki" vidis kolko guma jos "stoji" dok se felga pocinje vrtit.. kod niskoprofilinig guma, nece bit tog "prostora" imislim da ce bit vise proklizavanja.. mislim oni znaju najbolje, ja se u to ne kuzim, ali kolko sam vidio po fotkama, od oka mi se cini da je promjer kotaca gotovo jedna ovim 13icama s "balonkama"

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.