Jump to content

Clio 197 swap 250


eto tako

Recommended Posts

197 out :)

clio250-1.jpg

clio250-2.jpg

clio250-3.jpg

clio250-7.jpg

250 (motor iz Megane Sport 3 s predjenih 30Kkm) u pripremi za ubacanje...

clio250-8.jpg

I onda nas je ovaj zlotvor istjerao ;P

macakr.jpg

Ceka se set kvacila i onda sastavljanje...do tada, par interesantnih dodataka

Quaife limited slip diff (sperovani diferencijal)

clio250-4.jpg

clio250-5.jpg

Bailey Motorsport Blow-off ventil

clio250-6.jpg

Vibra-Technics stope

support-moteur-renforc%C3%A9-vibra-techn

ren450m_1275.jpg

ren202m_1257.jpg

uskoro nastavak...

Edited by Mladen
Link to comment
Share on other sites

au, sta reci osim sa srecom... valjda imate nekog ko zna da sve to zavrsi kako treba.

al sto ce biti bruka kad bude gotov :)

Link to comment
Share on other sites

Bitno da je plavi! :D 

 

BTW daj slike uploadaj na sam forum a ne ovak pa da linkovi riknu za 3 dana... 

Link to comment
Share on other sites

Da ima admina i modova, editovali bi slike do sad dva puta :)

Dragane nisam te bas razumio .

komp je poslat u UK da bi se sredio, menjac ostaje od 197 bez plivajuceg zamajca :)

Link to comment
Share on other sites

Da ima admina i modova, editovali bi slike do sad dva puta :)

 

eto tako smo i mi slike poslozili

Link to comment
Share on other sites

Jel ima jos osim toga da se radi, rekao bih da ima, i koji ce na kraju biti prenosni odnosi, imas li predstavu? Pretpostavljam da nece ostati sa 197ice...

Link to comment
Share on other sites

Dragane, ponovo te ne razumijem ... nema nista vise da se radi, ostavimo ovako i vozimo :) 

Ostaju sa 197, ovo je Crna Gora , putevi puni krivina i brda i dolina. Idealno za nase uslove . 

Link to comment
Share on other sites

Znači, ostaješ na getribi iz 197? IMHO - bit će ti prekratka, a i pitanje je kak će kuplung držati taj moment.

 

Eventualno Helix da izmeš koji odvaja previsoko/prenaglo (probao sam od Vipera Clio200).

 

 

EDIT: svejedno - do jaja projekt.  :00009019:

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, nemamo auto put i svakako se ne trkamo na pravini .

Link to comment
Share on other sites

Znači, ostaješ na getribi iz 197? IMHO - bit će ti prekratka, a i pitanje je kak će kuplung držati taj moment.

 

...nemaju oni Billu i stajanja od 100 do 270... :D xD

Link to comment
Share on other sites

koja će to bit krajnja brzina? 180? 

 

197 teoretski ide preko 260 km/h pred blokadom...ne vidim zašto ovo ne bi moglo ići 230-ak km/h na 7000 okretaja. 

 

Rene ti točno može iščitati max brzinu koju će imati auto na određenim okretajima u šestoj brzini..jer ima doma te tablice i grafikone za 197 i 200 getribe.

Link to comment
Share on other sites

197 teoretski ide preko 260 km/h pred blokadom...ne vidim zašto ovo ne bi moglo ići 230-ak km/h na 7000 okretaja. 

 

Rene ti točno može iščitati max brzinu koju će imati auto na određenim okretajima u šestoj brzini..jer ima doma te tablice i grafikone za 197 i 200 getribe.

 

Nije Vmax problem...pratim već jako dugo te swapove vani i ekipa koja je ostala na 197/200 getribi nakon nekog vremena podivlja i stavi od 225/R26(špera) jer su prekratke brzine i auto je "prebrutalan" onda. Posebice ako misliš juriti po zavojima...imat ćeš nepotrebna šaltanja, a snage imaš.

 

IMHO. Ali tko sam ja...ja jurim samo po ravnom/semoforima...

Link to comment
Share on other sites

IMHO. Ali tko sam ja...ja jurim samo po ravnom/semoforima...

...hebi se :p ...nisam rekao da juriš samo po ravnom nego da se vi gore svaki vikend natjeravate po ravnom i ako kome fali snage - onda mu fali zbog tih pravocrtnih utrka.

Da...imat ce malo vise nepotrebnog šaltanja. Možda mu ne bude smetalo...a Vmax ce pristojan imati.

Link to comment
Share on other sites

Nije Vmax problem...pratim već jako dugo te swapove vani i ekipa koja je ostala na 197/200 getribi nakon nekog vremena podivlja i stavi od 225/R26(špera) jer su prekratke brzine i auto je "prebrutalan" onda. Posebice ako misliš juriti po zavojima...imat ćeš nepotrebna šaltanja, a snage imaš.

 

IMHO. Ali tko sam ja...ja jurim samo po ravnom/semoforima...

 

khmmm khmmmmm

 

a on topic, odlican projekt, svaka cast :hail:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.