Jump to content

Dijelovi za R-12


logan

Recommended Posts

Jedan prijatelj biker mi je napomenuo da ima nekih dijelova za R-12. Otac mu je nekada vozio R-12 i sad je pospremajući garažu pronašao dijelove koji bi mogli koga zanimati.

Citirati ću ga što mi je napisao:

Imam nešto novih dijelova, disk pločice, kočiona crijeva, plastika za štop svjetla i žmigavce i još neke sitnice, ležajeva i semeringa, šipka ulja, oklopac ulja, čep od benzine itd

 

Većina dijelova su novi, originalni u Renault kutijama pa se sjetio mene i Renault kluba po kojem sam poznat čak i u moto krugovima.

 

Ukoliko nekoga zanimaju dijelovi može mi se javiti porukom ili nazvati pa ću ga ja povezati sa čovjekom.

Link to comment
Share on other sites

Vrlo pohvalno ali se bojim da ovdje ima malo populacije kojoj bi ti dijelovi trebali.

Koliko me sječanje služi samo je jedan član foruma sa R12 vozilom.

Evo ga ....http://www.renault-klub.hr/forum/index.php?/topic/43518-moj-sme%C4%91i-ren%C4%91i/

 

 

Prebaci oglas na oldschoolhr.com.

Tamo bi oglas i dijelovi mogli biti korisniji i cijenjeniji!

Link to comment
Share on other sites

Cijena za sve i to je to....mene zanima

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.