Jump to content

RS 197 rezervoar goriva: nešto lupka unutra


Zrmi RS

Recommended Posts

Bezobrazna konjina ostaje konjina... EOD

Jel moze ban ovom frajeru sto vrijedja i sto zna da mi je netko cuclao crijevom tank? E kad si tako pametan onda bi znao da cuclanjem nemos sjebat ovaj mehanizam koji se nalazi na sredini tanka na vrhu. A druga kuglica ili pregradna vrata tanka se nalazi na samom ulazu u tank i njih mozes pokidat.

Pazi dobro koga vrijedjas pa i na forumu.

2borny nemoj previse podhebavat znas. Kad budu htjeli da me maknu iz opravdanih razloga uvjek to mogu. S time da maknu moje postove. Ja za razliku od twingare nikoga nevrijedjam i negovorim da je konjina ali tebi za info ubstvarnom zivotu nebojimbse ja nikaog twingare, borny-a ili nemam pojma koga. Samo sto ja u stvarnom zivotu nikoga nevrijedjam, pa i na forumu. A gospodin ocito voli moje postove, i zna moj auto i tko je cuclao iz njega.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    21

  • Coupe RS

    6

  • Mafro

    4

  • MilosB

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jes, vrijeđam te, jer i ti vrijeđaš druge, odnosno svih... coupe i ja ti govorimo ono što ti nitko ne želi, jer svima dižeš tlak... naporan si i bezobrazan... zaključuješ napretek i sam iznosiš zaključke nečijih pitanja, kao moje naprimjer... "Jel moze ban ovom frajeru sto vrijedja i sto zna da mi je netko cuclao crijevom tank?" Moje pitanje je bilo "Prešutao si ono o izvlačenju goriva ako se ne varam... neda ti ponos ili što?" Da imaš imalo u toj glavi, shvatio bi... netko te pitao o izvlačenju, jer ne konta kako se taj mehanizam može syebat osim izvlačenjem, kako o tome ništa nisi napisao, nametnuo se logičan zaključak i uslijedilo je moje pitanje... retardirano mi je uopće raspravljat sa ograničenom osobom ;)

Link to comment
Share on other sites

Jes, vrijeđam te, jer i ti vrijeđaš druge, odnosno svih... coupe i ja ti govorimo ono što ti nitko ne želi, jer svima dižeš tlak... naporan si i bezobrazan... zaključuješ napretek i sam iznosiš zaključke nečijih pitanja, kao moje naprimjer... "Jel moze ban ovom frajeru sto vrijedja i sto zna da mi je netko cuclao crijevom tank?" Moje pitanje je bilo "Prešutao si ono o izvlačenju goriva ako se ne varam... neda ti ponos ili što?" Da imaš imalo u toj glavi, shvatio bi... netko te pitao o izvlačenju, jer ne konta kako se taj mehanizam može syebat osim izvlačenjem, kako o tome ništa nisi napisao, nametnuo se logičan zaključak i uslijedilo je moje pitanje... retardirano mi je uopće raspravljat sa ograničenom osobom ;)

A sto raspravljas prijatelju? Imas li zivot osim citanja mojih postova i vrijedjanja mene? Mislim ja imam ali vecina komplekse lijeci na forumu.

Link to comment
Share on other sites

Cuopea bi se trebao bojati :rotfl:
 

Al stvarno, možda su ti na jednom od zadnjih odlazaka mehaničaru dečki izvlačili gorivo i nešto polomili pa sad zvecka.

Link to comment
Share on other sites

Meni se identično čulo nakon "crash-testa", kao da je ping-pong loptica unutra i isto tako kemijao i tražio šta je to i kako riješit...  Na kraju odustao, a odustalo je i lupkanje samo od sebe nakon nekih 2-3 mjeseca (valjda je sjela nazad u kakvo ležište...) i sad je sve OK

Link to comment
Share on other sites

Meni se identično čulo nakon "crash-testa", kao da je ping-pong loptica unutra i isto tako kemijao i tražio šta je to i kako riješit...  Na kraju odustao, a odustalo je i lupkanje samo od sebe nakon nekih 2-3 mjeseca (valjda je sjela nazad u kakvo ležište...) i sad je sve OK

 

Kad si malo bolje razmislim, i meni cijelo vrijeme nešto lupka sa suvozačeve strane odozada. Čuje se kad se lagano ubrza i pusti gas, isto kao da je nešto u tanku. Bućkanje goriva čujem samo kad ga ugašenog zaljuljam a onda ne čujem to lupkanje. Ne znam dal je problem isto s tom keglicom, ili nešto na ovjesu il nešto na auspuhu. Kad god sam pregledavao odozdo auto na grabi, sve je bilo OK, svi nosači su OK, na tehničkom nisu utvrdili nikakav luft na ovjesu, a isto se i dalje čuje. Čak sam posumnjao da su mi klinci ostavili kakvu igračku u pretincu na bočnici odozada pa sam sve očistio i izvadio iz auta i opet se čuje. Ne bi vjerovali al imam štrik za vuču čije su metalne kuke lagano lupkale o one preklopive držače u gepeku (ima 4 komada). Kad je cesta bila grbasta mislio sam da se raspo lager na zadnjem kotaču kak se čulo rondanje.

