Jump to content

megane 3, 1.5 dci - 2013 g. - SD kartica za navigaciju


sante

Recommended Posts

Kod Live verzije, da li je moguće recimo od nekoga tko već ima kupljene mape, ulogirati se s njegovim accountom preko tomtom home aplikacije, te povući ih na inicijaliziranu sd karticu?

 

 

Edited by antimon
nadopuna pitanja
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jel ima netko sd karticu ( ne sdhc ) koja mu metreba od 8GB pa da se dogovorimo jer ne uspijevam nigdje naći za kupiti a neda mi se to preko ebaya naručivati, čekati i tak. Puno hvala u svakom slučaju

Link to comment
Share on other sites

Jel ima netko sd karticu ( ne sdhc ) koja mu metreba od 8GB pa da se dogovorimo jer ne uspijevam nigdje naći za kupiti a neda mi se to preko ebaya naručivati, čekati i tak. Puno hvala u svakom slučaju

a koja fora s tim sdhc

Link to comment
Share on other sites

Ma apdejto sam navigaciju i našao info na meti da mi Carminat čita samo sd kartice. A evo ipak čita i sdhc klasa 4.. uglavnom sad imam cijelu europu na kartici i sve radi

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Evo ove su kao podržane:

  • MicroSDHC (Micro Secure Digital High Capacity): 4GB/8GB/16GB/32GB
  • SDHC (Secure Digital High Capacity): up to 4GB
  • SDHC (Secure Digital High Capacity) Mazda Navigation System NB1 (LIVE): up to 4GB
  • SD (Secure Digital): up to 2GB
  • SD (Secure Digital) Carminat TomTom: up to 8GB
Link to comment
Share on other sites

Meni je trebalo za Clio 3 2010 god. i imam Carminat TomTom za koji ovdje piše da ide samo sd a meni je pročitao i sdhc

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ne znam smijem li stavljati linkove od shopova, preporuka za ovu karticu

SDSDUN-008G-G46

Stavio neki dan kartu Europe na nju...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.