Jump to content

Megane II ph1 1.9dci 3dr sport


MilosB

Recommended Posts

Čestitam na zaposlenju :dobroje:

A ako ćeš preslagivati obavezno uzmi karavana :ahaa:

Link to comment
Share on other sites

Ma necu da ugrozavam rs6 jbt i ovako su ga se bojali po cesti :D (ako mislis na megane 2 karavana) hehe

Za bmw 535d karavan uh uh

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

u lagunu swap motora :D 

Link to comment
Share on other sites

Hehe. To bi bilo zanimljivo. Taman malo kraci mjenjac sto je u njoj, megane ima nepotrebno predug mjenjac. Da izvrti 6. Do crvenog bi bio na preko 290km/h.. (Na 118km/h je na 2000 okretaja, a ide do 5000 okretaja) a ni 5. Nije puno kraca da bi rekao da je neko stavio 6. Kao overdrive.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

kraci? pa meni isto tako nesto, na 130 mi bude 2200 okretaja cca...

Link to comment
Share on other sites

Malo je kraci da :) minimalno al je. A i prvih nekoliko. Evo ti kako su kod mene brzine.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Cek cek.

Kad je ovo snimano? Nekak sporo izgleda :nezna:

Link to comment
Share on other sites

daj ajde do 5000 :D sta si lud

Link to comment
Share on other sites

na 5050 mi je limit sada, al naravno da nema snage izvrtiti tolko :D u 5. saltam na 170 za race hahah , to je snimak jos na stage 1 mapi :D od pre 2-3 godine

Edited by MilosB
Link to comment
Share on other sites

Šteta za megsa, skroz zanimljiva vozilica!

Daj stvarno nađi neki sa vrisnutim motorom tu i ubaci ovo unutra, a razliku pokrijes tako da prodas ovog u dijelove u srbiji. 

Link to comment
Share on other sites

S čime radiš proračune Miloše ?

Cvrstoce Ansys, Femap, ostalo ako te zanima reci :)

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sigurno strani papiri

Link to comment
Share on other sites

Slaganje bilo kakvo moze jedino na nacin da je u hr ispravan 1.9dci i onda s njim predjem u srb i tamo preslozim s svojeg na tog. Nema drugog nacina. A htio bih uzet nesto novije sad vec.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Slaganje bilo kakvo moze jedino na nacin da je u hr ispravan 1.9dci i onda s njim predjem u srb i tamo preslozim s svojeg na tog. Nema drugog nacina. A htio bih uzet nesto novije sad vec.

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 

 

Hoces renoa i dalje ili? Jer recimo meg 3 coupe ili laguna su jako dobar buy trenutno, cijena im je brutalno pala.

Link to comment
Share on other sites

Za sada gledam bmw1 coupe ali imam par mjeseci za razmisliti dok prikupim neke pare.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Za sada gledam bmw1 coupe ali imam par mjeseci za razmisliti dok prikupim neke pare.

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 

 

Bjezi od renoa dok mozes ?

Link to comment
Share on other sites

Otp :D neprivlace me novi sem mk3 rs-a a njega uvest nemoguce a kod nas dobar primjerak treba bezobrazbo platiri.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Otp :D neprivlace me novi sem mk3 rs-a a njega uvest nemoguce a kod nas dobar primjerak treba bezobrazbo platiri.

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 

 

A r26 i ta ekipa?

Link to comment
Share on other sites

puno para, a takorec ostajem na istom autu (znam da je r26 brzi i lsd itd) ali i on je precijenjen trenutno u hr. a zelim promjenit auto ne opet "istog" :D mada zelje su jedno a videcemo sta ce biti mogucnost i realnost :D

sestra ima 118d hatch i svidja mi se, cjenovno odrzavanje isto ko moj megane, ja gledam 120d i 123d coupe (o 135i imam vlazne snove), i nekako me to privlaci, zelim isprobat na duzi period RWD a diesel je zbog ogromne godisnje kilometraze pa mi benz ne ide, jedino benz+plin a to jedino da je neka veca limuzina pa da ne gubim prostor (ove god sam presao 20oookm+ samo s meganom) 

Link to comment
Share on other sites

Za sada gledam bmw1 coupe ali imam par mjeseci za razmisliti dok prikupim neke pare.

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 

 

curica :happy:

Edited by kristijan1710
Link to comment
Share on other sites

cuj Kiki, kad te curica "napere" :D 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.