Jump to content

Megane 4 RS


dolac

Recommended Posts

Ne mogu se nadiviti tom narančastom RS-u. Vrlo vjerojatno već vidim svoj sljedeći automobil :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro skužio po konfiguratoru, samo te dvije boje  se posebno naplaćuju (žuta i naranđasta). Valjda oko 10k...

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam, sve osim bijele se nadoplaćuju. Kod nas su ovaj pomaranđasti i limunski 1400€, a ostali 780€ doplata

Uglavnom, on topic, bezveze auto. Pogotovo crveni

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Da se tu iskamčit dosta popusta. Ja ne smijem ni reći koliko me moja od 780€ na kraju izašla

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran, al čini mi se da je ovaj narančasti kaj sam stavio, onaj kaj je bio zdrobljen. Ako je, jebeno su ga složili. 

Just now, homer said:

Nisam siguran, al čini mi se da je ovaj narančasti kaj sam stavio, onaj kaj je bio zdrobljen. Ako je, jebeno su ga složili. 

Edit: vjerojatno nije, druge felge. Btw gle rege narančastog i žutog gore. To su dva frenda kupili i prodali oba ubrzo. 

Link to comment
Share on other sites

To je taj Megane....čini ti se dobro. Da si ga fotkao sa druge strane...vidio bi da su mu lajsne oko prozora kromirane :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Viđen jedan RS upravo u Makarskoj. Vozi ga stariji mrsavi lik sa naocalama i duzom sijedom kosom, polako penzionerski 8f5744bdef29fca522a582f31b4ecb8c.jpg



aa426ca1d1b0ec986402b4f2901f1bf1.jpg

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, frenchkey said:

Viđen jedan RS upravo u Makarskoj. Vozi ga stariji mrsavi lik sa naocalama i duzom sijedom kosom, polako penzionerski 8f5744bdef29fca522a582f31b4ecb8c.jpg



aa426ca1d1b0ec986402b4f2901f1bf1.jpg
 

Profi parkiranje😆

Link to comment
Share on other sites

Da. Prije toga je vozio žutog clia RS. Često sam ga viđao na Trešnjevci. Učinilo mi se i da sam ga već vidio u ovakvom crvenom meganu RS. Čovjek se modernizirao. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, BorisL said:

Profi parkiranje😆

A kako bi trebao stati kada je baja z Kijom stao na crtu? Ne izgledaju tragovi lupanja vrata lijepo na niti jednom autu, a pogotovo na novom RS-u.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, paco said:

A kako bi trebao stati kada je baja z Kijom stao na crtu? Ne izgledaju tragovi lupanja vrata lijepo na niti jednom autu, a pogotovo na novom RS-u.

Ak je netko stao na crtu onda ovaj drugi mora baš kraj njega i to preko dva mjesta?!?!? Najbitnije je da crta bude posred auta! 

Ili te nisam shvatio?

Ovaj s Kiom je baja, a što je onda ovaj s RS-om?

Edited by dizna
Link to comment
Share on other sites

Ja bas volim stati na mjesto di sam zadnji ili di je lijevo i desno prazno. Mogo je crveni tamo do calibre birat di ce.... al eto, svak ima svoju logiku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, paco said:

A kako bi trebao stati kada je baja z Kijom stao na crtu? Ne izgledaju tragovi lupanja vrata lijepo na niti jednom autu, a pogotovo na novom RS-u.

Iskreno ja u takvim slucajevima potrazim drugo mjesto...

 

Inace nekak mi je prezatvoren ovak s ovak tamnim felgama, po mom ukusu bi mu super sjele one felge s brušenim čelom

Edited by BorisL
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidio sam ga na Sigečici dosta puta parkiranog. Meni cijeli auto super izgleda. Čak sam mu htio zataknuti pod brisač poruku da mi se javi ako je na prodaju😎. Ali onda sam vidio da je manualac. To mi je no go.

Link to comment
Share on other sites

U subotu sam vidio crnog PU tablice na riječkoj obilaznici..

Link to comment
Share on other sites

Ja bas volim stati na mjesto di sam zadnji ili di je lijevo i desno prazno. Mogo je crveni tamo do calibre birat di ce.... al eto, svak ima svoju logiku.
Ovdje bilo mjesta ko u priči poluprazan parking pa vjerujem da nije nikog uskratio za parkirno mjesto
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.