Jump to content

Renault novi modeli


lagunaCoupev6

Recommended Posts

1 hour ago, alki9969 said:

od tih novih jedino mi se vizualno sviđa grande scenic. baš su pogodili liniju.  osim onog tableta posred konzole.

svi ostali nisu mi izgledom, ni taj Arkan ni Čađar

1.6 dizl sa twin turbo i još ga čipnut na 220 konja...😋

Taj twin turbo ni standardni nemre odraditi 100.000 km bez da se razleti, a kamoli tek čipovan

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, moril said:

Taj twin turbo ni standardni nemre odraditi 100.000 km bez da se razleti, a kamoli tek čipovan

a imao si ga pa znaš...

Link to comment
Share on other sites

Znam i da je Zemlja okrugla, a nikad nisam bio u svemiru.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Meni izgleda odlično. Uzor je novi captur koliko vidim. 2027 god možda kupim model 2021.

Link to comment
Share on other sites

Dobar je stvarno, rekao bi da sa novim šefom renaulta pušu neki novi pozitivni vjetrovi.. Za mene osobno, šteta što je ovaj auto samo electric, ali generalno ovo je sličan auto kao captur koji nije electric..

Link to comment
Share on other sites

Valjda neće još jedan beskorisno pretili  SUV u moru SUV-a poslati kompakta u povijest. 😬

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Domagoj84 said:

Valjda neće još jedan beskorisno pretili  SUV u moru SUV-a poslati kompakta u povijest. 😬

Mislim da hoće. Gotovo je to s kompaktima

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Domagoj84 said:

Valjda neće još jedan beskorisno pretili  SUV u moru SUV-a poslati kompakta u povijest. 😬

vratit ce oni kompakte limuzine i ostalo kroz desetak godina :D 

Link to comment
Share on other sites

Svi proizvođači se busaju u prsa kad postignu manji CO2. Trebalo bi u nekakav nadzor stavit Gordon Murray-a da se plaćaju penali za svaki gram previše :D

(gram mase vozila) 

Da glavna uzrečica novih "eko normi" bude Chapmanov "Add lightness".

A ne udebljat aute i povećat ih... S kojim ciljem? Gledam brošuru od stare 19-ice.. 930 kg prazan. Nešto ispod 4,3 m auta. A razmaka od poda je imao više nego dovoljno i za "off road" vožnju je sigurno bio izdržljiviji nego pola modernih šminkerskih plastik-fanatstik napuhanca  sa 19 inch niskoprofilnim gumama.

Edited by Domagoj84
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako je ikada bilo opravdanog razloga da auto bude povišen onda je to sada sa električarima jer negdje moraš staviti bateriju (u pod) i zadržati prostor u kabini.

Ne volim SUV formu ali mislim da će zbog prethodno navedenog Megane dolaziti samo u takvoj formi. Inače, kaj se tiče izgleda, izvana mi je ok. Unutra su mi oni ekrani i kockasti volan šaka u oko. Vidio sam da je novi infotainment baziran na Androidu i da ima Google maps za navigaciju što pozdravljam! Ako to stave u sve Renole imat će najbolju tvorničku navigaciju među konkurencijom :)

Link to comment
Share on other sites

nitko ne spominje oversize kockasti volan

onda primjetio sam jos gume 215 45 20, odvratan gumb iza za otvaranje bunkera, svida mi se reno logo na bocnom poklopcu za struju, baca mi malo na reno znakic na katricama, a sto se tice projektora u kvakama, kopira moju kupejku 😛 i fora izgleda po noci

Link to comment
Share on other sites

Jos uvijek bolje od Tesle sa odrezanim volanom. Pobornici drzanja volana 10 do 2 na aparatima :bigl:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kao i na megane 4, loše sastavljeni paneli. Centralna konzola gađa u vanjsku stranu desnog koljena. Ali svaka čast za odyeb tomtom navigacije. Dugme na gepeku će bit divno tražiti zimi na zasoljenoj i zasniježenoj autocesti. 👀

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Danchibald said:

Bokte, ruzniji volan nisam vidio u zivotu 😂😂😂

kako nisi, evo još ružniji

2021-Tesla-Model-S-Plaid-Offsite-4.png?f

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Heh, svi šta su gledali TopGear mogli bi se sitit auta Austin Allegro, koji je stara ekipa često znala spomenuti u kontekstu primjera zašto je propala britanska auto industrija.

Volan u njemu:

800px-Austin_Allegro_Interior_with_Quart

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, frenchkey said:

 

 

Nastavak trenda povećanja kotača, smanjenja prozora i povećanje vanjskog naspram unutarnjeg/iskoristivog volumena vozila.

Dosadno i za vlasnika neučinkovito.

Ali ajde, Renol to radi dizajnerski probavljivo barem.

Edited by filipbabok
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, filipbabok said:

smanjenja prozora

Ja od ovih kamera i senzora qrac vidim kad ulazim u desne krivine. Šoferšajbu smanjuju konstantno, prave automobile za ljude do max 180 cm. 

Link to comment
Share on other sites

Ja od ovih kamera i senzora qrac vidim kad ulazim u desne krivine. Šoferšajbu smanjuju konstantno, prave automobile za ljude do max 180 cm. 
Ako hoces normalno sjedit dok vozis onda ovaj iza nema mjesta ni da ude i sjedne. Postoje 2 vrste vozaca. Oni sta sjede sa skvrcenim nogama i oni koje voze lezecki.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.