Jump to content

Megane II ph1 1.9dci 3dr sport


MilosB

Recommended Posts

uloži u tu vrečicu, nije neka investicija a spašava motor :D ja uzeo AEMovu, mislim da me izašlo oko 40 eura sa dostavom iz Slo

Link to comment
Share on other sites

Filter sam platio 23€ s dostavom... Dal stvarno mislis da cu uloziti 40€ u taj ku**c.

Sta je najbolje to stiti samo od kisice ako pada na filter i sitne kapi. A to mi svejedno ne smeta ni motoru a i ne lupa direkt na njega zaklonjen je..

A u momentu kad voda na cesti dodje do filtera ti ne pomaze ni vreca ni nista..

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Baš to, imat će hladni zrak, moći će glisirati Rijekom kad je potop i izgledao bi u najmanju ruku čudno.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

prije bih rekao da vise nikamo bez nekoliko letvica u bunkeru 

Link to comment
Share on other sites

nabavi dizalicu od vw i nemaš brige

 

imas sliku na sta konkretno mislis ?

Link to comment
Share on other sites

to ti je obična dizalica koju dobiješ uz vw grupaciju , ja imam od golfa3 , vidio si koliko mi je auto nizak od ispred a dizalicu stavim bez problema i kad je guma skroz na podu ,sliku stavim sutra a čiji su to slikovi

Edited by leđo
Link to comment
Share on other sites

Moji slikovi su. Tj poluslick rsr595 federal.

Ma stane meni original dizalica ali ona nema snage dici auto.. Navoj se pojeo do pol od 2 dizanja. Megane je mnogo tezi od clia :)

Al ovo da bi spustio bi bilo mozda 3cm izmedju asfalta i upore.. Opruga nije bila ni blizu preuzimanja tezine :(

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

meni se originalna skrivila na prvom dizanju dok još nisam bio spustio auto , a kad sam ga spustio original nije mogla proć ispod sa napumpanom gumom a kamoli kad je prazna , probaj stavit komad tavalona (fosne) ispod gume pa onda vidi ako će ti uspjet spustit ali najvjerovatnije će ti trebat komad grede 10x12 da ga spustiš.PROVJERENO !!!

Edited by leđo
Link to comment
Share on other sites

Ma neda mi se. Bude zuljalo 99%

To je bilo tad za zezanciju

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Znaci i ako je renoov znak dizalica. Ipaam su to VAGovci usavrsili. Ipak je njihovo vozilo mnogo cesce dignuto na istu. Pa da se ne muce ljudi

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Lose gume iza, napred sto bolje i rucna gore. Tako sam ja 4-5god sa unom 1.9td provodio snjezne radosti tu kod nas, krenem kod cure pa na drenovi potegnem rucnu a spustim je kad stignem kod nje u matulje..da ne zalede sajle :spex 

 max speed 40kmh i lagano s boka na bok 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Malo smo se za vikend zaigrali.
Kartodrom Bura - Smrika (okolica Rijeke)
 
Snimka iz kabine:
 
Snimka s ciljne ravnine:
 
Ovo su bila vremena proslog vikenda kad se odrzao TrackDay, moje vrijeme cujete na kraju videa s ciljne
27797914_10215517578351497_7387775951286
Edited by MilosB
Link to comment
Share on other sites

Clio 4.16v ti je za vratom... a golf VII R vam je predaleko da bi vam obojici prasinu gutao... u svakom slucaju, traba tu "stazicu" znat odvozit :dobroje: 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.