Jump to content

Renault novi modeli


lagunaCoupev6

Recommended Posts

Nadam se da nije pitanje koji je servis najbolji 😂🤗

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Sretno s cliom, imaju problema s multimedijom kao i prije i još par sigurnosnih propusta. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, direstraits said:

Sretno s cliom, imaju problema s multimedijom kao i prije i još par sigurnosnih propusta. 

Klimu mi nekim cudom gasi, tj.pocne pirit mlaki zrak do te mjere da ti nije nimalo ugodno. Ima nekih postavki rada klima uredjaj u my sense i eco modu, a u sportu ga nema. Maglenke budu upaljene kad auto stoji sa svjetlima. Kad krenes ugase se i tak. Ostalo cu predstavit kasnije ako se topic otvori...

Link to comment
Share on other sites

Klimu mi nekim cudom gasi, tj.pocne pirit mlaki zrak do te mjere da ti nije nimalo ugodno. Ima nekih postavki rada klima uredjaj u my sense i eco modu, a u sportu ga nema. Maglenke budu upaljene kad auto stoji sa svjetlima. Kad krenes ugase se i tak. Ostalo cu predstavit kasnije ako se topic otvori...
Slobodno ti otvori temu, stavit cemo je na pravo mjesto...

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ivan1902 said:

Slobodno ti otvori temu, stavit cemo je na pravo mjesto...

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
 

Ok

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Službeno je najavljena Renault Arkana u Europi..

https://en.media.groupe.renault.com/news/new-renault-arkana-the-hybrid-suv-coupe-for-europe-236b-989c5.html

Na linku je i pdf s detaljima kog zanima.. Auto izgleda bomba i proizvodit ce se u Južnoj Koreji u tvornici Busan, kao i Renault Samsung Motors XM3.
2020_-_New_Renault_ARKANA.thumb.jpg.5ef755d34b3bc697fa4e2344a994e9ef.jpg236562482_2020-NewRenaultARKANAR.S.Line(1).thumb.jpg.17b1853e8c916dd32836223a071f5158.jpg2020_-_New_Renault_ARKANA_R.S._Line_(2).thumb.jpg.ff81a48c5821ecf8216dfe312acd3a3e.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, tomidix said:

Službeno je najavljena Renault Arkana u Europi..

https://en.media.groupe.renault.com/news/new-renault-arkana-the-hybrid-suv-coupe-for-europe-236b-989c5.html

Na linku je i pdf s detaljima kog zanima.. Auto izgleda bomba i proizvodit ce se u Južnoj Koreji u tvornici Busan, kao i Renault Samsung Motors XM3.
 

Pa ne mogu vjerovati, prekjučer sam tražio i nije bilo najavito, hahaha

E ovog kupujem novog u full opremi 😊

Link to comment
Share on other sites

Hehe prekjučer su najavili na LinkedIn-u da u srijedu predstavljaju novi model u Europi.. pogodih odmah o čemu se radi.. Ja ga također razmišljam kupiti u fullu.. ali prvo kad dođe bi bilo skidanje slova otraga.. jebemti ime 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo, neće biti ponuđena s dizelskim motorom već samo TCe i E-Tech.

ALI NEŠTO MI ZUJI U GLAVI da ju neće moći biti moguće kupiti u full opremi ako ne uzmeš Hibrida...

Iznutra je kao Captur.

Dimenzijama je za 1-2cm manji u odnosu na BMW X4 i to mi se baš ne sviđa, ali poznavajući Renault, unutra bi moglo biti prostranije.

Evo još par slika loše kvalitete iz .pdf prezentacije:

ZV9cHDc.png

HMyREs9.png

image.thumb.png.f58a33f252740b83c36477e0b7129d39.png

SKcziAZ.png

Link to comment
Share on other sites

Nisam impresioniran.. al kad vidim da je krenula navala pa da uzmem i ja jednog u fullu

  • Like 3
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, PAnta013 said:

Uz'o bi i ja jednog, al sam već pazario Megana, pa ću se ipak morati strpiti. 😙

Taman sačekaš koju godinu dok ja i tomidix budemo pizdili sa urocima prve generacije :zubo:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Flek said:

Ne znam, meni je ovaj auto totalni turbofolk! Coupe, pa još SUV pa Arkan, jel i Ceca dođe u dodatnoj opremi?

U multimediji dobiješ predinstalirane pjesme. Koje ne možeš mijenjati. Dakle samo hitove turbofolka. Glasnoću Boras između glasno, jako glasno i najjakije glasno. Ne možeš ugasiti muziku. Jedino kada auto primjeti da tražiš parking onda stiša muziku da bolje vidiš :)

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kud svi tud i mali Mujo.
Onda sad stavljam u oglas 4-er i čim ga prodam uplata ide za Arkana naravno u full-u.
Dajem popust na uplatu na račun da se ne moram gnjaviti sa cashom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Al ništa bez mijenjanja amortizera, letvi volana, R linkova, kvačila... u garantnom roku do maksimum 15 000km. Krcaknje plastika i karoserije se podrazumjeva. U protivnom tražim lovu natrag. 😙

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fabi said:

Kad dolazi megane facelift, već ima dosta da je predstavljen? Možda ga testiraju😂😂

u njemačkoj i francuskoj od davno u prodaji

image.thumb.png.3c8b75c3626e9c76769fd5a8a056bc39.pngimage.thumb.png.7814cf3c2606eeef85aff2e74051cc32.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.