Jump to content

Megane 4 RS


dolac

Recommended Posts

Zavisi koji je koliko razrađen i koliko kilometara ima, jel imao prvu promjenu ulja nakon razrade, itd. 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, GTT said:

Zavisi koji je koliko razrađen i koliko kilometara ima, jel imao prvu promjenu ulja nakon razrade, itd. 

 

Slazem se. Ali ide odlicno. Meni je trophy bas pun pogodak. Sve ima. 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, GTT said:

Zavisi koji je koliko razrađen i koliko kilometara ima, jel imao prvu promjenu ulja nakon razrade, itd. 

 

Kao i od vjetra u čelo, guma, vanjske temperature, nagiba ceste itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

poceo me podosta rajcat ovaj megs ❤️ 

ugl, dal je tko primjetio koliko je zakopao izmedu 1. i 2. u 1. filmicu ubrzanja? brutalno je mjenjac presaltao prerano i onda u 2. je morao vuc iz podruma...

a 100-200 odokativno tajmerom 14s...ne cini mi se nes, za 300ks...

ali brutalan je ❤️ i zivcira me pozicija rucica mjenjaca iza volana, al oprostit cu mu :D 

Link to comment
Share on other sites

Zaboravio sam napisat da je golf sa izmjerenih 267ks masakrirao 280 dok je bila stock, dakle po valjcima 244ks, sto dodatno potvrduje tu brojku.

Link to comment
Share on other sites

najvj geodezija

Link to comment
Share on other sites

Pa nego sta nego geodezija, kad je rasprava o snazi u pitanju. Ne vrti se cijeli svijet oko toga kolko auto ide po grobniku, pogotovo ako pricamo samo o SNAZI.

Razlika je bila oko 5 duzina.

 

Link to comment
Share on other sites

bas smo jucer stali frend i ja i prvi put nakon 2,5g me je brzi, jer je radio sve i svasta na autu, a ja sam 2,5g na istom setupu...ne pali me vise to, sad bi malo ovjes dotjerao i nadam se na ljeto na grobnik napokon...nije sve u geodeziji...

Link to comment
Share on other sites

Pa nego sta nego geodezija, kad je rasprava o snazi u pitanju. Ne vrti se cijeli svijet oko toga kolko auto ide po grobniku, pogotovo ako pricamo samo o SNAZI.
Razlika je bila oko 5 duzina.
 

Moze i skolovanje po jadranskoj magistrali,ljevi i desni navoj sta god ti pase...Bitno da je auto kompletniji po ravnom i onda opalit sliku za instac da style bude kompetniji...


Sent from my iPad using Tapatalk

Moze i skolovanje po jadranskoj magistrali,ljevi i desni navoj sta god ti pase...Bitno da je auto kompletniji po ravnom i onda opalit sliku za instac da style bude kompetniji...


Sent from my iPad using Tapatalk

Kompletniji


Sent from my iPad using Tapatalk
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Show, tocno to sam i mislio, a za sta ce ti drugo auto i snaga nego da se slikas okolo, jao jao :D :D:D 

Link to comment
Share on other sites

Cek golf sa 265 masakrira 280? 5 duzina?? Koji je to gnjolf? Ali da ako je situacija takva onda auto nema toliku snagu, ili netko nije znao vozit Megana. Ma s tim Renfaultima je sve sumnjivo. Nije sve u zavojima na kojimanse vade. Ako je auto slabiji to im unatoc svim prednostima nikako neide u prilog. Zelim imat ono sto masno i platim, a ne da me ubije auto s manje hp. Pod uslovom da su vozaci podjednako iskusni.

Link to comment
Share on other sites



Cek golf sa 265 masakrira 280? 5 duzina?? Koji je to gnjolf? Ali da ako je situacija takva onda auto nema toliku snagu, ili netko nije znao vozit Megana. Ma s tim Renfaultima je sve sumnjivo. Nije sve u zavojima na kojimanse vade. Ako je auto slabiji to im unatoc svim prednostima nikako neide u prilog. Zelim imat ono sto masno i platim, a ne da me ubije auto s manje hp. Pod uslovom da su vozaci podjednako iskusni.


Jbt naivan si ko FR sobarica a na svaki internet post reagiraš ko odvjetnik haškog suda

[emoji23]

TURBO TERROR

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, hans said:

Jbt naivan si ko FR sobarica a na svaki internet post reagiraš ko odvjetnik haškog suda

emoji23.png

TURBO TERROR
 

Znaci kazes da kolega Leo laze. Nema problema, ako je to laz isprike. No nije njihovo prvo vozilo s manje snage od deklariranog. 

Link to comment
Share on other sites

Zrmi očito naručio M4RS, pa se polako priprema za pravnu bitku ?

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vidio sam snimku i znam kolko je taj golf imao konja, ako neko ne zeli vjerovat, meni svejedno. Ja imam rs-a, i volim reno sport, ali sam objektivan, ocito neki ne mogu bit i jbg.

 

Link to comment
Share on other sites

A jeste svi nabrijani na te konje, cudi me da ne prenose sve vase utrke kao F1 na televiziji. 

