Jump to content

Usporedba rabljenih - molim mišljenje


morrak

  

18 members have voted

  1. 1. Koji je bolji za kupiti?

    • Crveni
      4
    • Pjeskasti
      8
    • Nijedan (molim argumentirati - hvala :))
      3


Recommended Posts

Nisu skidani, gledao ja kod Roce u kompu po broju šasije. Jedino ako netko ima pristup Renaultovom centralnom serveru pa je tamo mijenjao zapise...

 

Ne znam, tlaka mi je to sve. Kad dodam troškove, nemam nikakve uštede, a tu auto vidim, dam serviseru da pogleda i odvozi i kaže mi što misli, a ja kilometre pregledam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morrak

    14

  • mata73

    4

  • darko

    3

  • bikerbj

    3

Top Posters In This Topic

Znam :)

 

Da se mene pita, taj bi i bio jer svako tolko mi fali 6. mjesto u autu kad se negdje ide pa onda imam dvaput vožnju dok sve skupim...

 

P.S. i tvoj prvi je grand, samo su grand dodali na kraj naziva :p

Edited by morrak
Link to comment
Share on other sites

Zasto toliko pljujete pa autima iz uvoza? o.O Isto govno je i tu i tamo.

I ovo da sverceri uvazaju samo smece izvana nije istina. Njima je u cilju (koliko ja znam) uzet sto bolji auto, a i zaradit na njemu, jer bolje mu je prodat 5 dobrih auta sa zaradom 300e(pa se procuje da neuvaza govna) nego jednog kojeg je uvezao za kikiriki u raspad stanju i zaraditi 600e(i onda da ga blate kako uvaza govna).

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su više problem ovi kaj to rade u kućnoj radinosti nego ovi kaj uvoze za pravo.

Bijah u Karlovcu pogledat i kupit auto. Full oprema, koža, kune se da kilometre mogu u ovlašteni provjeriti. 132000. Dođem tamo i do Zaka. prije četiri godine je imao 195000. Vratim auto, a njega nema, ostavio ženu da uzme auto. A taman bi jednu zidarsku pobrao... to su ti ti "kućni"...

 

Ovo sad gledam. Ako je kilometraža koju trebam provjeriti OK (kaže prije dvije godine ga kupio iz Slovenije), taman bombon: http://www.njuskalo.hr/auti/renault-grand-scenic-1.9-dci-7-sjedala-ocuvan-zbog-preseljenja-rh-oglas-14990507

Edited by morrak
Link to comment
Share on other sites

Mislim da su više problem ovi kaj to rade u kućnoj radinosti nego ovi kaj uvoze za pravo.

Bijah u Karlovcu pogledat i kupit auto. Full oprema, koža, kune se da kilometre mogu u ovlašteni provjeriti. 132000. Dođem tamo i do Zaka. prije četiri godine je imao 195000. Vratim auto, a njega nema, ostavio ženu da uzme auto. A taman bi jednu zidarsku pobrao... to su ti ti "kućni"...

Je li to ovaj  http://www.njuskalo.hr/auti/renault-scenic-1.9-dci-oglas-14830367 ?

Link to comment
Share on other sites

Baš taj.

 

A vidim na dvorištu da ima još jednog koju godinu novijeg za prodat...

Edited by morrak
Link to comment
Share on other sites

je**m mu pa jel vidis da je mehanicar neki...prodaje dizalicu...scenica...c5...blatobran za clio.... :D

to zaobidjes odmah

Link to comment
Share on other sites

je**m mu pa jel vidis da je mehanicar neki...prodaje dizalicu...scenica...c5...blatobran za clio.... :D

to zaobidjes odmah

Ma nije to što ga je on popravljao - bila je priča da je otišao zupčasti i da je sve sredio. To bi mehaničari procjenili i nebi bio problem da auto ima 130tkm.

Link to comment
Share on other sites

je**m mu pa jel vidis da je mehanicar neki...prodaje dizalicu...scenica...c5...blatobran za clio.... :D

to zaobidjes odmah

 

Kakve veze ima sta je mehanicar!?!?! ahahahahah o boze. Znaci da mi stari ide prodavat megana, 2007g, 100tkm, prvi vlasnik, rekli bi da auto nevalja jer je od mehanicara, i da se ko zna sta desilo s autom. ahahahhahaha

Link to comment
Share on other sites

Kakve veze ima sta je mehanicar!?!?! ahahahahah o boze. Znaci da mi stari ide prodavat megana, 2007g, 100tkm, prvi vlasnik, rekli bi da auto nevalja jer je od mehanicara, i da se ko zna sta desilo s autom. ahahahhahaha

dječače, vidim da imaš 19 godina I to je prekrasno,

ja sam sa 19 god razmišljao slično kao i ti i bio sam vrlo pametan, čak sam bio uvjerenja da sam najpametniji

sada kada se sjetim kakavi su mi stavovi bili, automatski mi je neugodno i nemogu vjerovati da sam bio toliko blesav

lijepo je da imas svoj stav ali vjeruj mi da godine i iskustvo čine svoje

pogotovo kada imaš 20 i kada imaš 40

zato ti savjetujem da sve što pročitaš , nakon toga dobro razmisliš i nije na odmet pročitati nekoliko puta,

Link to comment
Share on other sites

dječače, vidim da imaš 19 godina I to je prekrasno,

ja sam sa 19 god razmišljao slično kao i ti i bio sam vrlo pametan, čak sam bio uvjerenja da sam najpametniji

sada kada se sjetim kakavi su mi stavovi bili, automatski mi je neugodno i nemogu vjerovati da sam bio toliko blesav

lijepo je da imas svoj stav ali vjeruj mi da godine i iskustvo čine svoje

pogotovo kada imaš 20 i kada imaš 40

zato ti savjetujem da sve što pročitaš , nakon toga dobro razmisliš i nije na odmet pročitati nekoliko puta,

 

Ja stojim kod svojega. Nisam rekao da sam najpametniji, niti mi je to u cilju. Rekao sam svoje mišljenje(mozda ce za 20god biti drugacije ;) ). O autu 90% neznas nista dok neodes i vidis sta i kako.

