Jump to content

Procjena gewinde kw v1 inox clio 197


Zrmi RS

Recommended Posts

Zanime me koliko bi vrijedile spomenute gewinde? Stare su oko 2g dakle nemaju garanciju no kao nove su. Cak nisam ni dirao jednom namjestenu visinu. Mjenjao bih mozda za kw v3 ako budem uspio ove prodat ako ima zainteresiranih. Kupljene u gabreku za oko 8000kn s time da sam dao opruge kao polog.

Link to comment
Share on other sites

Pe to skontaj da za moje nema ni za 2500kuna kupaca... a prodajem vec 8mj.

Link to comment
Share on other sites

Nisu tvoje i moje iste i kakve veze sto ih ti nemos prodat. Za 2500 kn neka si dupe obrisu koji misle da cu ih poklonit.

Link to comment
Share on other sites

nisu iste al rs clia ima jos manje. probaj na ebay, ili na stranim forumima

Link to comment
Share on other sites

Nisu tvoje i moje iste i kakve veze sto ih ti nemos prodat. Za 2500 kn neka si dupe obrisu koji misle da cu ih poklonit.

 

Pajdane ne moraš se odma pjenit čovjek ti je samo rekao realno stanje kakvo je,i ja sam svoje platio 4800 pa sad ko zna bili uhvatio 1500....šteta to prodavat za te pare al ako baš hoćeš prodati ne vjerujem da ceš dobit više 2500-3000

Link to comment
Share on other sites

Nisu tvoje i moje iste i kakve veze sto ih ti nemos prodat. Za 2500 kn neka si dupe obrisu koji misle da cu ih poklonit.

Nisu iste, ali ih neces prodat za neku vecu cijenu. Stavi ih na njuskalo za 4000 pa te nece jedan covjek nazvat.

Činjenica je da su rabljene i bez garancije, a takvu robu nemozes prodavat za neznam kakvu cijenu.

Link to comment
Share on other sites

A zato je mene Robi iz Gabreka zvao da me pita imam li koga za V1 utopit... :cool:

 

 

BTW: V3 ti se kreće oko 500€ polovne. A 50% su skuplje od V1 u startu - pa si računaj.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Koliko bi vrijedile Bilstein b14  za cs 172 stare oko 6-7mjeseci ?

Link to comment
Share on other sites

A zato je mene Robi iz Gabreka zvao da me pita imam li koga za V1 utopit... :cool:

 

 

BTW: V3 ti se kreće oko 500€ polovne. A 50% su skuplje od V1 u startu - pa si računaj.

Jeli znas koga da prodaje v3 za 197?

Link to comment
Share on other sites

Imam ja kupca za polovne gewinde za 197 ... dajte slike i ponude u eurima na PP

Link to comment
Share on other sites

Boky, zasad nemam - ali prati oglase...

 

Ja imam jedan V3 amortizer doma koji sam imao kao rezervu, a sad imam Clubsport pa mi ne treba. :D

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Ja ti samo govorim kako je trziste palo.

Niko ne kupuje nista. Svi bi na poklon stvari.

V1 inox za tvoj ili za moj isto je. Nije izvedba ista ali model je isti.

I govorim ti da vise ima obicnio renaulta clio nego rs pa opet slabo ide.

I slazem se sa tobom. Netreba ih za badava dati.

Edited by GoPlay
Link to comment
Share on other sites

Nisam upućen pa pitam, zašto prodati v1 i kupiti v3? Daš 8tkn prije 2god i sad želiš novije/bolje?

Definitivno sam fulao profesiju.

Link to comment
Share on other sites

Ovo nije dobro - Boki se sprema za slalom sa 197-icom! hahahah

Hahaha aj eto nam jos malo konkurencije :-) :-)

Link to comment
Share on other sites

Nisam upućen pa pitam, zašto prodati v1 i kupiti v3? Daš 8tkn prije 2god i sad želiš novije/bolje?

Definitivno sam fulao profesiju.

 

Zašto ne?

 

V3 su puno bolja varijanta od V1 jer se može sve štelati kako želi/kako mu odgovara. Može napraviti da se auto vozi nešto bolje nego stock, a da bude znatno udobniji i obratno.

Link to comment
Share on other sites

Koliko su V1 bolje od stocka? Meni je jedino to sto zelim da mi je auto malo kruci pri promjeni smjera, ali opet da nije prekrut da ostavim bubrege na cesti.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, nisam ih nikad imao. Imao sam Eibach opruge, KW V3 i sad KW Clubsport.

 

V1 ti sigurno neće biti pretvrd.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, nisam ih nikad imao. Imao sam Eibach opruge, KW V3 i sad KW Clubsport.

 

V1 ti sigurno neće biti pretvrd.

 

Imam V1 :D

Link to comment
Share on other sites

Postoji li DDC ovjes za Clia, KW širi aplikacijsku listu toga? kad postavke možeš mijenjati električno, preko smartphone aplikacije, praktički u vožnji, tolike mogućnosti podešenja možda imaju smisla, ali kad treba skakati oko auta, dizati na dizalicu, skidati kotač i što sve ne teško je u svakodnevnom životu u kojem auto nije fokus pronaći idealnu postavku i uopće isprobati više od nekoliko kombinacija, a tisuće kombinacija su moguće uz tri promjenjive varijable od kojih svaka ima xy mogućnosti podešenja. Ako ćeš ga podesiti jednom po nekakvim preporučenim postavkama i ostaviti tako, opet ti je isto kao da imaš v1.

Link to comment
Share on other sites

Nove su 8tkn, sad su stare 2god nema više garancije i tko zna koliko km imaju

 

može sutra propišati gewinda i eto ti troška 300eur

 

tako da neka realna cijena ako su navoji u dobrom stanju 3tkn

 

npr B16 za polo novi dođe 13tkn i ekipa stare 1god jedva proda za 5tkn

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.