Jump to content

Clio 197 swap 250


eto tako

Recommended Posts

Ucvrscen i izgitovan, cekamo Carbon da bi se uradio zavrsni sloj (takodje iz UK) hahahahha

Takodje, napravicemo kalup.

Link to comment
Share on other sites

ljepo ljepo, na koji iygled idete? carbon look tj twill veawe ili plain veawe ? 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo jos koja slika dok se cekaju djelovi...inace "pronasli" smo ih, stizu u trecoj nedelji Januara, konacno :)
 

clio250-15.jpg

 

clio250-16.jpg

clio250-17.jpg

 

clio250-18.jpg

 

clio250-19.jpg

clio250-20.jpg

Edited by Spex
Link to comment
Share on other sites

Da ne duzim, Coupe rs je rekao svoje a ja sasvim nesto dtugo :)

MiloseB, carbon stize i ucvrscivac za kalup.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Djelovi su na carini, provjeravaju sve jer ... tako da cekamo.

Link to comment
Share on other sites

znaci masina koja je bila poslana na servis ili ecu ili sta vec, oni sad provjeravaju. :/

Link to comment
Share on other sites

ecu, silikonska crijeva, interkuler i moja izduvna od 182 ... ne vjeruju u vrijednost, pored racuna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Miltek 2.5" down and cetral pipe, custom IC i mikalor selne, kao i silikonska crijeva i ECU zajebant.

clio250-15.jpg

Edited by Mladen
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odlično. :00009019:

Koliko € su ti uzeli za struju?

Tko ti je radio crijeva?

 

Vidim da imaš Vibratehnicsov nosač motora - kakve su vibracije? Inače, kažu da ne treba ovaj OEM nosač motora gornji ako imaš Vibratechnics.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Struju smo prepravljali, ovaj Steve nidje veze ... 500£ je uzeo. Poslao nam je ECU od r26 i pola dzekova je promasio, plus nista nije obiljezio . Srecom nasli smo sve seme na torent pa ih slozili na novo.

Nosac je prebacen sa 197, ipak je bolje da zastiti sve. Ostalo je jos da izbusimo milltek radi druge sonde jer su oni zaboravili i da skratimo cijevi zbog tocka . Generalno, nista nije plug n play.

Link to comment
Share on other sites

Lijepo upakovano. :00009019: Sad me samo interesuje kako ce da se prednji branik natakari na ovaj malecni IC. :happy2:

Link to comment
Share on other sites

Struju smo prepravljali, ovaj Steve nidje veze ... 500£ je uzeo. Poslao nam je ECU od r26 i pola dzekova je promasio, plus nista nije obiljezio . Srecom nasli smo sve seme na torent pa ih slozili na novo.

Nosac je prebacen sa 197, ipak je bolje da zastiti sve. Ostalo je jos da izbusimo milltek radi druge sonde jer su oni zaboravili i da skratimo cijevi zbog tocka . Generalno, nista nije plug n play.

 

Kad završiš, slobodno se raspiši. Interesatno štivo.  :hdbg:

Link to comment
Share on other sites

Jok, zenim se :p

Nije mi vise gust na forumu, dobio sam par ruznih poruka, nasalio sam se jednom za off topic pa me odmin upozorio da to nije moj posao i da mi zadnje upozorenje ... wtf ? Jednostavno, mislim da one koji hoce da se druze imam na FB.

Link to comment
Share on other sites

jel se to meni cini ili su mu malo nestabilni okretaji na leru, kao da padnu malo pa se onda opet dignu

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.