Edited by kristijan1710
Link to comment
Share on other sites

dječače, vidim da imaš 19 godina I to je prekrasno,

ja sam sa 19 god razmišljao slično kao i ti i bio sam vrlo pametan, čak sam bio uvjerenja da sam najpametniji

sada kada se sjetim kakavi su mi stavovi bili, automatski mi je neugodno i nemogu vjerovati da sam bio toliko blesav

lijepo je da imas svoj stav ali vjeruj mi da godine i iskustvo čine svoje

pogotovo kada imaš 20 i kada imaš 40

zato ti savjetujem da sve što pročitaš , nakon toga dobro razmisliš i nije na odmet pročitati nekoliko puta,

 

Zakon :) Jako si me nasmijao :)

Link to comment
Share on other sites

Ma Kristijan se malo zaletio sa zaključkom.

Darko je dobro rekao, takve sam i ja izbjegavao kada sam tražio auto. Čim on prodaje 2-3-4 auta, raznorazne auto dijelove i sl, odmah ga otpišem.

Link to comment
Share on other sites

Kakve veze ima sta je mehanicar!?!?! ahahahahah o boze. Znaci da mi stari ide prodavat megana, 2007g, 100tkm, prvi vlasnik, rekli bi da auto nevalja jer je od mehanicara, i da se ko zna sta desilo s autom. ahahahhahaha

Zato sto je to iznimka a ne pravilo.
Link to comment
Share on other sites

istina, cim ima vise od jednog auta najvjerovatnije je za izbjegavat, nemora bit al najcesce je..

al ovaj sic ocigledno nema 132tkm .. zapravo u odlicnom stanju je , uzevsi u obzir da je sic presao nekih 220-240tkm , ak je prije 2 godine imao 190.

 

Po meni nemoj se ogranicavat toliko vremenom , naletjet ce auto od vlasnika , odrzavan bar pristojno.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da jesam naletio na jednog, ali vidjet ćemo koliko cijenu možemo urazumiti:

 

 

2011. je imao 195tkm. Znači ako je nastavljen voziti tim tempom, taj je na tri glave već... Vani osim drugog laka (kojim su i lajsne lakirane, a nisu bile ni na jednom paketu u originalu te godine) nemam primjedbi, a unutra je fin, nešto znakova korištenja, ali fin... + ful oprema...

Zapravo, nitko ne zna, možda je i novi motor u njemu. Skršeno je bilo očito nešto kad je cijeli lakiran...

Nadam se da pričamo o ovom prevarantu iz KC, a ne pjeskastom iz prvog posta ;) )

Edited by morrak
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pozdrav, evo gledao sam malo po forumu, uglavnom sam dobio dojam da su pozitivna mišljenja oko ovog auta...ako bi mi netko mogao reć koju pametnu - što i kako gledat...

Našao sam ova 3 auta kod istog prodavača, što mislite? Ovaj drugi (srebrni) mi na slikama izgleda najbolje. Planiram ić pogledat danas/sutra.

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-grand-scenic-1.9-dci-oglas-18919715

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-scenic-1.9-dci-oglas-18822033

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-scenic-1.9-dci-oglas-18821863

 

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Da imam 13 auta i cca 100k eura u protuvrijednosti, unajmio bi profi fotografa da makar dobre fotke imam. U biti, ja ne bi jer imam opremu i znam to raditi, ali ovaj prodavač očito ne zna. A ti moraš nekih parsto kuna potrošiti ako uopće želiš provozati neki od ovih auta. Sumnjiv mi je nedostatak originalnih felgi na prvom i trećem. Ostatak ne mogu komentirati jer su fotke stvarno loše.

Link to comment
Share on other sites

Slažem se s navedenim, i meni su za oko zapele te felge.

Možda par informacija vezano za motore? Da li je to ok motor, kakvi su bug-ovi, potrošnja, održavanje? Koliko sam vidio, troši oko 7 litara grad, ne bi trebao trošit ulje...da li ima lanac ili zupčasti?

OPćenito, kakve su cijene servisa za takvo vozilo? Mislim na male (filteri i ulje) i velike (remenje ili ne daj Bože nešto većeg)?

Nisam baš u tim mehaničarskim pojmovima, pa možda malo pitam gluposti...ali svaka informacija mi puno znači.

Link to comment
Share on other sites

Sad sve pod pretpostavkom da je dobro održavan - motor je odličan, potrošnja je minimalna, ima zupčasti. Cijena malog servisa ti je oko 600 kuna, a velikog oko 2000, to ti je bez ruku. Ali to obavezno moraš provozati na nož pa onda na dijagnostiku. Također, povesti stručnu osobu pod obavezno kao i auto na dizalicu.

Link to comment
Share on other sites

Prvi i treci bas nemaju neku opremu. Vjerojatno su original felge skinute pa ce se prodavati posebno, a zamjenske su gore.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.