Jump to content

Pokušaj procjene vrijednosti za Renault Modus 1.5 dCi


lastnight

Recommended Posts

Stavi onda 5soma,pa ovdje za mjesec dana napisi koliko te ljudi zvalo i koliko pogledalo auto...

Link to comment
Share on other sites

Tak sam i ja prodavao svoju Lagunu pola godine pocevsi s 50tkn pa 40 pa 35 i na kraju kad mi lik nije htio dati vise od 30 sam poludio i prepustio je starom jer je 30 vrijedanje i mene i autu koji je nov kostao 245tkn! Jbga, ak ti je dobar i ak nemas potrebu za novim onda nemoj ni prodavati jer ces u svakom slucaju popusit.

Link to comment
Share on other sites

Uvrijedio si se zato jer ti je netko ponudio 30,000kn, a nitko drugi ti nije htio pogledati auto?? Ovo je tipičan primjer ne poznavanja stanja na tržištu i iluzije.

 

Otkud znaš zašto on prodaje taj auto? Savjetuješ ga da ga ostavi doma temeljem čega? Misliš da će za godinu dana vrijediti više?

Link to comment
Share on other sites

Uveijedio sam se jer sam rekao da mu dam za 35 a on je i dalje ostao na 30 iako je imao priliku kupiti rijetko dobru taakvu Lagunu. Nisam mu je htio dati jer je nije zavrijedio nego sam je radie ostavio ocu da uziva u limuzini a prodao njegovog Meganea za 35 s puno manje opreme i istogodina i km, a koji se po nicemu ne moze mjeriti s Lagunom.

Nece vrijediti vise ali ce vrijediti isto, a ak je zadovoljan cemu mijenjati pa ulagati u neki noviji rabljeni itd? Jedino ak kao ja kupuje novi s garancijom, onda nek ga proda i po nesto nizoj cijeni, ionako mu je onda svejedno jer ga par tisuca nece jako ostetiti a prije ce sjesti u novi ;)

Link to comment
Share on other sites

Ima zasita groznih i licemjerenih kupaca koji ruše cijene tuđoj imovini a svojoj lihvarski dižu u nebesa. Više nas se sigurno sa time srelo. Najbolje ak nije žurba. Ja sam više onak uz kavicu podijelio sa forumom razmišljanja oko prodaje auta a zašto ne, nekad je dobro malo o svemu razmisliti pogotovo ak imaš vremena a ljeto je pa je i fjaka pomalo...hehe

 

Da mi neko npr ruši cijenu ili da fakat nemogu zbog ove krize prodati za 5 ili 4ipol onda ionako imam u rodbini kandidata za manji iznos i radije bi nekom svome rođaku auto prodao za manji iznos a ima ih koji me već pitaju tak da se ne sekiram.

 

Šta mogu kad moji kupci traže Mercedese a neće Renault da uzmu hehe

 

Pravi Hrvat nikad nema problema sa skupim premium vozilom, problem su ovi jeftini nije im dobro to hehe:))

Link to comment
Share on other sites

Nemamo šta prdoklačit. Taj se motor na kraju krajeva ugrađuje u Mercedesovu A klasu. Za njega možeš dobit 4 i sitno i amen.

Link to comment
Share on other sites

He he, prdoklačit od kad nisam čuo - zakon riječ - prdoklačit!!

 

Imaš pravo tak sam i ja neke mislio za cijenu:)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.