Jump to content

Scenic II uzdužni krovni nosači?


BaZgA

Recommended Posts

 

ne znam gdje gledaš da koštaju 300 kn jer evo imam cijenik dodatne opreme za senic, pa krovni nosači su 

citaj malo bolje kaj sam napisao, 300kn su SKUPLJI oni koje je kolega bazga stavio nego klasicni crni koje sam ja imao...

 

a druga stvar, ovo kaj si ti stavio je za Scenic III...

Link to comment
Share on other sites

citaj malo bolje kaj sam napisao, 300kn su SKUPLJI oni koje je kolega bazga stavio nego klasicni crni koje sam ja imao...

 

a druga stvar, ovo kaj si ti stavio je za Scenic III...

nisu u pravu, ali nebitno, odustajem od razgovora jer baljezgate bez provjerenih informacija, namećete svoje mišljnje bez ikakvih argumenata (vi bolje znate jer mi se čuju nosači od mene samoga koji vozim taj auto) 

 

da sam ja na drugoj strani, razmišljao bi u smjeru, koji su to nosači, gdje su kupljeni i genijalno da se ne čuju, a ne lupetati ko mala djeca bez sekunde razmišljanja, pozdraf

Link to comment
Share on other sites

u pravu sam, oznaka koju si TI stavio 77 11 424 761 su nosaci za SCENIC III i amen...

 

u renault butiku aluminijski nosaci (srebrni) su bili 300kn skuplji nego celicni crni i tocka, od prvog dana sve kupujem original u renaultu osim ovih sadasnjih thule koje imam za  scenica i megane,

kao drugo napisao sam da sam OSOBNO imao original renault nosace (kupljene u ACCLu) i ne znam kaj fali tom argumentu, samo ti ne citas sve kaj pise...

 

NE postoje nosaci koji nece proizvoditi zvuk strujanja zraka, jer je to fizikalno nemoguce, bavio sam se 2 godine strujanjem fluida te problemima oko toga jer mi je to struka...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.