Jump to content

Remenica radilice-RS197-HITNO


svenkova

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Raptor6767

    44

  • Zrmi RS

    18

  • Goran89

    15

  • dragan197

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moram da se ispravim, mislen pe2 sa 4-5mm sare je 9-9,2kg, a dunlop ws4d u 205/50 sa 6-7mm je 10,2-10,4kg, sad sam potrazio. Fabricku felnu sam izmerio na 10,5kg, ali nisam merio samo nju vec sam kombinovao pa je moguca greska od par milki cokolada :)

Link to comment
Share on other sites

Sigurno da će biti više vibracija. Koliko, ne znam.

Međutim, a obzirom koliko vibrira Powerflex nosač motora, ovo nema teorije da osjetim.

 

Ne radi se o vibracijama motora nego o nekakvim harmoničnim vibracijama koje se prenose s radilice na remenicu, odnosno remen. Tak da nećeš osjetit vibriranje kao kod poverflex nosača. Ovako neka priča:

https://www.youtube.com/watch?v=t58kCiE0cYM 

Link to comment
Share on other sites

Pod uvjetom da je motoru potreban tzv. Harmonic balancer.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Ma da, po meni jedini drawback ak krene cvilit remen, inače alu remenica je pun pogodak.

Link to comment
Share on other sites

Ma da, po meni jedini drawback ak krene cvilit remen, inače alu remenica je pun pogodak.

 

Ovo mi je sad takav preporod da ak đubre i krene cvilit - silikon sprej i bok. :D :D

 

A s obzirom da radim oko 7kkm godišnje, računam da će procviliti tamo negdje oko 2016. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rene jel imas negdje serijsku remenicu skinutu da mi procitas brojeve s nje?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

andjelko, rene, koliko se krecu cijene zamijenskih remenica kod vas?

u ri imam ponudu za zamjensku 1300kn (neznam proizvodjaca) i 2000 original.

I koliko je uopce pametno stavljat zamjensku? Eh, da je samo vikend auto nebi razmisljao nego stavio odmah olaksanu pa neka trese koliko oce.

Edited by El.komandante
gramatika
Link to comment
Share on other sites

Nećeš ni primjetiti vibracije na alu.

Zamjenske su od 700-1100kn ovisno o proizvođaču.

Link to comment
Share on other sites

andjelko, rene, koliko se krecu cijene zamijenskih remenica kod vas?

u ri imam ponudu za zamjensku 1300kn (neznam proizvodjaca) i 2000 original.

I koliko je uopce pametno stavljat zamjensku? Eh, da je samo vikend auto nebi razmisljao nego stavio odmah olaksanu pa neka trese koliko oce.

Ja jedino iz uvoza (narudžba mi ide za 2 dana) mogu ponuditi SASIC po 675,00 Kn/1kom. (cijena s PDV-om za gotovinsko plaćanje)

Drugo nemam ništa za ponuditi, odnosno imam, ali nisam još imao puno prodanih komada (do sada samo 2 i to za diesel motore na PSA grupaciji)
a brand je IJS (Španjolska) za 410,00 Kn/1kom.
Link na IJS web stranicu
http://www.ijsgroup.es/en/index.php

Rok je isto kao i za SASIC.

Pozdrav!

Anđelko

Link to comment
Share on other sites

Zaboravih reći, da ako netko baš želi isprobati IJS, da si možda može priuštiti malo više troška ako se ova baš ne pokaže najbolje rješenje,
nek proba. Ja ono što sam vidio od tiih što sam ih prodao, izgledaju čisto pristojno, ništa lošije od SASIC-a ili CORTECO-a npr.

 

Link to comment
Share on other sites

Uzmeš olakšanu i rjesis problem.

Meni je rene prodao olaksanu i bio prezadovoljan.prodao sam auto s njom.

Kupio sam drugi, i kad skupim nesto novaca uzet cu je opet.

??

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.