Jump to content

clio 3 ph2 styling


eto tako

Recommended Posts

Mislim na veliki ekran, da li se on moze aktivirati bez HU za navigaciju ?

pogledaj moju inovativnu galeriju za taj displej :D jeftinije je nego OEM trpati a vise se dobije. 

Link to comment
Share on other sites

Postujem i lajkam, isto bih uradio za svoje auto. 

Link to comment
Share on other sites

Lijeva leca je malo krivo zarotirana tj na slici udesno treba je malo uljevo povuc. Drugo nhf al lece lose svijetle. Tj "hot spot" je prenisko u osnosu na liniju reza. A svako ko pogleda na far zna da to nije oem ugradnja i bez da pali svjetla/rastavlja farove.

Link to comment
Share on other sites

Kolko para tolko muzike :D, za tehnički ide obićna žarulja unutra,sumnjam da će gledat kakva je leća unutra..Meni je to više šminka nego potreba..

Link to comment
Share on other sites

SPORTSKI SPOJLER


Sportski, aerodinamični stražnji spojler koji se postavlja na postolje idealan je dodatak sportskom kompletu.

Kataloški broj : 77 11 230 487

Cijena : 1158,30 kn

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Odgovor na pitanje 2 nije tacan.

 

ph2 ima veci ekran tako da table nisu iste  fizicki jesu, ali ph2 ima digitalno za temp&gorivo a ph1 kazaljke. 

 

Dok mi je bila u ruci tabla od ph1 rastavio sam je, veoma lako tako da ne mora km da se ucitava, moze samo poklopac da se promijeni zbog sivih dodataka.

Link to comment
Share on other sites

Odgovor na pitanje 2 nije tacan.

 

ph2 ima veci ekran tako da table nisu iste  fizicki jesu, ali ph2 ima digitalno za temp&gorivo a ph1 kazaljke. 

 

Dok mi je bila u ruci tabla od ph1 rastavio sam je, veoma lako tako da ne mora km da se ucitava, moze samo poklopac da se promijeni zbog sivih dodataka.

Imas i ph2 s kazaljkama. Zavisi od nivoa opreme. U obe ph imas i kazaljke i digitalne pokazivace.

Link to comment
Share on other sites

Dok ne smislim nesto za km sat, radicu na tom tomu.

Volan od cetvorke je rastavljen i ofarban u boji vozila :-) 

 

Nema montiranja dok ne nabavim lajsne i ofarbam i njih.

IMAG1435.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ovo je prije farbanja, sad je mnooogo bolji sa ovom nnj bojom. 

A imam i nesto za tebe :-)

IMAG1466.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ovo je prije farbanja, sad je mnooogo bolji sa ovom nnj bojom. 

A imam i nesto za tebe :-)

IMAG1466.jpg

ma lazes da si nabavio...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Neznam cemu cila gongula oko farova? Cifra u gasperova mislim i svugdje drugdje  1680po komadu? Alo!!! Po komadu!!!! Znaci 3420dva far sa lecom...napomena u te farove NE mozes uvalit xenone nego posebnu halogenku...ebay morimoto (iako sam reako da ga ne bi u zivotu vise otvaro) ubacis xenon i gotovo...tehnicki? Stavis 4300 i miran si....na tehnickom nit me ko sta pita nit ista uredno svaku godinu prolazim bez ikakvog potplacivanja i iega i snop i svjetolst sve je u reguli normale...tako da nezz cemu sva halubuka i cemu razbijanje farova i auta za napaltit kasko i uzet orginal djelove za tuning? Te ljude nikad necu razumit  sam sebi izfrizat auto ili stuc far za dobit novi sa lecom, mislim ono wtf ...il imas para ili ne ili se bavis tuningom ili ne...uvik bilo i ostat ce "koliko para toliko muzike", "go hard or go home".

Btw davore poznavajuci tebe ovako prek foruma i face-a zena ce bit pojava u cliu ka i moja u mome :)  :)  :p 

Link to comment
Share on other sites

Možda u Splitu i van Zagreba općenito prolaze takvi farovi, ali od prije dvije godine su u Zagrebu jako postrožili i ne možeš proći niti sa Morimotom koji ima savršeni Cut-off.

Čisto da se ne bi netko zaletio pa kasnije kukao... 

Čak niti tvorničke halogen leće sa naknadnom ugradnjom xenon žarulja više ne prolaze...

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo ti je Hrvatska tu sve prolazi,ja godinama na laguni imam no name ksenone postelane koliko je moguce da druge nezasljepljuju,stavljeni iz razloga sto po noci sa orginal svjetlima nevidim nista,nikad mo policija ili na teh. Nije radila probleme

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.