Jump to content

Laguna II-problem s xenonom!


nelix32

Recommended Posts

Ako nemas sam onda da u renolu ili netko tkozna da ti dodje pomoc.

Nek se javi neko drugi kako im se ponasao nakon sto bi bio iskopcan.

Link to comment
Share on other sites

bio je potrgan,nije bilo poluguce ni one zakacke na vilici,a cini mi se da je netko iskopcao to jer su mu divljala svijetla zbog neispravnog senzora ne reagira ni na straznji senzor,a skuzio sam da je netko iskljucio i senzore pritiska u gumama...

Link to comment
Share on other sites

U servis nekome ko zna. Tu je prckano i ko zna sto je shebano/iskljuceno. Spijit se na clip i odradit kalibraciju. Ovako napanet nema smisla.

Link to comment
Share on other sites

Ako nadjes nekog po normalnoj cijeni, javi, ja sam trazio nekog da mi iskljuci senzore pritiska i ubaci nordijski setup (da mi ne dize rucnu automatski) ali svi traze nenormalne cijene, uredjaj od 1000 kuna zele otplatiti od 3 spajanja :agr:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Dizem staru temu da ne otvaram novu..

Na Laguni prednji lijevi far skroz orosen. Oba su mijenjana prije otprilike 4 godine. U meduvremenu je lani isto taj rosio ali je onda poklopac bolje narihtan i od tad je bilo ok. Sad jucer skuzio da je jako orosen. Imai neka fora da se zalije far s nekom masom ili nekaj jer sam po sebi uopce nema ostecenja, bar ne vidljiva. Ili cu morat opet tehnikom dizanja kaska i novi far?

Link to comment
Share on other sites

farovi moraju imati cirkulaciju zraka, ako ne ce se rositi kao tebi. rjesenje je rupica od 2mm na dnu fara npr. bitno je da u far ne curi voda, al sem toga mora imati zraka,

provjeri odusnike na faru

Link to comment
Share on other sites

neznam al iza na faru ih skuzis kao izbocine s nekim sugavim poklopcima. 

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam i moram skidat aku a to mi se ne da jer stari ionako Lagunu vozi na zamjenu selena ovih dana pa.ce usput i to rijesit. Hvala ti!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Pozdrav

Ne mogu nigdje naci koje zarulje se ugraduju u Lagunu 2 ph2, jedni kazu D1S, neki D2S. Kupio sam auto prije kojih 5 mjeseci, unutra ima neke kineske zamjene, 4300K, desna mi je pocela svjetliti zelenkasto, lijeva je jos u redu. Sad sam razmisljao da stavim Osramove coolblue intense 5000K, al ne znam dal D1 ili D2? Hvala

Link to comment
Share on other sites

D1S-HID-Bulbs-01.jpg 

ako je facelift model sa projektorom onda D1S

 

Valjda ih možeš razlikovati po obliku, ovo dolje je D2S

 

D2C_01-N1.jpg

 

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Hvala, nisam znao to za oblik. Jedan kaze D1, drugi D2, kaj sad na kraju? :D Model s projektorom je u pitanju, znam da u ph1 ide R zarulja, ne S. Nema veze ako stavim i 5000K, to je samo boja u pitanju, ili?

 

Edited by iScream
Link to comment
Share on other sites

Je boja koja vuce lagano na plavo, a zbog lece ima dosta plavoga pa bi moglo biti previše.

Link to comment
Share on other sites

Da bas gledam u nekom katalogu daje D2r

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

83b35e080a42d814509e6c59a4561bfd.jpg

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.