Jump to content

Problem s karticom ili citacem kartice


marin xe

Recommended Posts

Petar_Kc ili uzmes i kupis novu karticu...

 

Inace pazite s citacima. Nisam siguran al lako moguce da su kodorani na auto kao i sve ostalo..

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 

 

Znam za novu, pričekat ćemo ako rikne i druga, pa da ih u paru odmah kupim. Ne isplati mi se kupovati samo jednu. Zapravo niti ne znam koja im je cijena jer nisam još otišao do ovlaštenog pitati.

Link to comment
Share on other sites

To se ne kupuje u ovlastenom. A logika ti je jebacki losa. Jer ako obe riknu oni ih nemogu programirati nego povlace iz renola podatke i to bezobrazno skupo naplate.

Mozes imati do 4 kartice za jedan aito. 100kn ti dodje lartica preko aliexpresa i programirao sam ih na 5 auta i nikad problema s njima. Preko clioa se odradi programiranje. I to ljudi rade za 200kn neovisno o broju kartica (to je moguce samo ako imas ispravnu makar jednu) u renolu komad kartoce 1200kn s programiranjem

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sve OK Miloše, ali "handsfree" karticu ne možeš (barem za Lagunu) nabaviti nigdje osim u ovlaštenog. Inače, i ja sam programirao barem dvije nove kartice s Clipom i uopće nije problem. Problem jest što se kartice za Lagune proizvedene nakon 2006 kartice predprogramiraju pa ih se ne može programirati CLIP-om bez tehničke podrške/koda.

Link to comment
Share on other sites

imam taj dio za kod tako da je moguce programirati i te na koje se referiras :)
da handsfree kartice je problem naci ali ih je bilo za malo vise, i ja cekam da se pojavi kod jednog sellera jer imam isti na autu. 

Link to comment
Share on other sites

Ajde kad se pojavi javi mi. Jel mi možeš taj dio za kod poslat, ili kakav link dat? Jel može to za lagunu?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.