Jump to content

R.S.01


frenchkey

Recommended Posts

Uzmeš ovo i namaže te Civic jaje sa 350ks... :D

mos mislit sto bi me to diralo, ima i drugih jeftinih auta s jebenim ubrzanjima, al sem toga, prvi zavoj i obidjes oko civica kako kod zelis.... 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bas i nije mjerodavno usporedjivat cisti race auto s cestovnim koji ima tonu stvari na sebi

Link to comment
Share on other sites

Nije da su ga usporedili sa A4 2.0 TDI, već sa punokrvnim superautomobilom (1600kg, 550bhp) koji ide 0-200 za 9s, 0-100 je malo duži treptaj oka 3,8s i ovako izgleda "ispod kože" (http://paultan.org/media.paultan.org/r8/paris/r88.jpg).
"Čisti race auto" je ipak rađen na bazi običnog hatchbacka, jako ružnog i visokog hatchbacka, a pokazao se kao pravo oružje na stazi.

Link to comment
Share on other sites

Pa je race auto jer je oguljen, sva masa mu je spustena, ko zna kakav ovjes ima, a to da ima 1200kg nevjerujem... Meni megane cijeli s svime ima 1560... Itd itd itd... Samo sjedala su u cliu 50kg laksa od r8

Link to comment
Share on other sites

 

:stupid:

 

Koja je točno poanta ove usporedbe na ovakvoj stazi? 

 

Da je Clio Cup Racer sa valjda 600kg manje (1080kg vs 1600kg) i 330ks (220ks vs 550ks), sekvencijalom, roll barom, Ohlins ovjesom, Brembo kliještima, većim diskovima, slick gumama - SPORIJI desetinku?

 

To mi je u rangu onog "testa" gdje Clio 200 prati Focusa RS.  :bullshit:

 

 

Glup test kao i ekipa koja ovo puši kao neku referencu za nešto. Takav "hothatch" košta oko 60k€.

 

 

A ovaj "test" nije ni više ni manje nego plaćena reklama.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Poanta je da RenaultSport zna napraviti trkaći stroj od ne tako bajnog cestovnog bratića. A usput će ovakvim pizdarijama dodatno boostat prodaju na tržištima koja nisu socijalna poput našeg. Uz to sve dobili smo još jednu lekciju fizike, sedmi razred osnovne škole. BTW auti se na trkama važu, tako da se ne može razbacivat brojkama iz prometne.

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, isto tako bi bilo i da usporedi megane trophy s bilo kojim cestovnim autom. da je reklama ok, ok je, al da je zbog toga clio bolji od R8 ... paaa, ajmo budimo realni, luksuz i sve sta nudi R8 i pouzdanost (koju clio cup za trke NEMA) mislim da bi ipak kupio R8 (ako zanemarimo sve ostale cimbenike prestiza, cool faktora, itd) 

Link to comment
Share on other sites

Bio je odgovor na ono "uzmeš RS01 i namaže te Civic jaje".

 

Uzmeš ovog Clia za stazu i namaže te R8 bez problema. Ali po zavojima je kompletno druga priča.

Link to comment
Share on other sites

:D tako to bude, i ako mi civic-i i oni koji ih voze sve vise izlaze na usi, cast izuzetcima...  

no dosta of topic, ...

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, isto tako bi bilo i da usporedi megane trophy s bilo kojim cestovnim autom. da je reklama ok, ok je, al da je zbog toga clio bolji od R8 ... paaa, ajmo budimo realni, luksuz i sve sta nudi R8 i pouzdanost (koju clio cup za trke NEMA) mislim da bi ipak kupio R8 (ako zanemarimo sve ostale cimbenike prestiza, cool faktora, itd) 

 

Mislim da je čak i ovdje među sektašima na forumu vrlo mali broj takvih fanatika koji ne bi priznali da je superautomobil bolji od bilo kojeg Renaulta. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja baš iman ogromnu želju vidit tu hondu od već sam zaboravia koliko konja da OPERE ovog megana, mislin da bi to bila najprodavanija bajka za malu dicu.....

Link to comment
Share on other sites

Dena ovo nije Megane ovo je RS01. Nisam ni ja fan Hondi ali kad izađe novi TypeR mislim da će bit dosta brz na ringu i da će bit daleko najbolja i najjeftinija opcija za daljnji tuning.

Link to comment
Share on other sites

I sta mu znaci sto ima tuning na autu.. Auto je i dalje kita i ruzan...

A kad se tunira vise nece trajat ni blizu kao neko tvornicko vozilo...

Meni su te usporedbe tvornickih vs tuning auta potpuno besmislene, te ne pokazuju apsolutno nista...

Za 10-15k€ svaki auto moze imati 800-1500 hp i po tome biti najbolji auto.... I biti bolji od npr slr mclaren-a na ubrzanju i po pisti, al mislite da tog u mmlarenu boli kita sto ga zaobisao jedan punto ?

Link to comment
Share on other sites

ma neman pojma zašto misliš da su honde bolje, jeli stvarno moran upilat prijatelja sa rs225 da opegla sve te kosooke limene kantice, ili još gore, da natiraš mene da stavin felge na svog pa vas sve isprašin uz malo vatrice iz auspuha........    :D      :boxing:

Link to comment
Share on other sites

Nhf al ja vise volim da me zena pere, al ak bas imas zelju dat cu ti da me operes :p

Ma jasno je meni ostalo samo su mi smjesni ti civic fannovi i nemislim da su bolje !!!

Link to comment
Share on other sites

Schwitzer dize taj motor na 800-900ps bez problema i to sve dobijate u paketu pod imenon P800 P900. Oni ludi rusi su ga digli na 950 i jos ide.

 

AMS Alpha izvlaci josh vise pogledaj proslogodisnjeg pobjednika 500+ unlimited

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.