Jump to content

cuka i ne ide


wildD

Recommended Posts

promijenio filter i opet ništa...zanimljivo dok fitiljim auto nikad se ne pali greška, ali kad stanem na semaforu i da krenem s mjesta, odma krene cukat, ne ide nikam i upali grešku ( tad je u safe modu ), jel moguće da povlači negdje zrak u sistem ubrizgavanja pa kad ja otpustim gas na ler, da onda on mene krene zajebavati? jer dok nema greške, auto jako dobro ide, fino potegne i ima snage, ne dimi ništa, baš onak kak bi auto trebao ići stalno

Link to comment
Share on other sites

Skinuo papučicu gasa i kontakt-sprejem očistio reostate/staze?

Jesi provjerio ovo? 

Link to comment
Share on other sites

nažalost još nisam, jer se nekako ne usudim ići u to sam

Link to comment
Share on other sites

Nije ti neka filozofija, imaš tri križasta vijka i jedan jack. Problem je samo kod vraćanja potrefiti to sve jer je ergonomski pristup zeznut.

Link to comment
Share on other sites

zna li tko, koliko i kojeg promjera su vakuum crijeva za 1.9dci motor? krenuo bi i odatle, da isključim da probleme sa vakumima, a gdje god pitao nitko nema ta vakuum crijeva

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Rijesen problem, promijenili vakuum crijeva i jedna zica do nekog senzora bila puknuta

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.