Jednostavno sam odustao od traženja uzroka takvih zvukova jer je sve u redu i radi ko beba.

Link to comment
Share on other sites

coupe i ja ti govorimo ono što ti nitko ne želi, jer svima dižeš tlak... naporan si i bezobrazan...

Ja mu više ništa neću govoriti ni pisati...pomoći mu s autom ne mogu jer nisam automehaničar, a bogme netko tko je bahat i bezobrazan prema ekipi koja mu je x puta dala savjet ni ne zaslužuje pomoć. Što sam mu imao reći, rekao sam.

Cuopea bi se trebao bojati :rotfl:

Hahaha...daaa, baš. Nitko se mene nikad nije bojao, ja sam samo ponekad brz i oštar na jeziku (tipkovnici) a to ljudi ne vole.

Link to comment
Share on other sites

Jednostavno sam odustao od traženja uzroka takvih zvukova jer je sve u redu i radi ko beba.

 

Ovo je oksimoron. :D

Link to comment
Share on other sites

Ovo je oksimoron. :D

 

Sad smo počeli i vrijeđat...  :zubo:

 

Oksimoron:

Wikipedija: ''oštroumna ludost, glasna tišina, luda pamet, topli led, tiha buka, mlada starost, pametna glupost, živi mrtvac, mudra budala, skromna raskoš''

 

Al nije daleko od istine.    :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Coupe ja nisam bahat ni bezobrazan samo se dat zajebavat necu, pa bilonto i ja tipkovnici. To sto vi provocirate pa onda mislite da sam nezahvalan puca mi kifla. A kako sam problem rijesio nevidim razloga dramaturgiji i vracanju meni jer ja to nevrijedim. Ali ja ocito izmisljam, jer se to dogadja ocito i jos nekome. Za njih kao los clan ovog foruma imam par savjeta pa si to pogledajte: zamjenite selen blokove, donje gumice ( kape) zadnjih amortizera jer istrunu kao meni, nosac auspuha srednji jer mi je on pukao. Ja sam to promjenio i osim sto su mi skinuli dolje rezervoar,malo se igrali s tim klincem invratili ga gore, nismo nista napravili. E da i jos jedna stvar. Sajle si provjerite jel leze u vodilicama. Ako nakon svega i dalje lupka skinitebrezevoar dolje i malo tu kuglicu prodrmajte. Meni je nestalo hvala bogu.

Link to comment
Share on other sites

Coupe ja nisam bahat ni bezobrazan samo se dat zajebavat necu, pa bilonto i ja tipkovnici. To sto vi provocirate pa onda mislite da sam nezahvalan puca mi kifla. A kako sam problem rijesio nevidim razloga dramaturgiji i vracanju meni jer ja to nevrijedim. Ali ja ocito izmisljam, jer se to dogadja ocito i jos nekome. Za njih kao los clan ovog foruma imam par savjeta pa si to pogledajte: zamjenite selen blokove, donje gumice ( kape) zadnjih amortizera jer istrunu kao meni, nosac auspuha srednji jer mi je on pukao. Ja sam to promjenio i osim sto su mi skinuli dolje rezervoar,malo se igrali s tim klincem invratili ga gore, nismo nista napravili. E da i jos jedna stvar. Sajle si provjerite jel leze u vodilicama. Ako nakon svega i dalje lupka skinitebrezevoar dolje i malo tu kuglicu prodrmajte. Meni je nestalo hvala bogu.

 

Danas mi se niš ni čulo da lupka.

 

A i da pohvalim onaj tvoj post vezano za skidanje ručke sa senzorom s vrata 197-ice. Kad sam vidio kolko je to zeznut posao, otišao sam u Štarkelj da mi poprave oštećena vrata, limarija i lakiranje jer sam se naslonio na stupić, a nisam bio siguran hoće li trebat skidat kvaku ili ne, bio visok stupić.

Savršeno su odradili posao. KASKO je zakon.    :D

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.