Jump to content

megane 3, 1.5 dci - 2013 g. - SD kartica za navigaciju


sante

Recommended Posts

Imam, na SD kartici za navigaciji kartu Francuske.

Trebala mi mi karta Europe.

Kod renola mi predlažu njihovu original za 200€.

Na njuškalu ih ima od 600 do 800 kn.

Imali tko iskustva sa svim tim, i kako nabaviti karicu za navigaciju?

device.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kod mene je live verzija i nije moguce besplatno ubacit kartu. Upravo sam preko britanske tomtom stranice sa 40% popusta i dodatnih 8 funti popusta kupio kartu europe, 22 funte tocnije 52 marke mi je skinulo s racuna

Link to comment
Share on other sites

pa to bi i meni odgovaralo ali koliko vidim da ova moja koju trenutno imam ima svega 128 MB, neznam da tu može stati karate europe i tko bi mi to mogao napraviti.

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima kak se ta navigacija nadogradi tj napravi update s novim ulicama itd....

Link to comment
Share on other sites

navodno u BiH oko 30maraka, bilo je tu već govora

Link to comment
Share on other sites

Ako nije Live verzija onda se uz malo surfanja skine zadnja dostupna karta Europe i stavi se na SD. Najbolje staviti na novu karticu od 4GB ili veću

Link to comment
Share on other sites

kako se može znati dali je liv verzija ili neka druga, rekli su mi da ima tri verzije.

Još, moja postojeća kartica ima smo 128 MB, kako onda do originala???

Link to comment
Share on other sites

slikao sam SD karticu, neki su mi rekli da po tome mogu znati koja je???

CAM01630_(1).jpg

Link to comment
Share on other sites

Kolko vidim ram je 128mb. Kupi se prazna sd kartica 8gbclass 10, ubaci takva u auto da se postave odredjeni file-ovi automatski na nju, uradi se backup stare kartice i prebaci na novu, azurira nova i onda se mora kupit karta.  

http://www.hotukdeals.com/deals/40-off-tomtom-services-until-31-7-16-2473633?page=2#comments

Edited by Stemer
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

možda je ali sam imao karticu od 128 mb, tako da sam kupio novu i to je to.

Link to comment
Share on other sites

ovaj mjesec mozete proc sa 250 kuna za karticu i mapu cijele europe, linkao sam vam sve, uslikao koja kartica radi.

Iskoristite dok ima 40% popust na tomtom stranici (britanskoj) i dok radi kupon za 8 funti popusta.

Karta mi je naplacena 52 marke + sd kartica od 10 maraka.

Link to comment
Share on other sites

eto, ja sam olatiop 600.

nemam iskustva sa istim pa je prošlo tako kako je prošlo.

hvala vam lijepa

Link to comment
Share on other sites

Da li netko ima iskustva s 2014g ili novijima koji imaju R-Link? Skinuo sam TomTom home aplikaciju ali uopće ne prepoznaje SD karticu. Jedina opcija mi je skinuti nove karte preko R-Link portala ali u tom slučaju mi je cijela Europa 99€ 

 

Link to comment
Share on other sites

Da li netko ima iskustva s 2014g ili novijima koji imaju R-Link? Skinuo sam TomTom home aplikaciju ali uopće ne prepoznaje SD karticu. Jedina opcija mi je skinuti nove karte preko R-Link portala ali u tom slučaju mi je cijela Europa 99€ 

 

Da li ti komp uopće čita ispravno SD kartice?

Link to comment
Share on other sites

Komp mi čita najnormalnije SD kartice ali ova očito ima neki drugačiji file format (nije NTFS ili FAT32)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na original karti mi nije ovako pokazivalo na autoputu kad treba skrenuti, vjerojatno stare karte, snimak napravljen danas na autoputu, los je, sunce jako, blic ostao upaljen od prethodne noci, skidao se za tunel Sv. Ilija

2016-07-30_10.51.29.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jel igra kopy/paste sa sd kartice koja ima karte na novu karticu i dali Megan Clio i Scenic 3 imaju iste ili razlicite verzije

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.