Jump to content

Razlika u magene III,dci (tipovi)


tomislavwarm

Recommended Posts

Našao sam , jeli to onaj autoscout24 ? Ima tamo puno ponuda, ali nema bose baš. Kupujem preko leasinga ili firma da mi proda pa ne moram plaćati pdv u rh koji nije nimalo mali ... 

Znači bose ima full kožna sjedala i više opreme nego GT ? 

Link to comment
Share on other sites

Da gledaj na autoscoutu...to su ti vecinom autokuce koje prodaju...rijetko netko privatno.

ja sam ti uzeo kod ovoga http://www.car-business.nl/ i on ima aute samo sa leasinga...

Pa imas tih bose i gt line megana koliko hoces...

Edited by Marioo
Link to comment
Share on other sites

Nisam vidio da se bose i gt prodaju ... I ovako u francuskoj piše buisness jeli je to bose ili griješim? 

Link to comment
Share on other sites

tomislav, svojim autom si isao u FRA po tog megana za starog?di je skladiste uopce, jel problem jezik ili francuzici hoce pricati engleski?

ovak odoka nesto su i jeftiniji u FRA, sve je to slicno ko ovo iz NL i BE. istekli leasing..

Link to comment
Share on other sites

Da išli smo sa 2 auta jer su ostali još 4 dana u Francuskoj, ali imaš letove iz Ljubljane pariz za 200 e (ili barem je bilo). Gledao sam imaš i autobus cca 20h vozi oko 800 kn. Ako im pošalješ mail ne odgovaraju ako je na engleskom ili barem meni nisu. Tamo se hoće sporazumjeti na engleskom. Kucaj prox auto označeno je na Google  maps . Ostalo pitaj.

Link to comment
Share on other sites

Nisam vidio da se bose i gt prodaju ... I ovako u francuskoj piše buisness jeli je to bose ili griješim? 

Kako?...pa njih i ima najvise.

Link to comment
Share on other sites

Max 4 godine star auto i oko 100 tkm te do Max 7k eura

I tata bi sine, javi kad nađeš da uzmem i ja jedan takav. :)

Link to comment
Share on other sites

Ma ne brini za kuku....to oni stavljaju i skidaju da se vidi da to ima.

ali sigurno nije uzimao auto s kukom radi "eto tako " niti Renault clio nije još ... ima za 8200 e sa 90 tkm i buisness verzija ... 

Kupio sam kartu zg Ljubljana i Ljubljana pariz 

Edited by tomislavwarm
Link to comment
Share on other sites

Kaj se tice kuke, konkretno moj kolega s posla ima kuku na autu i ima normalnu prikolicu koju tu i tam koristi za nekaj prevest... Recimo dok smo meni vozili par stvari kod selidbe. Opterecenje s punom prikolicom je ko da imas pun gepek (ne cementa lol), dakle nis posebno. Tak da kuke se ne treba bojat, vani ju vecina uzima da je se ima, nek se nadje. Nemaju svi kamp kucice i glisere.

Ceace vidim da limuzine il karavani sjede do poda jer voze miljon kvadrata keramickih plocica u gepeku i na sicu. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Pozdrav,

ja imam u svom 1.9 dci 130ks. Da li se isplati nešto raditi po motoru čipirat? Što bi se moglo dobiti osim povečane potrošnje :trk:?

Link to comment
Share on other sites

po meni ako megane 3 nema rukohvate nema teorije da ga uzmem..ja prvo sta gledam je upravo to.

@ Stiniva imas pm u vezi cipanja 

Link to comment
Share on other sites

Moj prvi auto je ovaj koji sam kupio prije pola godine je  RM3 Gt GTline 1.9 dci

Prvo kada sam krenuo  gledao sam običan bez opreme nisam ništa znao više od toga. Kako sam počeo gledat oglase shvatio sam što želim točno. Sada da li sam napravio best buy ne znam. Kupio sam od poznanika 2011 godište. Boja oprema sve što sam želio. Jedino možda motor nije ono što sam želio. Iskreno panorama krov sa šiberom mi je zakon to mi je nešto što sam želio po ljeti. Sada koliko odlaze motori čišćenje šibera itd.. ne znam još ništa ali zato sam ovdje da proučim :).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

ja imam u svom 1.9 dci 130ks. Da li se isplati nešto raditi po motoru čipirat? Što bi se moglo dobiti osim povečane potrošnje :trk:?

Mislim da bi se potrošnja trebala smanjit a ne povećati;)

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

imam pitanje imam megana 1.5  dci 90 ks jel postoji mogučnost da bude 110 i kolko to košta hvala

Naravno da sr moze.

kolko to košta i kakav je proces ako znaš

imam pitanje imam megana 1.5  dci 90 ks jel postoji mogučnost da bude 110 i kolko to košta hvala

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.