Jump to content

RS Tuner kit


Tahoumaru

Recommended Posts

Tražio sam malo po temama, ali osim par razbacanih postova nisam našao konkretne informacije o RS
Tuner-u... Zanimaju me malo iskustva ljudi koji su ga imali/probali (po mogućnosti na Cliu RS). Već mjesecima ga planiram uzeti, ali uvijek se nešto drugo ispriječi pa zaključim da mi trenutno ne treba.

Na svom Cliu imam BMC CDA i malo otvoreniji ispuh i pitam se da li ima smisla uzeti RS Tuner i 98 oktansku mapu (ionako uvijek tankam 98-100) i da li bih dobio išta s tim. Ne očekujem sad dodatnih 50 konja i vatromet kad stisnem gas, ali čisto da ga malo dignem. Vidim da se to može koristiti i za dijagnostiku?

Slobodno napišite malo svoja iskustva, bilo loša ili dobra...
 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Goran89

    16

  • twingara

    15

  • Raptor6767

    6

  • eto tako

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

neznam nis o temi koja te zanima al da ne bude "nisam vidio" :D

Link to comment
Share on other sites

Uzmi, nećeš pogriješit, ne očekuj čuda... ali osjeti se razlika... imao ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja ga imam, 50e ti je otkljucavanje pa onda placas mapiranje. Vec sam nedje rekao, ako hocete napravite group buy kod Hanka (ili tako nekako) i ja cu vam ga pozajmiti na 10ak dana da zavraite posao.

Link to comment
Share on other sites

Mozda glupo pitanje, ne razumin na njihovoj stranici, ali koliko kosta cipiranje?

Edit: pod uvjetom da mi Davore ti posudis taj svoj uredjaj.

Edited by Goran89
Link to comment
Share on other sites

Mozda glupo pitanje, ne razumin na njihovoj stranici, ali koliko kosta cipiranje?

Edit: pod uvjetom da mi Davore ti posudis taj svoj uredjaj.

Uređaj je zaključan na broj šasije u ECU-u... prvo moraš platit unlock, odnosno licencu... a onda custom maping, koji ti neće uspjet otprve, kontaj jedno 3 puta za u fino ;)

Link to comment
Share on other sites

Da ali kad jednom otključaš, ne poaćaš više... Dakle cijeli remap za 150€ ne računajući cijenu uređaja ;)

Link to comment
Share on other sites

aj pa to je skroz uredu. Znaci njima posaljem radove na autu i oni mi po tome mapiraju.

A dado posudi uredjaj :-)

Link to comment
Share on other sites

Evo sta kazu:

"This means we can actually custom map your vehicle remotely based on logs provided using the device. The only requirement for a full custom map is that you can provide us with air fuel ratio plotted against RPM"

To je to, ocim a/f, oni mi mapiraju i vrate nazad.

Super!!

Kad dodju bregaste moga bi upast u ovo, postena mapa! :-)

Thnx

Link to comment
Share on other sites

ma ti samo spojiš rstuner i pokreneš spremanje log-a... 

to sam ja plazu govorio da kupi pa se pravio pametan, da će to njemu neki splicki tjuner :D

Link to comment
Share on other sites

Ma meni je taj u st radio mapu za trkaceg pola i clia prije 2god, ali dok je sve bilo standard. Na oba auta je radilo stvarno bez greske, pogotovo na polu. Razlika je bila nebo zemlja.

Ali na cliu sad kad ima nesto radjeno radije cu ovako odradit, ovi u RStuneru valjda znaju sta rade. Pise da im posaljem logove i stvari sta su radjena i oni po tome mapiraju.

A i cijena je stvarno ok tako da se nemam uopce sta mislit.

Link to comment
Share on other sites

A cujes sad je odokativna mapa sa std motora, nakon toga je napravljeno:

-Kn panel filter,

-Tvoja RS sirena usisna,

-Pobruseni dosjedi ventila,

-Repro bregaste (poslane na repro i cekam ih nazad),

-Radilica od 182,

-De cat,

-Dif 4.82 umisto 3.83.

Ako nakon toga i remapa ne dobijem nista, e onda ga jebat :-)

Link to comment
Share on other sites

Ovo ti je u 5.na autoputu :-)

Sad je 58/12, malo je deklo tribalo pobrusit da stane i nigdi ne dira haha

post-13935-0-81605800-1426367929_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Lijepo da je i moj bivši auto nešto doniro :D Možda još imam jedan kn filter, novi... ako će kome trebat, javi... od ph1 je

Ae nije tako strašno puno okretaja na 100kmh

Link to comment
Share on other sites

Je je donira je, nadam se, par ks :-P

U 5.bi blokadu trebao tuc na 220kmh, to je taman, 2., 3.i 4. lijepo puni, 5.vec nikako hahaha. To se nadam rijesit sa ovim bregastima i mapom.

Ionako se ne zamaram sa Vmax, na autoputu tako i tako vozim 110max :-) zao mi ga je nekako...

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima sledece, koja je mapa u Gr.N elektronici na trkackog Clia ? Moze li se do te mape :) ja je umijem unijeti preko RS.

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima sledece, koja je mapa u Gr.N elektronici na trkackog Clia ? Moze li se do te mape :) ja je umijem unijeti preko RS.

Imao sam ti ja tu mapu... tj. imao je i Henk na sajtu... ništa posebno :)

Link to comment
Share on other sites

Je je donira je, nadam se, par ks :-P

U 5.bi blokadu trebao tuc na 220kmh, to je taman, 2., 3.i 4. lijepo puni, 5.vec nikako hahaha. To se nadam rijesit sa ovim bregastima i mapom.

 

Pa mora jurit sa tak kratkom getribom.  :cool:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.