Jump to content

Mandrax

Recommended Posts

Eh, nostalgija, moj je isto ležao kao vlak na tračnicama, štteta što se motor istrošio, bilo mi žao što mu nisam stavio neki drugi motor, pa bio on i 1,4 .

Link to comment
Share on other sites

Jel' ta srebrna 19ica iz Bregane?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bok ekipa! :wavey:

Otkad sam stavio prvi post, nisam baš bio odveć aktivan ovdje, ali zato je 19 napravila hrpu sretnih i malo manju hrpu nesretnih kilometara. 

Mogu reći da sam autom zadovoljniji iz dana u dan, a voziti me naučila najbolje što je mogla. 

Što se motora tiče, mislim da sam konačno došao do stadija gdje sam prerasao njenih 140 i kusur konja te sada lagano kujem planove kako podići snagu za nekih 20-ak ks, koliko mislim da bi bilo ok bez ovećih prerada na ovjesu, kočnicama i šasiji generalno. 

Kako ću tih ogromnih 20ks izvući a ostaviti toliko mi voljeni atmo motor, još nisam dokučio, ali i odluka je već korak naprijed. 

Trenutno sam bez vozačke, tako da 19 sada može lagano u remont, obzirom da mi je jedini auto pa je prije, od slinih nizanja kilometara, jednostavno nisam mogao rastaviti i napraviti sve kako spada. 

Žao mi je što nisam puno slikao i snimao vožnje s njom, ali kada se opet vratimo na cestu, okačiti ću ovdje koji video uradak pa da prosudite koristi li se kako spada i ide li to kao što bi jedan takav auto trebao ići. 

Inače, baš sam jučer išao po diskove i pločice (EBC) kod prijatelja kod kojeg je situirana plava petarda spomenuta u prvom postu i mogu reći da auto blista, ostali su još samo završni detalji i auto je spreman za regu. 

Bit će odličan dodatak ergeli petardi u Hr. :) 

Puno hvala svima na pozitivnim komentarima i riječima podrške, pred 19 su sada opsežni radovi, kao i na mom životnom planu, tak da.. nema labavo! :) 

P.S. odustao sam od čeličana, gore će sjesti njene originalne ph.1 felge sa srebrne 19. 

Nadam se da se uskoro vidimo na cesti! :yeah:

 

Jel' ta srebrna 19ica iz Bregane?

Jep, kupljena je u Bregani. 

 

Edited by Mandrax
Tipfeler
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.