Jump to content

Scenic II uzdužni krovni nosači?


BaZgA

Recommended Posts

Zna li netko gdje kupiti ovakve krovne nosače?

Prvo sam pomislio da su od Conquesta ali on ima spoj sa krovom na 3 mjesta.

 

 

post-13018-0-51326300-1420139795_thumb.j

post-13018-0-69545100-1420139845_thumb.j

post-13018-0-08684300-1420139880_thumb.j

post-13018-0-40080600-1420139887_thumb.j

post-13018-0-28936300-1420139936_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

to ako nisi narucio sa autom u tvornici nista od toga jer ih nemas na kaj ucvrstiti...

mozes samo kupit klasicne poprecne koji idu na fix pointe koje imaju "regular" scenici...

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ako i nades negdje kod nekog polovno, mjenja se s tim lajsnama sve skup zajedno :) bar je meni za megana tako bilo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

na scenicu 2 ph 2 nema nista, osim klasicnih fix pointa, na grand scenicu su tri fix pointa da se mogu slozit tvornicki nosaci u spojler na kraju...

Link to comment
Share on other sites

to je za II ph 1, e sad skini lajsne na svojem i pogeldaj kolko imas fix pointa, ako imas samo dva nista, ako imas tri onda trazi uzduzne, nema druge mudrolije :)

Link to comment
Share on other sites

to je za II ph 1, e sad skini lajsne na svojem i pogeldaj kolko imas fix pointa, ako imas samo dva nista, ako imas tri onda trazi uzduzne, nema druge mudrolije :)

 

Ima 2 ovakva fix pointa, jedan naprijed i jedan nazad. Pretpostavljam da sam osuđen na poprečne osim možda onih turskih ali od njih nema odgovora već 10 dana :)

post-13018-0-11217400-1421314648_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

onda 0 bodova... poprecni kao i ja :D preporucam ako mozes wing bar da uzmes jer su fenomenalni i tek na dosta visokim brzinama pocinju zvizdat...

prije njih sam imao, tj sad su kod punice na sanderu "obicni" aero koji vec preko 60km/h pocinju zvizdat...

Link to comment
Share on other sites

onda 0 bodova... poprecni kao i ja :D preporucam ako mozes wing bar da uzmes jer su fenomenalni i tek na dosta visokim brzinama pocinju zvizdat...

prije njih sam imao, tj sad su kod punice na sanderu "obicni" aero koji vec preko 60km/h pocinju zvizdat...

Potvrđujem ovo za zviždanje.....kod mene na laguni su poprečni nosači kvadratnog presijeka i zvižde čim pređeš 50-tak km/h

Link to comment
Share on other sites

Potvrđujem ovo za zviždanje.....kod mene na laguni su poprečni nosači kvadratnog presijeka i zvižde čim pređeš 50-tak km/h

ja imam orginal renualtove i ne zvižde ni na kojim brzinama :surf:

Link to comment
Share on other sites

ja imam orginal renualtove i ne zvižde ni na kojim brzinama :surf:

 

koljeg, bez uvrede prosim lepo, ali mislim da ti imas problema sa sluhom onda :) imadoh originalne renault te aero od thuleta na scenicu, zvizdale su i jedne i druge...

na cliu III koji je sad kod kolege scarya imali original isto, na sekinoj laguni original aero alu takoder zvizde na vecim brzinama...

Link to comment
Share on other sites

koljeg, bez uvrede prosim lepo, ali mislim da ti imas problema sa sluhom onda :) imadoh originalne renault te aero od thuleta na scenicu, zvizdale su i jedne i druge...

na cliu III koji je sad kod kolege scarya imali original isto, na sekinoj laguni original aero alu takoder zvizde na vecim brzinama...

nema ljutnje, ali je fascinantno da da mi sugeriras da odem ikontrolirati sluh, a ja ti tvrdim da nema nikakvog zvizdanja, niti sami krovni niti kada na krovne stavim nosaće za bicikle.

 

Isto tako niti cirkulacija vjetra nije pojačana, eventualno subjektivno mislim da se cuje vjetar kada znam da su nosači gore.

Kada bi žmirečki ušao u auto neznajući da li imam gore nosače, tvrdim da nitko sa sigurnošću nebi mogao reći da li imam nosače na krovu

 

na svim prijašnjim autima imao sam krovne nosače, jer smo prije bez ograničenja kilometara službene aute koristili u privatne svrhe (i supruga i ja, nažalost tu prekrasnu benificiju su nam zabranili)

 

često smo mijenjali i aute i kombinirali nosače (kupovali, mijenjali, posuđivali) i na svima su manje više zviždali, neki već od 60 km/h a neki tek od 120-130km/h,

na ovom autu ne zvižde, a ti misli što hočeš, ali lepo prosim gospon bez ljutnje

Link to comment
Share on other sites

Znači onaj wingbar edge jer ne volim kad šipke vire izvan nosača... još da nisu oko 2000 kn :(

 

Iako i 77 11 225 011 izgledaju dobro a možda se mogu naći polovni vani...

Edited by BaZgA
Link to comment
Share on other sites

isteko edit:

 

dobro, originali ne zvizde, ali se definitivno cuju...

još malo pa bu bilo, znas kaj stari bil si u pravu ni ne čuju se

Link to comment
Share on other sites

još malo pa bu bilo, znas kaj stari bil si u pravu ni ne čuju se

to nece biti jer se cuju, zvizdanje za te original nije dobro izrazeno, ali da nema razlike sa njima i bez njih to nije istina...

10 godina vozimo renaulte sa originalnim nosacima i apsolutno svaki su se culi, bilo to zvizdanje ili samo strujanje zraka...

jedno vrijeme mi je to islo na zivce, ali onda s vremenom se navikao i nisam vise opce skidao nosace...

 

 

 

Kad pričate o originalima mislite na 77 11 225 011 ?

 

ja sam imao crne jeftinije oznaku ne znam, ovi su skuplji 300kn u renault butiku...

Link to comment
Share on other sites

to nece biti jer se cuju, zvizdanje za te original nije dobro izrazeno, ali da nema razlike sa njima i bez njih to nije istina...

10 godina vozimo renaulte sa originalnim nosacima i apsolutno svaki su se culi, bilo to zvizdanje ili samo strujanje zraka...

jedno vrijeme mi je to islo na zivce, ali onda s vremenom se navikao i nisam vise opce skidao nosace...

 

 

 

 

ja sam imao crne jeftinije oznaku ne znam, ovi su skuplji 300kn u renault butiku...

ne znam gdje gledaš da koštaju 300 kn jer evo imam cijenik dodatne opreme za senic, pa krovni nosači su 

 

Krovni nosači Touring line aluminijski 77 11 424 761 O O O O 1.419,30kn
Krovni nosači bicikla Touring Line 65 77 11 421 294 O O O O 273,93
Krovni nosači za skije Thule X-tender (pomični) 77 11 420 780 O O O O 1.187,89
Krovni kovčeg Touring Line crni 480 s gratis podlogom 77 11 431 315 O O O O 3.277,46
77 11 427 714 O O O O 1.029,19
77 11 427 715 O O O O 2.172,72
Električni priključak za kuku s modulom 82 01 264 315 O O O O 910,58
Nosač za 3 bicikla na kuki za vuču (Thule Euroride) 77 11 430 091 O O O O 2.731,65
Nosač za 4 bicikla na kuki za vuču (Thule HangOn) 77 11 429 432 O O O O 1.376,24
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.