Na cesti ti ionako dzaba sve to. Dok sam vozio aute sa 100ks vec mi 90% njih nije bilo ravno jer 90% ljudi ne zna voziti aute kak spada, kakve god zvijeri imaju. Sad sa 200 mos imat ferrari, nes me prec jer nemas di vozit brze po otvorenim cestama, a da ne ugrozavas ostale ili sebe u prometu ili me vozis 300 na autoputu.

Znaci jedino di te konje mozete iskazati su trkace staze. Sto je u redu, al ak vas muci jel RS vara, jel imaju svi deklariranu snagu, jel do 100 za 5.8 ili 6.0, ustedite pare i kupite si pile 400+ ks pa ste brzi i od RS-a i golfova i svega toga slicnog. ?

Link to comment
Share on other sites

Znaci kazes da kolega Leo laze. Nema problema, ako je to laz isprike. No nije njihovo prvo vozilo s manje snage od deklariranog. 

Kažem da su situacije malo kompleksnije i uvijek svaka priča ima najmanje 2 strane ako ne i više njih....uglavnom nije za forum,fb itd.....

 

TURBO TERROR

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas vidio na Langovom ovog kaj ste spominjali da ga stariji smeker vozi, brutala auto! 

IMG_20190509_104251.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, hans said:

Kažem da su situacije malo kompleksnije i uvijek svaka priča ima najmanje 2 strane ako ne i više njih....uglavnom nije za forum,fb itd.....

TURBO TERROR

 

Ne znam što ti to znači da nije za forum, ali znam da je bilo nekoliko slučajeva u kojima M4RS pokazuje na valjcima 240-250ks, sad zašto je to tako? Da li auti nisu ok, ili je do goriva ili nećeg trećeg, neću u to ulaziti...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ivan1902 said:

Ne znam što ti to znači da nije za forum, ali znam da je bilo nekoliko slučajeva u kojima M4RS pokazuje na valjcima 240-250ks, sad zašto je to tako? Da li auti nisu ok, ili je do goriva ili nećeg trećeg, neću u to ulaziti...

Nemoguće je na forumu raspravljati o takvim situacijama pogotovo kad nemaš informacije niti o mjernoj opremi,načinu mjerenja,o autu....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hans po tvom iskustvu, a imas ga, tko bi bila osoba koja bi izmjerila tocno auto? Znaci koji valjci bi pokazali tocnost? Netrebam filozofske odgovore tipa nije za forum i sl. Slazem se da temp.vani moze utjecati na izmjerenu snagu jer to i na svom dosta primjecujem. No da mu fali 40hp (ako je to istina) jer nije razradjen, vani je 35stupnjeva i sl. to mi je nemoguce. Isto kao sto mi je neshvatljivo da bas nitko u HR nema valjke, koji ce bar otprilike reci koliko je auto jak. Svi pricaju o mjerenju snage na valjcima, sad ispada da je to sve njesra jer se moraju planete poklopit da pokazu stvarnih 280hp. Ponavljam,mogu shvatit neku razliku zbog spomenutih razlicitih parametara, ali 40hp je puno. Osim ako su valjci neispravni.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Zrmi RS said:

Hans po tvom iskustvu, a imas ga, tko bi bila osoba koja bi izmjerila tocno auto? Znaci koji valjci bi pokazali tocnost? Netrebam filozofske odgovore tipa nije za forum i sl. Slazem se da temp.vani moze utjecati na izmjerenu snagu jer to i na svom dosta primjecujem. No da mu fali 40hp (ako je to istina) jer nije razradjen, vani je 35stupnjeva i sl. to mi je nemoguce. Isto kao sto mi je neshvatljivo da bas nitko u HR nema valjke, koji ce bar otprilike reci koliko je auto jak. Svi pricaju o mjerenju snage na valjcima, sad ispada da je to sve njesra jer se moraju planete poklopit da pokazu stvarnih 280hp. Ponavljam,mogu shvatit neku razliku zbog spomenutih razlicitih parametara, ali 40hp je puno. Osim ako su valjci neispravni.

Prvo treba saznati kakvi valjci trebaju biti, govorim to zato što postoji velika mogućnost da je potrebno da se vrte sva 4 kotača (totalna simulacija cestovne vožnje) + svi ostali uvjeti , spojiti dijagnostiku u trenutku mjerenja i popratiti parametre.....ovo sve je rekla-kazala....a papir i internet trpe sve

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, hans said:

Prvo treba saznati kakvi valjci trebaju biti, govorim to zato što postoji velika mogućnost da je potrebno da se vrte sva 4 kotača (totalna simulacija cestovne vožnje) + svi ostali uvjeti , spojiti dijagnostiku u trenutku mjerenja i popratiti parametre.....ovo sve je rekla-kazala....a papir i internet trpe sve

Postoje li takvi kod nas?

Link to comment
Share on other sites

Trojke rsovi mogu bez beda na valjke di se samo prednji vrte, treba jedino esp ugasit, vjerojem da je isto za cetvorku.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.