Jump to content

Megane Sport 250 ugradnja LED DRL


therrlu

Recommended Posts

Koliko ja vidim, ti drl nisu uopće ispupčeni van.

 

Poslao sam upit u tpv pa ćemo vidjeti, ako bude što jeftinije možda, ako ne, još bolje.

 

Svakome ono što njega veseli, al ja bi 8 iljada viška potrošio na http://www.k-tecracing.com umjesto za dvije lampice.

Razumijem te i ja sam tako htio raditi upgrade farova i čega sve ne, ali i da imam 100 milijuna kuna opet sam takav da ne bi mogao bacit te pare samo tako. :D

 

Za LEDice bi svakako čekao nekog da se slupa...

 

Ktr i rs tunning remap su u realizaciji na proljeće, to nije upitno uopće  :D

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

Evo i slovenaca :D  pa onda to izgleda ovako, s tim da su Slovenci dali na dijelove 10-20%, i kod njih je pdv 22% ako se ne varam.

Još uvijek tu mač i ništa od toga  :D 

 

post-14393-0-99537000-1415615103_thumb.j

 

Ima da dođeš do Kž i da me provozaš u tom autu  :zubo:

 

Ma nema frke, doletit ćeš ti prije za Kc, nego ja za Kž  :D

Link to comment
Share on other sites

Što prebacuje intenzitet na 50% kad su upaljena kratka svjetla. Može se i bez toga pa se ručno palit, samo je onda pitanje jel treba nova ručka za svjetla..  ili spojit na pozicije..

 

edit: malo sam proguglao, izgleda da je to osim toga i transformator, pa ne može bez toga ?! kataloški se vodi i pod daciu pa je moguće da je jeftinije kod dacie, iako se i vani navodi cijena od cca 160€ bez poreza tako da je to sve tu negdje,  dostava bi poništila uštedu na proizvodu

Edited by Martin
Link to comment
Share on other sites

Znaci 7800 kad bi mijesao.

Kakav je to ludi komp-proc?

 

Kad bih otišao u Sloveniju po to, opet bih bio na istom.

 

Što prebacuje intenzitet na 50% kad su upaljena kratka svjetla. Može se i bez toga pa se ručno palit, samo je onda pitanje jel treba nova ručka za svjetla..  ili spojit na pozicije..

 

edit: malo sam proguglao, izgleda da je to osim toga i transformator, pa ne može bez toga ?! kataloški se vodi i pod daciu pa je moguće da je jeftinije kod dacie, iako se i vani navodi cijena od cca 160€ bez poreza tako da je to sve tu negdje,  dostava bi poništila uštedu na proizvodu

 

Taj procesor ima u sebi taj sklop i trafo, spaja se direktno na konektor fara sa jednim od onih kabela. 

 

Ravno 6100kuna sa dostavom sa http://www.allcarpartsfast.co.uk...

 

Bolje čekat da se netko slupa. :D

 

Jep, bojim se da je tako.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo došao jedan dio  :D

Nešto sam morao uzeti u servisu, nešto NE u servisu, o ciframa nebih, reću ću samo da su led farovi od Valea i da ako poznaš sposobne ljude sve se da riješiti  :D

Nedostaju još samo proceseori, to ćemo ako nigdje ovako ne nabavim, morati u servisu naručiti  :angry:

post-14393-0-05917700-1417628350_thumb.j

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

Dakle, samo da se pohvališ, bez neke konkretne i korisne informacije drugima.

Link to comment
Share on other sites

Pohvalio sam se sa uštedom.  :D

Nisam vidio da me je baš netko pitao da treba neku informaciju, a onaj tko bude trebao, uvijek me može pitati i uvijek ću mu odgovoriti i to bez suvišnih komentara   :spex

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jer ledice ipak nisu tolko uber efikasne kolko pojedinci misle :D  drl mora imati 1000 lumena minimum. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.