Jump to content

Megane Grandtour GT 220


edomedo

Recommended Posts

Ok...onda je Renaultsport. Nisam nikad vidio takav auto uživo...

Link to comment
Share on other sites

Ok...onda je Renaultsport. Nisam nikad vidio takav auto uživo...

Kak su "isprostituirali" još jedan brand (uz Alpinu i Gordini). :(

Karavan, Laguna, dizel...Renault Sport...it's all about the Benjamins.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

prodaja brenda... pre neki dan gledam u servisu gde idem, renaultsport solja za caj - 20e, brate, previse... ali ipak je dobih na poklon za novu godinu :)

 

inace, svaka cast na automobilu, u principu nema potrebe razbijati glavu gde pripada. ovaj gt220 je mozda sa crte cak i brzi od 197ice, ako je rec cisto o sprintu. i onaj 2.0t sa 180ks je u ubrzanjima subjektivno bio bas ubedljiv za jedan gt auto...

pomno ce se ovaj topic pratiti :)

Edited by dragan197
Link to comment
Share on other sites

Nije brzi sa crte iako ima 20-tak ks vise (kao i vise kg), ali je brzi pod opterecenjem kad ulovi brzinu po ravnoj cesti. Na zavojitoj cesti nema sanse ni sa Cliom 197, a nekamoli sa 200 ili MRS-om bilo koje generacije. Razlog uglavnom u curenju preko nosa, zbog nedostatka ovjesa s RS modela.

Link to comment
Share on other sites

Nemojte me krivo shvatiti, auto9 je finjak i solidan primjerak GT auta (Gran Turismo), ali gdje je to od RS modela i filozofije...IMHO, naravno.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam vozio isti takav ali dizel GT Renaultsport od 165ks. A to opet nije RS dci kao u Megana 2 u kojem je auto isporucivao 170ks i bio zaista respektabilan i rijedak primjerak.

Link to comment
Share on other sites

pa jel nije ovakav prednji ovjes na na gt 220 na meg 2 dci 175 je bio....a nije pravi rs

post-10379-0-76493100-1419805174_thumb.j

Edited by marrky112
Link to comment
Share on other sites

Renault Sport znakovlje posvuda (slike uskoro, nikako da slikam :( ), ovjes je od RS (tako barem piše, ponešto omekšan doduše, ali nije da sam se za sada zavlačio pod auto), a i osjećaj je def RS puno više nego samo običan Renault sa jakim motorom (a vozio sam preko nekoliko takvih). Čak je i zvuk sređen da nije samo još jedan Renault sa jakim motorom...

 

Ubrzanja s mjesta malo slabija od Clio197, međuubrzanja, posebno na visokim brzinama su nešto bolja. Osjećaj u zavojima - nije kao Clio197, ali je bome bliže nego što sam očekivao s obzirom na dimenzije i masu...

 

Osobno sam mislio da će biti puno dalje od RS filozofije nego što se pokazuje za sada...kao kompromis obiteljsko/poslovnog auta za česta i duga putovanja, a da se ipak osjeti RS ugođaj u svakom smislu - jako dobro...

Link to comment
Share on other sites

Ak zelis uber super extra nj naj xenone a prilicno sam siguran dabi stale u ove farove probaj naci od lexus ls430 projektore (samo kratko su al nema boljih za kratka) ugao osvetljenja je 170 stepeni otp.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.