Jump to content

Čišćenje injektora, svjećice, nizak minimum?


olympya

Recommended Posts

ak filter nikad nije mijenjan on može biti dosta veliki problem :)

vergla dugo i od mog kuma....

moguće da zeza neki od senzora

al promijeni filter goriva i natoči bar pola rezervara pa vidi onda

Link to comment
Share on other sites

Auto uvijek upali, nikad se nije desilo da nije upalio, nego kad se to desi odverga sekundu-dvi duže i baš neugodno zvuči.. Treba mi doć filter ovih dana, pa ću vidit kad promjenim. A danas  ću i dijagnostiku, daj Bože da nešto pokaže

 

I da, to se dešava samo kada je auto hladan i kad ga se ne pali baren 8-10 sati. Nikad ako je auto imalo radio to se ne desi nikad nego samo kod prvog paljenja nakon 8-10 sat

Edited by olympya
Link to comment
Share on other sites

možda neki "iberlauf" zaštopan.

ili se radi vakum u rezervoaru.

ili je pumpa slaba

vidi sa filterom, aditivom, i s više goriva u rezervoaru

Link to comment
Share on other sites

Probat ću sada sa novim filterom i aditivom i malo iznenadit auto sa eurosuper 100. Pa ću vidit. Šta vam je taj "iberlauf"? Toliko sam puto to pročitao a nikad neznam šta je

Link to comment
Share on other sites

U ovom slučaju su to "lajtunzi" :D za povrat viška goriva u rezorvoar, mislim na "iberlauf".

Link to comment
Share on other sites

aj aj, tko će to znat u istri hahaha.. Kakve bi veze mogao imati povrat viška goriva sa paljenjem?
Nešto mi je palo na pamet, dali bi mogao to biti i alanser, dali njemu utječe nešto kada se auto pali hladan ili zagrijan?

Link to comment
Share on other sites

Ako ti bude taj povrat zaštopan ili se stvara vakuum u rezervoaru, može gušiti motor prevelika količina goriva, mislim da je to kolega htio reči.

I ne, za anlaser nema veze temperatura motora, valjda :D .

Edited by Mafro
Link to comment
Share on other sites

Pogledajte ovaj video na koji sam sasvim slučajno naletio https://www.youtube.com/watch?v=VDxNmSAeJuc

To je njemu to hladno paljenje, međutim meni pali 100 puta bolje od ovog. Meni upali kao da njemu upali negdje između 2-3će sekunde video. Znači jednom ili dvaput zatreska tako, kao da preskače.. ako me kužite

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.