Jump to content

Twingo 76ks 2009 kako ugraditi turbinu


dmihovi5

Recommended Posts

lijepa je mazda,samo mi nejde u glavu kako vozi auto od 200 i kusur konja na nankang gumama?ja sam na thaliji sa 75 ks vozio ko po jajima sa tim gumama...

 

Polagano.    :laugh:

 

A nekak mi to ubrzanje zgleda sporo s obzirom na tih 1.6 turbo i 200KS. Ak se malo obrati pažnja na vrijeme videa i ubrzanje od 0-100, zgleda mi da ide preko 8s do 100km/h.

 

Krivi auto sam gledo. Mazda ni išla od 0-100.    :tup:

Edited by Tomislav
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Dalibor1978

    13

  • vedranST

    9

  • dalibor s

    8

  • Scary

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

da, prvi filmic je od mazde i to je 60-160 ubrzanje.. ostale sam stavio samo da se vidi koji su jos projekti izasli iz iste radione kao i mazda..

 

Link to comment
Share on other sites

lijepa je mazda,samo mi nejde u glavu kako vozi auto od 200 i kusur konja na nankang gumama?ja sam na thaliji sa 75 ks vozio ko po jajima sa tim gumama...

zbog tih guma lamela i mjenjac bez beda drži 200 ks

Link to comment
Share on other sites

Mazda je brutalna i prejebeno izgleda ali uz ovu visinu , profil guma i proizvođača , turbo na tom autu je totalno besmislen tj. performanse su neiskorišćene , ovo je za Low'n'slow spiku.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.